Rule-turs, Skoplje

Autor Tomek, Lipanj 01, 2008, 21:40:08

Tomek

Evo konačno ulovio ovog prijevoznika koji je redovan na liniji iz Makedonije za Zagreb. Nisam siguran jel ovo Tourismo ili Sanos, ali budem drugi put probao bolje proučiti bus.


sanos_a


erobuss

#2
Tourismo ima 4 otvora na bunkerima s lijeve strane i ovaj dio koji se od nepostojećih vozačevih vrata proteže po cijeloj dužini vozila kod Sanosa je spušten u razinu kotača.

Tko se slabije razumije u autobuse, ne treba mu ni pokušavati objasniti da je to Sanos. Samo daleko je kopija od originala po kvaliteti  ;D

BGS1

ja nisam ni znao da postoji ovakav Sanos... mislio sam da je Mercedes Tourismo.

mansg313



King of the world

Ma otkud tebi da je ovo sanos?

sanos_a

eve koi avtobusi gi ima rule turs vo vozniot park
sanos s415.5 (imaat 2 vakvi)

temsa diamond

neoplan transliner

sanos s415.5 so maska od mb tourismo (imaat 2 vakvi)


sanos s415.5 so maska od mb tourismo (2 komada)

sanos s403 (2 komada)


temsa safari shd (2 komada)


travego 580

Voze međunarodnu liniju(sezonska vjerovatno) Skopje(MK)-Budva(MNE)-Dubrovnik(HR),polazak iz Dubrovnika svakog neparnog datuma u 15.30.

Tomatorider

od svih spomenika oko Vardara i kamenog mosta, kako nma spomenika Caru Dusanu? Tu je bila prestonica, tu se krunisao, i most se , kako ga ja pamtim , zvao Dusanov most?
Inace, ovaj stil , kao neka vrsta pseudo klasicizma je skroz OK. Mogli ste da gradite celik, beton staklo i svakakve dzidzu bidze, ali meni je ovo bolje.
Ima onih koji ovo pljuju i kritikuju, ali kad bude gotovo, generacije ce uzivati u novom-starom centru.

jesrib

Citat: Tomek  u Lipanj 01, 2008, 21:40:08
Evo konačno ulovio ovog prijevoznika koji je redovan na liniji iz Makedonije za Zagreb. Nisam siguran jel ovo Tourismo ili Sanos, ali budem drugi put probao bolje proučiti bus.



ovaj je bijo mercedes 0404 i u skopju je preradjen (kod konkurenta u radioni) u 0403.
kvalitetno odrađen posao traži kvalitetne uslove rada!

Gorazd

Citat: nered beg  u Studeni 24, 2010, 17:52:26
Citat: Tomek  u Lipanj 01, 2008, 21:40:08
Evo konačno ulovio ovog prijevoznika koji je redovan na liniji iz Makedonije za Zagreb. Nisam siguran jel ovo Tourismo ili Sanos, ali budem drugi put probao bolje proučiti bus.



ovaj je bijo mercedes 0404 i u skopju je preradjen (kod konkurenta u radioni) u 0403.
Ma neeeeeeee, ovo je Sanos S403
Mercedes O 404 15 RHD !!!

jesrib

bijo je 0 404 i preradjen u 0 403, to je bilo u vremena kad su Rule i Hisar dobro surađivali, bijo sam u skopje u radijoni kad se je pravijo.
kvalitetno odrađen posao traži kvalitetne uslove rada!

Tomek

I DRD i Rule nemaju ratkape na autobusima i to izgleda užasno.

jesrib

rule je malo bolji na održavanju buseva, drd malo manje ali ga vuče to što kupuje dosta nove buseve. a vjerujte šta se sve vozi u tim busevima i kuda sve voze... dobro što su još funkcionalni.  ::|
kvalitetno odrađen posao traži kvalitetne uslove rada!