Prodaja autobusa

Autor Tomek, Prosinac 01, 2009, 15:11:17

Tomek

Evo danas 3 male Opalinke ex Samoborček bez ograde

Još uvijek čekaju novog vlasnika

manoplan

Citat: Tomek  u Svibanj 15, 2011, 21:11:40
Evo danas 3 male Opalinke ex Samoborček bez ograde
http://i1204.photobucket.com/albums/bb417/autobusi11/IMG_7892.jpg
Ovo moram pojasnit, da netko krivo ne shvati ...
Tomekov je tanji, pa ga je uspio provuć kroz ogradu, dok je moj deblji i nije uspio proći kroz ogradu ... Pa je moja slika sa ogradom, a njegova bez ograde
http://i287.photobucket.com/albums/ll136/manoplan00/DSC_1898.jpg
Naravno, pričam o objektivu  ;D

EuroTrakker

Koliko dugo te Opalinke već stoje? Što su to toliko loši busevi da ih nitko ne želi???
Pozdrav iz 53nje

Majstor

Samo mi sudite pošteno !

315 hdh

ovaj visoki man su uzeli pakšecu a sad ga je uzeo hrc turs i prodat ce opet pakšecu

Tomek

U petak u 7 ujutro na ZG obilaznici u smjeru Jankomir-Lučko viđena ova dva ljepotana sa Hr. izvoznim tablicama, odu i oni put Njemačke pa dalje za Emirate



Za istoku je takva potražnja za 303-cama i 404-kama, da bi se moglo dogoditi da nestanu u Hr.
Primjera radi u Hr. je nekad bilo 12 komada O404SHD, danas ih je ostalo 6 komada.

Shole

Jesu ovo "uradi sam" modifikacije, ili je bilo i standardnih 404 sa ovakvim lijevim ogledalom ?

Tomek

Mislim da je to standardno jer hrpa O404RHD i SHD ima takav lijevi retrovizor.

STEFI- GRAF

Nisu li te 0 404 malo dobre za prodaju na bliski istok ajde o303 malo ih je pojilo vrime .Ja znam da se uzimaju kamioni mercedes koji dobro idu na bliski istok.Jel neko zna koliko plaćaju.

Tomek

Bliski Istok ti je relativan pojam, 404-ke većinom idu za S.Arabiju, Bahrain i Emirate, a tamo je standard jedno 7 puta bolji nego kod nas pa je meni pak čudno zašto ta starija vozila kupuju.
303jke većinom se trenutno izvoze u Afganistan.

drogar427

Prošle godine,otprilike u ovo doba,Afganistanci su za 303-cu davali oko 5000 €
Roggy

Tomek

Danas sam posjetio parkiralište leasing kuće u Strmcu gdje se ima stvarno svašta za vidjeti:

Setra S315HDH ex Zrilić, ex Herc Tours, ex Američka vojska u Njemačkoj izgleda je prodana i novi vl. bi ovih dana trebao doći


Zatim slijedi tužna priča jedne velike firme sa sjajnim autobusima koji su i dan danas mogli voziti, a ne ovako propadati:
Neoplan Transliner N316H ex ZG-510-VL





Neoplan Transliner N316H ex ZG-513-VL , ovaj je vozio do nedavno, a sad izgleda kao da nije par godina





Tomek

Ova prva dva Translinera su u najgorem stanju, sad idemo na malo bolje:
Neoplan Cityliner N116H ZG-486-MV




Jedan ne Croatiin koji je tamo već duuugo, Neoplan Transliner N316H ex AP Lika, ex T Tours

Neoplan Skyliner N122 ZG-740-VS, prije CB-a bio u Croatiaturistu




Tomek

Neoplan Transliner N316H ex ZG-508-VL


Neoplan Cityliner N116 ex ZG-490-MV koji je vjerojatno prodan



Neoplan Cityliner N116 ex ZG-491-MV




Ovi zadnjih par zajedno


Tomek

Zatim slijede najočuvaniji:
Neoplan Transliner N316H ex ZG-511-VL




Neoplan Cityliner N116 ex ZG-493-MV




Neoplan Skyliner N122 ex ZG-514-VL