Panturist - razno

Autor Tomek, Studeni 23, 2007, 00:39:00

man750

Citat: maky  u Studeni 25, 2007, 22:14:43
Citat: man750  u Studeni 25, 2007, 20:59:28
Citat: erobuss  u Studeni 23, 2007, 00:45:34
Imaju dva Neoplana N 1116 - dvoosovinskog i troosovinskog te istu 'konfiguraciju' postavu Starlinera.
Mislim da imaju dva dvoosovinska i to OS115FB i OS116FB
Na njihovoj stranici, odakle su uzeti podaci o voznom parku, naveden je samo jedan  ???
izgleda da je moje sjecanje pouzdanije od njihove web stranice, bez obzira na godine
http://i156.photobucket.com/albums/t25/setronije/SP_A0754.jpg
http://i156.photobucket.com/albums/t25/setronije/SP_A0756.jpg
133 u ZAGREBU
22 u DUBROVNIKU
Jedan u MakarskojMAN750 Autobus ispred svog vremena
- S T E T A - S T O - B A R - J E D A N - N I J E - S A C U V A N -

PINTER

A ŠTO SE TIČE CITYLENERA1116  SA 2 OSOVINE IMATE 2 KOMADA,  A SA 3 OSOVINE 1 KOM.
STARLINERA IMATE 1 NA 1  ;)
Bože čuvaj autobuse i njihove pilote  !!!    :-))))))))))))

zlikowszky

Pinter, Pozdrav.
Znam da imaš more fotografija koje sam pregledavao sa zadovoljstvom na drugom portalu. Mislim da bi za ovaj forum bilo i više nego dokumentaristički dragocjeno da ih i ovdje objaviš.
Razmisli...
Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....

man750

kad sam napisao dva dvoosovinska htio sam samo ispraviti dio navoda "jednog dvoosovinskog" jer je slika troosovinskog objavljena koji post prije,pa sam mislio da se to podrazumjeva,ali vidim da svi nisu tako razumjeli.
BTW u potpunosti podrzavam predhodni post kolege "zlikowszky"
133 u ZAGREBU
22 u DUBROVNIKU
Jedan u MakarskojMAN750 Autobus ispred svog vremena
- S T E T A - S T O - B A R - J E D A N - N I J E - S A C U V A N -

maky

Joj! Pa nisam znao da je tako loše stanje u Panturistu!

A oduvijek mi bili jedan od najdražih prijevoznika uz onolike Neoplane...  :-\

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

PINTER

Ma zlikowszky naravno da ču fotkat i slati vam "uhvačeno"
Sve te grdosije sam sa zadovoljstvom zarobljavo svaki puta u moj digitalac i slao na portal K & B Jer sam vido da  NISAM SAM  u toj ludosti obožavanja cestovnih krstarica putničkih i teretnih.
Pozdrav vama prijatelji a ja odoh spavati jer ustajem u 03:30 h a evo sada sam došao sa posla u 22:30h.   Šta će nama šoferima kuća?!   ( ali  ipak  nije tako !!! )

netko

#21
bome poštena šteta.zna li netko o kojem busu se radi,kad kako i šta?
http://www.24sata.hr/index.php?cmd=show_clanak&tekst_id=46532
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

PINTER

Nebrini se  "netko" sve je OK Vozaču nije ništa samo ima nočne more i gadne tikove ( ali šta ima veze on je šoferčina ;D ) putnici su dobro malo ogrebotina i to je to...
Autobus je MAN prigradski 340 hp i to je VEOLIA kupla PANTURISTU kao prvi poklon ?!
A što se tiče komentara u isječku iz 24 sata. Pa normalno da je vozač vozio prebrzo . Znaju li oni nešto drugo napisati ??? ???

miky

Uvijek policija napiše: "ZBOG NEPRILAGOĐENE BRZINE UVJETIMA NA CESTI"...A kad bi barem jednom i na jednom mjestu rekli kolika je ta brzina. Meni na 25 km/h proklizao auto ( jako kvalitetna cesta u Dubrovniku, zadnji put asfaltirana 1967.g. na tom mjestu )i na sudu mi rekli. " Da si vozio 15 km/h nebi se ništa dogodilo", a ja POLUDIO.

man750

danasnja slike

PINTER ,javi se
133 u ZAGREBU
22 u DUBROVNIKU
Jedan u MakarskojMAN750 Autobus ispred svog vremena
- S T E T A - S T O - B A R - J E D A N - N I J E - S A C U V A N -

PINTER

Evo za početak fotke NEOPLANA TRANSLINERA 316 K.
Kojeg drivamo moj stari i ja na liniji Osijek - Virovitica.
NEOPLAN ima MAN-ov redeni 6 motor 340 hp  i ZF mijenjač sa 6 stupnjeva,tempomat,retarder,klimu
Težak je oko 11, 500 Kg 55 sijedala + 3 službena ... Uglavnom pravi liniski udaranik.
Potrošnja mu varira od 26L-28L pa od 30 do 32 uglavnom vrlo marljiv i štedljiv  radnik.
























Krpan

Koja je nova registracija tom BM-843-O? OS-24x-HH? I više nema Panthus natpis, jel tak?

Inače odlične fotke  ;)

PINTER

Uuuuf gospon Krpan. Pa kaj ste vi neki policijot kad sve znate ?!

Šalim se ;) Ali stvarno kako vi to sve znate : brojevi tablic, panthus i to ????

Ali pošto ste sveznedar evo vam poklončić . Ovih je bilo ali sad ih više nebu !!!! :D


Krpan

Bio sam jedno vrijeme Panturistov "insider" ;D, ali pratim to i ovako sa strane.

Taj Sanos još vozi u malo drugačijem bojanju pod reg. OS-667-EE ;)




PINTER

Auuuuu pa tek sad mi nije ništa jasno  "insaider"  kaj to je ????? ???
Ali imam osiječaj da ja to nebi štel nikad biti !!!!
Nekak mi je to se bedasto puno toga znate a ja sam običen kočijaš  :-\ nisam za take besede?!
Ali neka evo vam opet poklon u vidu ostarijele krstarice !
Zračno hlađeno TAM-če. Nekad ponos firme koja ga je imala .  oko 260 hp sa klimu i frižiderče ;D