Vozni park (2)

Autor Bari, Srpanj 13, 2015, 19:35:29

Bocko

Ne znam je li točno ovaj grbr no kod "harmonike" sam stajao i doslovce se kroz materijal vidjelo sunce na jedno 6-7 rupa.
Materijal harmonike se potpuno istrošio, raspada se. U tome bi na kiši morao otvoriti kišobran ako si na tom mjestu.

Shole

Citat: shef  u Prosinac 22, 2007, 18:44:38
Čuo sam da je jedan od Mastera (pretpostavljam 102) bez tablica i da se sprema u vječna lovišta.

Mislim da je ovo rekorder u odgodi rashoda. A i po svemu sudeći neće tako brzo u vječna lovišta.

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

Boki651

Citat: Shole  u Prosinac 03, 2016, 14:03:55
Mislim da je ovo rekorder u odgodi rashoda. A i po svemu sudeći neće tako brzo u vječna lovišta.

Viđen na Srdočima kod crkve.

Bari

600 još davno dobio nove tablice ali nisam siguran jesmo li imali - RI-986-ZH
KREPAT MA NE MOLAT !

Bari

Jedan od Regia ima nove -ZV tablice
KREPAT MA NE MOLAT !

shef

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

kico101

Cini se da pocinju pripreme za novu smjenu generacija. Kao po dobrom starom obicaju, najvjerojatnije ce u rashod i vise od 10 koliko bi ih trebalo stici negdje u svibnju. Iako, kada je Trolej u pitanju, to nikada nije 100% sigurno, cini se da su vec otpisani 590, 615 i 645. Ni 643 nije daleko od toga. Znaci, najvjerojatnije ce nakon isteka registracije fuc svi preostali ELovi ( 8 ), sto uz 590 i 615 vec cini 10 vozila. Prilicno je izgledno da bi se taj broj jos mogao povecati sa ponekim SG312 ( prije svega sa 622, iako se bas i ne da- vidjen jucer na 5 ) ili ponekom Avtomontazom. S obzirom na starost voznog parka do gbr 650, nabavke jos novih je nasusna potreba ( barem jos 10+10 solo, 10 zglobnih i 10 mini ). Jedino je pitanje oklen pare.
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

NP-549

622 je dobio mjenjač od 615 tako da će vjerovatno još neko vrijeme voziti.   Što se pak solo tiče, dobro si rekao da ih hitno treba još.  Izgleda da se sad najviše vidi rupa u nabavci vozila od kraja 1997. do sredine 2005. 

MB Citaro

819 stoji u "Benussiu" zadnja vrata otvoreno jedno krilo i kod stražnjih sjedala neke žice raskopane

kico101

Istina, nema ga već duže vrijeme. Od Citara ne vidim 702 i 710.
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

shef

702 i 710 su bez validatora u garaži, a 710 bogme i bez tablica
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Shole

710 je već dugo dugo neispravan.  Mjenjač ili diferencijal.  Nema ga sigurno već preko pola godine, možda i dulje

LD470

710 se vratio.
735 krepao na krnjevu danas i napravio lijepi čep u smjeru zapada.

Korisnik linije 34

Citat: LD470  u Veljača 24, 2017, 18:56:20
710 se vratio.
735 krepao na krnjevu danas i napravio lijepi čep u smjeru zapada.

Prošao sam onuda u to doba i primjetio da je na 735 prednja lijeva guma bila "na podu" ispumpana/probušena skroz...