Croatia Bus Zagreb - rasprava, linije, razno

Autor shef, Siječanj 27, 2014, 09:12:34

mate

Jos jedan koji je van pogona je Volvo DA-235-CP koji se u Njemackoj spucao u auto...

sibencan

1997 - 2017

fakincic

Na Zagreb - Desinić / Hum na SUtli - Zagreb vratio se opet Branko s translinerom.
Nema više kombija s osam mjesta o kojem se pisalo.

ROAD

Zna li neko koliko su im karte za Beč, i da li puštaju filmove u autobusima itd.
NEOPLAN VIP CLASS

tramvajac 92

Kaj se tiče cijena vidi na akz.hr (upisati wien) i usporedi s ostalima.

bonaparte12

Moderatori kad ste vec skinuli logo od panorame mogli ste bar staviti pravi logo od cb-a a ne ovaj kvazi logo sa vranama
POLAKO I SIGURNO

Servis

Polako.

Logo je skupljen sa croatiabus.hr, kad stave novi/stari tamo i da je kvalitetan (sa transparentnom pozadinom) onda će biti taj.

fakincic

LIKE za logo

nemojte mi ovo obrisati ... znate dobro da sam CB fan, i ovo me oduševilo večeras... ontopic: jedva čekam da vidim za osam minuta kroz svoj prozor (sad je 19:22) da plavi transliner prođe kroz centar pregrade za stražu

frukec

Volvo/3 danas viđen na makadamu u Krapini


Sent from my iPhone 5c

tramvajac 92

Ima jedan misterij (bar meni) što se tiče linije Hum n/S-Zagreb. Postoje 2 polaska iz Zagreba (8:30, 18:00) i 3 polaska iz Huma  (5:00, 7:30, 14:05), znači onaj u 5:00 iz Huma se vraća 8:30, 14:05 u 18:00. I to je ok. Ali mi je misterij odtkud se stvori bus u 7:30 u Humu? Linija za Desinić ide iz Desinića u 5:00, iz Zagreba 14:30.  ???

fakincic

Inače, do unazad nekoliko godina, postojala je linija u 5,30 iz Zagreba za Hum na Sutli i taj bus se u 7,30 vraćao u Zagreb.
Polazak iz Zagreba je ukinut.
LIniju u 7,30 vraća bus koji vozi Desinić-

Tlimfocit

Uskoro još 10ak polovnjaka i ostale 3 Mote dolaze. Izgleda da će biti profitabilno ljeto. :)

tramvajac 92

To bi trebalo značiti da Translineri neće više voziti morske linije, ne?

Done

Par puta sam u zadnje vrime išao iz ST za ZG sa panoramom i uvjek su vozili volvo barbi  jednom je bio žuti troosovinac i dva puta bijeli dvoosovinac,po naljepnicama žuti je najvjerovatnije uvoz iz italije a jedan bijeli iz njemačke i drugi iz španjolske.Uglavnom meni su tisni za sidit a i ono čudo doli di dođu noge nemože se blokirat u gornjem položaju pa nakon koju uru zabole noge.

bonaparte12

1. Ovo je pravi logo i sad mi je drago da je tu 2. Da847as u plavoj boji danas viđen na akz 3. Navodno je i 235 koji se razbio u Stuttgartu poplavio
POLAKO I SIGURNO