Centrotrans – fotografije

Autor autobusi.org, Prosinac 04, 2007, 13:24:16

Man lion's coach

#225
http://i39.tinypic.com/15gvzb6.jpg
Danas jedan ovakav ISUZU u Stocu

Tomek

Ovakak Isuzu zadnja dva-tri dana vozi liniju Zagreb-Sarajevo koja navečer kreće iz Zagreba. Nikad prije ih nisam višao na toj liniji, uvijek su slali velike autobuse.

damir050

Pa Tomek momentalno nema Toliko putnika da se napuni Veliki Autobus , A i Ekonomska Racunica je  tu .

aaaaa

Citat: damir050  u Travanj 27, 2010, 22:30:52
Nije   Valjda  da ima i takvih aaaaa  ?

ma buraz ima ima jašta pogotovo ovih iz Breze što se furaju na Amsterdam....

max

#229
Danas u Busovaci.                                                  


elvis

CTS je jutros svim raspolozivim autobusima otisao u Blagaj,Steyri,Translineri,Isuzu-i...

Uslikao sam jednog Steyra


The_Dubster

Citat: elvis  u Svibanj 08, 2010, 09:46:04
CTS je jutros svim raspolozivim autobusima otisao u Blagaj,Steyri,Translineri,Isuzu-i...

Uslikao sam jednog Steyra
]http://i791.photobucket.com/albums/yy194/elvis_konjic/Fotografija245.jpg

Iz garaže CTS Ilijaš je otišlo 7 autobusa prema Blagaju

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

max

Starliner na putu za Wien.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    Inace CTS je od aprila poceo da prometuje za Wien preko G.P Bos. Brod. a salju ISUZUA na gradisku. U HR pretovare i dalje do Wiena.  ???        (zar je kabotaza dozvoljena u HR) ???  Opasna konkurencija globtouru. ;D ;D

aaaaa

#234
2000 godine su imali 17 komada...sto City H sto "obicnih"...poslije 2000 je nabavljeno nekoliko komada ukljucujuci i onog "platinium ediiton"...

elvis

Sad sam opet pregledao slike i dopunio vozni park sa jos par registracija koje su bile vidljive na slikama,ali nisam nasao nijednog Citylinera a da ga nemamo u popisu

ist

VIP 0303 za vikend bio u Splitu, čačkali su mu nešto oko motora, valjda se uspio vratiti

aaaaa

Citat: The_Dubster  u Svibanj 18, 2010, 18:11:19
Citat: balja  u Svibanj 18, 2010, 11:02:28
hehe ma nije, moram mu zahvaliti sto je isao jako sporo, vjerovatno je objasnjavo nesto ovom sto sjedi kraj njega ;D

meni liči kao da pokazuje dva prsta (peace) xD

a onače ovaj city mi se jako sviđa zbog svojih felgi.

danas sam u prijepodnevnim satima vidio tri puta u dva sata troosovinca translinera da voza po Sarajevu, al nisam uspio vidjet tablu, uglavnom bilo je po 5-6 ljudi svaki put kad sam ga vidio u njemu. da li je to opet počeo voziti ili... ???

vozi liniju Vijecnica DObrinja

elvis

Citat: ist  u Svibanj 18, 2010, 15:21:18
VIP 0303 za vikend bio u Splitu, čačkali su mu nešto oko motora, valjda se uspio vratiti

VIP je prosao prema Sarajevu u subotu uvece,nisam primjetio da je imao neke probleme,to je vjerovatno neki mali kvar koji su uspjeli otkloniti na licu mjesta

elvis

Steyr uslikan u Kiseljaku,relacija Kiseljak-Busovača