Črnja Tours - razno

Autor Tomek, Studeni 22, 2007, 23:17:58

Tomek

Črnja Tours d.o.o.
Rovinj, Štanga bb
tel. 052/812-820
www.crnja-tours.hr





erobuss

www.crnja-tours.hr

Vozni park:
Naš vozni park sastoji se od šest autobusa marke "SETRA" i jednog autobusa marke "VOLVO", kompletno i suvremeno opremljeni. Na raspolaganju su također dva kombi vozila marke "MERCEDES" tip Vito (8+2), te vozilo marke "RENAULT" Master(15).

Zašto mi?:
Sedam novih, komfornih Setra autobusa, s vrhunskom opremom, zadovoljit će i one najzahtjevnije.

Netko se igrao podacima  :D

mickey mouse

Jedna njihova S 415 HD neki dan u Dubrovniku imala problem sa jastukom i pošla prema Zagrebu nagnuta.

cliori77

BRAVO...

DA VAM POJEDNOSTAVIM NAGADJANA :)

IMAMO: 4 SETRE HD 415
             1 SETRU GT 313
             2 KOMBIJA MERCEDES VITO
             1 KOMBI RENAULT MASTER

I DOLAZI NOVA PILA...

SETRA GT 415....

maky

Pozdrav ekipi njihove plave S415 HD koja je nekidan bila u ovim krajevima oko Splita. Zašto?! E pa zato jer sam im tako lijepo, vozeći se gradskim zglobnim autobusom MAN SG313, odlijepio uzbrdo od Omiša prema Nemiri (stajali smo skupa na semaforu zbog radova i onda nakon starta je uzbrdica koja je bez problema savladana sa 75km/h), da sam imao vremena na okretištu izaći vani i uhvatit pozu za mahnuti. Lijepo me razveselilo...  ;D

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

setra

#5
Citat: maky  u Studeni 21, 2009, 18:10:00
Pozdrav ekipi njihove plave S415 HD koja je nekidan bila u ovim krajevima oko Splita. Zašto?! E pa zato jer sam im tako lijepo, vozeći se gradskim zglobnim autobusom MAN SG313, odlijepio uzbrdo od Omiša prema Nemiri (stajali smo skupa na semaforu zbog radova i onda nakon starta je uzbrdica koja je bez problema savladana sa 75km/h), da sam imao vremena na okretištu izaći vani i uhvatit pozu za mahnuti. Lijepo me razveselilo.
Maky maky stvarno te ima svugdi, pa kako ti to polazi za rukom

Tomek

Molim te da se registriraš na stranicu photobucket.com ili slike.hr i preko njih uploadaš slike i stavljaš ih na forum!

lukas auto

Jesu li oni prodali ili još imaju jedan autobus Volva?

flo444

Kolko ja znam,nemaju više...prodali su ga Starom Velimu

lukas auto

Jučer u Rabcu 2 Setre S415 hd i 1 S315 gt-hd dovezle turiste na odmor.

Berlingo

Ma ja sam ti tu vecer vozio svoj auto. Ipak sam se malo iznenadio kad je trebalo stati, malo mi je zablokiralo prije nego sta sam ocikivao. Snijeg je bio juzni i mokar. Podloga je bila jako hladna i mislim da je na asfaltu odmah zaledilo. I taj bus kad je poceo klizati mi se cini da je onaj trag sta je pustio nekako previse sjajan. Nije to voda, ali tesko se vidi. Grjesim li mozda?

Tomek

U nedjelju jedna njihova S415HD viđena u Salzburgu, a jučer navečer ova slavna S315GTHD i još jedna S415HD parkirane ispred južnog ulaza u ZG velesajam

Tomek

#12
I evo opet premijera, ovih dana pljušte sa svih strana. Nakon Puh Toursa stigla je još jedna nova Setra S415HD u Hrvatsku i stvarno je prekrasna. Danas sam je razgledao zahvaljujući ljubaznom gazdi i oduševio se.
Ono što valja istaknuti da ima nova sjedala koja Setra ugrađuje tek od ove godine i da ima drvene umetke na volanu i instrument tabli, a to u Hrvatskoj kaže gazda nema nitko.

Kao vjerni Setrini kupci iz Setre su u Črnja toursu dobili maketu S417HDH u njihovim bojama



Majstor

Jutros sreo prinovu S 417 sa Zoll tablicama
Samo mi sudite pošteno !

muckalica

Citat: Majstor  u Ožujak 07, 2012, 09:25:59
Jutros sreo prinovu S 417 sa Zoll tablicama
Nove prinove su setra 417 HDH i MB Sprinter