Izgled foruma

Autor Tomek, Siječanj 12, 2010, 02:04:22

421

Citat: manoplan  u Siječanj 30, 2010, 16:18:04
Libetasov logo nije ispao dobro i to ću nastojati popraviti.

Dobar Ti je pokušaj!
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

medo


Tlimfocit

sad je super.....hvala na uvaženom prijedlogu

amar

A meni nista hvala, mislim za realizaciju ;) :) .. zezam se malo ..

manoplan

Citat: amax  u Siječanj 30, 2010, 19:12:50
A meni nista hvala, mislim za realizaciju ;) :) .. zezam se malo ..

Da. Dugujem javnu ispriku kolegi. Postavio sam njegove logo-e Libertasa i Globtoura, a nisam mu  se (javno) zahvalio.  :-[

amar

ma jock to ba , zezam se ja ... zahvalio si ti se meni manoplan, nema frke brate , nego zezam tlimfocita

Tlimfocit

Citat: amax  u Siječanj 30, 2010, 20:30:36
ma jock to ba , zezam se ja ... zahvalio si ti se meni manoplan, nema frke brate , nego zezam tlimfocita

ej oprosti ali očito san površno preletia i nisan vidia da si ti to napravia.....
naravno hvala i tebi.....nisan te mislia naljutit :)

amar

hehe , dobro nam malo i zezancije dodje ;) ... pozzz

Shole

Nije još definitivno odlučeno ko što i kako će imat logo znakove pa se nemojte čudit ako bude još kakvih promjena po tom pitanju ovih dana

Tlimfocit

neka neka.....puno lipo izgleda ovako sad.....

421

Citat: Shole  u Veljača 02, 2010, 22:01:36
Nije još definitivno odlučeno ko što i kako će imat logo znakove pa se nemojte čudit ako bude još kakvih promjena po tom pitanju ovih dana
Po tom pitanju predlažem da se postave svi logotipi pa da se izabere naj...
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

buSHunter795

sto se tice izgleda foruma preko mobitela, zadovoljan sam (iako ne vidim slike) :)


amar

duze vrijeme posmatram forum , meni izgleda lijepo "skockan" , ali opet, "ukus je relativna stvar" , inace, bavim se web dizajnom vec 7 godina, poprilicno sam i zaradio para od toga, i gledam i dalje ovaj forum, po meni je sve oke, svidja mi se ovo sto su ubacili logo od firmi, jest da bi se neki od ovih logotipova firmi ljepse uraditi, ali otom po tom ... za sad jedino na ovome forumu sto se meni nesvidja je "header" , trenutno je ovaj .. po svemu sudeci i normalan covjek koji nije u ovome poslu , moze primjetiti da se taj header ne uklapa sa ostalim dijelom foruma, pocevsi od njegovih dimenzija pa nadalje , uzeo sam sebi slobode pa sam pokusao nesto malo da osmislim, pa cu vam ga ovdje postaviti, volio bi cuti vase misljenje, a naravno na moderatorima i administratorima je da li ce ga usvojiti umjesto ovoga postojeceg, naravno tu sam vam na raspolaganju za izmjene ili dalja idejna rjesenja ...




LP Amar ...

amar

#59
orginalne dimenzije mog idejnog headera su 1300 x 200 ... ali sam ga smanjio da lijepo stane u post ...

evo kako bi to izgledalo