Bosnaexpres Doboj Jug - razno

Autor lav, Prosinac 07, 2007, 20:01:16

doBUS

Citat: maly  u Kolovoz 13, 2010, 20:29:02
Večer,samo pitanje jedno,jel istina da ova firma ima hostese u autobusima i ako ima koja je njihova funkcija.To mi se čini super idejom pa me zanima kako to funkcionira.   HVALA

Da imaju hostese na liniji Teslic-Zagreb ide hostesa i vozac,na liniji Teslic-Zagreb-Rijeka idu 2 vozaca i jedna hostesa,na liniji Tesanj-Sarajevo ode hostesa i vozac.Njihova funkcija je da sluze kafu  u autobusu,djele vizit karte,bonbone,vode racuna o prtljagu pa cak mislim da i pisu karte

maly

Hvala lipa na info,svaka čast tim djevojkama jer ja mislim da kod nas u HR je nemoguće naći djevojku da bi se bavila takvim poslom (čast izuzetcima kolih je mislim 1%)  >rigoleto<.Super sve pohvale gazdi i vozačima.

ist


Tomek

Prije desetak godina, a Contus inače više ne postoji.

armin84

a kojim busem se voziš kada ideš u Split (Bosnaexpresom)????

tomo

Citat: armin84  u Kolovoz 22, 2010, 22:08:53
a kojim busem se voziš kada ideš u Split (Bosnaexpresom)????
Ovo ću pretpostaviti da se pitanje odnosi na to koji je bus na toj liniji... Pravila nekog baš i nema, pogledaj u slikama ali na jutarnjoj liniji (ona koja u Split dolazi u 15:50h) najčešće je 217HDH ili 317HDH, ako je manje putnika onda je to Tourismo (bijeli)... A ova linija što dolazi oko 01:00h u Split zna uletiti minibus, kao neki dan...

jesrib

dali cemo biti te srece, pa da vidimo te hostese u sloveniji? mozda na liniji za velenje ili zenica-kopar? :)evil
kvalitetno odrađen posao traži kvalitetne uslove rada!

mate

Citat: nered beg  u Studeni 12, 2010, 09:12:36
dali cemo biti te srece, pa da vidimo te hostese u sloveniji? mozda na liniji za velenje ili zenica-kopar? :)evil

Tesko ces to vidjeti, neki dan sam vidio buseve za Velenje i Kopar, i nazalost nigdje nije bilo kondukterki :(

svicar


doBUS


jesrib

kvalitetno odrađen posao traži kvalitetne uslove rada!

tamlover

Ko bi ih više vratio u Bosnu?? :)evil
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

ist

Zna li netko dokle je stigla njihova katnica (Setra) koja je sa splitskog kolodvora krenula u subotu sa zakašnjenjem od sat vremena. Krenuli su iako je lijeva stražnja strana skroz "nalegla" na gume

Tlimfocit

Hmmm otkad BE DJ ne vozi više liniju iz Splita???

klimama

Od, čini mi se, 1.7.2012. umjesto njih vozi Jelinak.