APP - razno

Autor Tomek, Studeni 23, 2007, 15:17:56

actros

vozu svaki dan za Split  bus123

Matej

Gdje su im Setre 215 i Mercedesi O 405?

Pozega

PŽ 428 CP gbr 178 promijenio imidž,samo naljepnica promijenjena,ogrebotine nisu sanirane


mate

Nakon S415 GT-HD (220) i N1216 (251), jos jedan bus je zavrsio u shemi NK Osijek, rijec je o S416 GT-HD/3 (191)...

izvor: Facebook

Scarface

Šteta za bojanje, meni osobno ljepši u onoj sivo crvenoj shemi (puno bolje uživo nego na slikama). Previše je sad bijelih setri u VPu  ;D

Inače, jedan od najboljih i najudobnijih buseva u cijeloj floti  pivkan


Scarface

Citat: mate  u Travanj 17, 2017, 21:37:39
165 i 148 na Vukovar - Sl.Brod - Rijeka - Porec

I dan poslije u utorak su bisevi bili uobičajeni. Ja sam putovao u 15h za ZG, na Požega-Pula su bila 2 busa (415 gt-hd) a 1 je išao direktno PŽ-NG-ZG (gbr 261). Sva 3 puni od NG pa nadalje ko čep. pola sata prije toga je Setra 416 ul išla na liniju Vukovar-Poreč s time da je imala tablu na sebi Slavonski Brod-Nova Gradiška-Rijeka-Poreč. Bez obizra na gužvu i loše vrijeme sve odrađeno vrlo korektno sa minimalnim kašnjenjima.

Mogu se mislit kako je bilo dan prije na PŽ-ZG i na linijama iz Zadra, ipak su tu najjači  ;D

EuroCity

#412
Jel u APP stigao "novi" Starliner II ili je njihov "pobijelio" i dobio novu @ shemu? Pitam jer sam danas (22.04.2017.) vidio takvog oko 18:00 sati na izlasku iz Požege u smjeru Nove Gradiške (vjerojatno linija za Zagreb ali u brzini nisam pogledao na putokaznu ploču jer sam se čudio "od kud sad ovo") Sve u svemu... Ako je njihov pobijelio, izgleda sasvim "obično" (i bez veze) za razliku od one srebrno-sivo-plave boje koja je (po mom ukusu) bila više nego odlična za taj/takav bus.  glavauzid

LP

Ivan

Matej

Stari je dobio novu shemu..viden jucer po povratku u Požega iz Zagreba

EuroCity


Scarface

U nedjelju sam dosta pratio njihove buseve dok sam bio doma u Slavoniji i vidio sam taj dan isključivo Setre 3xx. Linija Požega-zagreb sa polaskom u 17:40, bus 1 je bila jedna 319ka, ostao u kvaru malo iza Novske. Bus u kojem sam ja bio, jedna 315ica je primilia par putnika iz tog busa, ostali su čekali zamjenu iz Požege.

Malo me iznenadilo i na linijama Istra-Slavonija da su taj dan bile sve starije Setre serije 3 što s obzirom na dužinu linija baš i nije pohvalno. No sezona je pa je valjda manjak buseva.

Inače, uskoro kreću s ljetnim linijama, novost je Osijek-Split ali preko BiH. Ići će 2 put tjedno, trasa Osijek-Đakovo-SB-NG-ST.

5AR

APP 246 pred par mjeseci



i kao Blaguss Agora 2013.



5AR

2013. Lang Busreisen



2015. APP 225 još uvijek siva



2017. APP 225 bijela





Paško

Pogled na cockpit Setre S 415 GT #260. Vozila je Autotransovu liniju Zagreb - Rijeka u četvrtak. Ja sam se vozio do Karlovca, a u busu su sva sjedala bila popunjena, jedan čovjek je stajao.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Matej

Na Facebook-u na stranici autobusi Hrvatska, jedna Setra S417GT-HD dobila Arriva logo  buljo