Reklame i druge improvizacije na autobusima

Autor nukleusri, Studeni 29, 2007, 00:20:36

buszakon


buszakon

GB 706 - Deichmann, novi modeli cipela.... za 2017.g.




buszakon

FINA - Ne sjećam se da li je ovo bilo na forumu...




Shole


shef

Polleo Sport skinuta sa 712 i stavljena na 730. Također vidim da 705 nema više ništa na sebi.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

NP-549

#650
by  Berlingo

kico101

Pitam se cemu skidanje reklame sa 10 godina starog busa i stavljanje na novog novcatog. Valjda da ispitaju kvatetu antikorozivne zastite lima. ;D
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

Korisnik linije 34

Odvratne su mi ove reklame preko cijelog autobusa, samo čekam trenutak kada će i prednju stranu oblijepiti, pa da i vozači gledaju kroz tu, meni kao putniku, iritantnu mrežastu strukturu!

Dreamwalker

Mene zanima koliko ta naljepnica preko stakla otežava razbijanje istog i izlazak u slučaju opasnosti.
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

Shole


actros

tražite dlaku u jaju :-X
...inaće, radi se o triplex-staklima, ona imaju foliju u sebi da se nebi raspršila pri lomu, tako da ova dodatna folija im može jedino poboljšati svojstva  ;D

Boki651

Kad se između naljepnice i stakla ne bi nalaziila vlaga, onda bi vidljivost kroz njih bila dobra. Ovako u dosta slučajeva je vidljivost jako loša (primjerice Conecto s S Oliver reklamom). Ni ja ne razumijem potrebu obljepljivanja novog busa pored toliko autobusa u voznom parku.

NP-549

I katastrofa je vidljivost za vozača po kiši kad su raskršća pod kutem. Rupice se napune vodom i nevidiš niš.  Na Šporovoj jami su sad okrenuli smjer prometovanja kroz okretište pa je OK jer izlaziš pod pravim kutem,  ali i dalje se napamet izlazi kod kampa u Kostreni (iz pravca Urinja), i iz Oštrog na staru cestu za Krčki most.  Na 653 su vozači bili sami odrezali reklamu na prvom staklu upravo radi toga

Dreamwalker

Citat: actros  u Veljača 05, 2017, 18:02:14
tražite dlaku u jaju :-X
...inaće, radi se o triplex-staklima, ona imaju foliju u sebi da se nebi raspršila pri lomu, tako da ova dodatna folija im može jedino poboljšati svojstva  ;D
Poboljšat će im svojstva u anti - vandalskom smislu, ali u sigurnosnom to predstavlja problem. U slučaju opasnosti, ponekad je svaka sekunda bitna.
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !