Autobusi na probama, posudbama i sl.

Autor maky, Ožujak 10, 2008, 01:03:16

MAN2001


shef

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Paško

Jedva se pojavio u Rijeci i Zagrebu, a stigao je već u Split. Kad tako malo vozi, vjerojatno mu je autonomija nikakva. Čuo sam da danas nije bio na liniji, nego je odrađivao probnu vožnju. Naravno, govorim o Ursusu (slika iz Rijeke):

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

markost

Danas san ga vidija , ali opet nije bija na liniji. Inače dinamov neoplan danas cili dan u Prometovoj garaži sakriven.

Lion's Driver

Kakva je to važina? Majko mila na što sliči...valjda će netko uhvatit koju dobru sliku... ;D

421

Citat: amfan  u Svibanj 11, 2017, 17:08:02
Kad tako malo vozi, vjerojatno mu je autonomija nikakva. Čuo sam da danas nije bio na liniji, nego je odrađivao probnu vožnju. Naravno, govorim o Ursusu (slika iz Rijeke):
S ovim setom baterija, cca 240 km što ovisi i o rekuperaciji na liniji.
Kad bi se dodale još dvije baterijske  jedinice, autonomija bi bila 300tinjak km, no izgubio bi se kapacitet putnika za -10.
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

markost

Danas će bit promocija isprid Sv. Frane , a onda će vozit od Rive do Bena od 1 do 7 uri svako sat vrimena.

markost

#247
Evo ga jucer na Benama. Koliko san čua zadnji đir u 7 nije ni vozija jer je bilo malo ljudi. Slika je losija radi sunca. Mislija san slikat iz bližega, ali dok san se ja okrenija uzet aparat iz auta on je nečujno isparija.  ;D

Paško

http://dalmatinskiportal.hr/vijesti/na-rivi-predstavljen-ursus-bus-nadamo-se-da-cemo-elektricne-autobuse-proizvoditi-u-splitu-/21392

Citat:
Na Rivi predstavljen Ursus Bus: 'Nadamo se da ćemo električne autobuse proizvoditi u Splitu'

Oko 30% godišnjeg troška tvrtke Promet odnosi se na trošak goriva kojeg s električnim autobusima naprosto nema stoga je investicija u električne autobuse isplativa u roku od šest godina

Grad Split planira nabavku novih autobusa tako da bismo tu investiciju dijelom financirali iz EU fondova te su već poduzete određene aktivnosti kako bismo kvalitetno pripremili projektnu dokumentacija. Nadam se kako će po dolasku nove gradske vlasti projekt biti i realiziran te nastavno i raspisan međunarodni natječaj za nabavku novih gradskih autobusa - izjavio je Špiro Cokarić, pročelnika Upravnog odjela za komunalno gospodarstvo i redarstvo Splita na današnjem predstavljanju inovativnog i ekološkog proizvoda poljskog proizvođača električnih autobusa Ursus Bus.

U suradnji s Veleposlanstvom Republike Poljske u Hrvatskoj, Odjelom za promociju trgovine i ulaganja predstavljanje tvrtke Ursus Bus održalo se danas na Rivi.


U probnu vožnju s modelom autobusa Ursus City Smile koji u potpunosti ide na električni pogon, prije današnjeg predstavljanja široj javnosti odvezli su se djelatnici splitskog Prometa, a direktor tvrtke Tomislav Vojnović je potvrdio kako je autobus zaista pokazao odlične tehničke performanse. Prosječna brzina mu je 70 km/h te između dva punjenja može prijeći do 200 kilometara, u odnosu na oko 250-300 km prosječnog autobusa iz splitskog voznog parka. Kapacitet mu je 80 mjesta od čega 27 sjedećih.

Ministar savjetnik iz Odjela za promociju trgovine i ulaganja Veleposlanstva Republike Poljske u RH Marek Lyzwa istaknuo je kako se posljednjih godina vrijednost robne razmjene između Hrvatske i Poljske udvostručila, izrazivši nadu da će se pozitivan trend nastaviti te da će jedna od sljedećih investicija biti upravo proizvodni pogon tvrtke Ursus Bus na području Splita.


Potpredsjednika tvrtke Ursus Bus Wojciech Kramar naglasio je kako svi veliki gradovi prelaze na električna vozila u javnom gradskom prijevozu izrazivši nadu da Hrvati ipak električne autobuse neće uvoziti već proizvoditi.

- Volio bih da to bude ovdje u Splitu, u centru Dalmacije - istaknuo je govoreći o planiranoj investiciji procijenjene vrijednosti 25-30 milijuna kuna. 

- Oko 30% godišnjeg troška tvrtke Promet odnosi se na trošak goriva kojeg s električnim autobusima naprosto nema stoga je investicija u električne autobuse isplativa u roku od šest godina - rekao je Krešimir Budiša iz UHY Savjetovanja, tvrtke partnera poljskog proizvođača autobusa.

- Danas predstavljamo budućnost. I drugi gradovi su zainteresirani za ovu investiciju stoga je jedino pitanje hoćemo li iskoristiti priliku i boriti se da je realiziramo u Splitu - zaključio je.

Promocija na splitskoj Rivi potrajat će do kraja dana. Svi građani i posjetitelji Splita pozvani su na probnu vožnju (Riva – Zvončac – Bene) autobusom 21. stoljeća Ursus City Smile, s polaskom na puni sat, večeras do 19 sati.

U budućnosti, možda budu imali priliku voziti se i električnim autobusima 'made in Split'.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

@markost
U pravu si, nije vozio zadnji polazak u 19 sati. Nisam mogao doći na polaske prije pa sam ostao uskraćen za vožnju. :P ::| Večeras je otišao na labudici pa je ovih par slika sve od mene:







Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

ManNLNG

EUROBUS AV120

elez

#251
Nedavno sam cuo pricu dvojice vozaca. Pričali su opcenito o autobusima i njihovom stanju te su se nadovezali zadnja dva busa na probi. Za otokara nisu nista posebno rekli, a za Ursusa su poceli razgovor recenicom "onaj ružni Poljak". Uglavnom, pricali su kako je bus ocajan, nije ekonomican, da predugo traje punjenje baterija, da ima posebna neka ograničenja i pravila (npr. ako je ljeto, špica, raspaljena klima onda se u njemu smije vozit max 50 ljudi) i onda su komentirali kako nebi ni jednu smjenu na nijednoj liniji izdržao cijeli dan. Onda su spomenili kako im je na prezentaciji receno da bus nije bas namjenje uzbrdicama (presmijesno) i njih dvojica su dobro zakljucili da taj bus u Splitu nema sta radit. Bilo je tu jos toga al ovo mi je nekako bilo najzanimljivije i iskreno malo mi je falilo da se umijesam i pitam ih jos nesto al nisan htio.  byeg
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

Lion's Driver

Gasi "mišalicu", kupi kablove, aj ća  ;D
Kakav je to autobus koji ne trpi uzbrdice...za čega je on napravljen...za gradove budućnosti... svašta... šta se tiče punjenja...ajde...tehnologija se usavršava al kakva ograničenja...kako ćeš reć putniku ima nas već 50ak nemoš uć...autobus ne trpi  ;D smješno i žalosno...

NP-549

Citat: elez  u Lipanj 24, 2017, 14:08:45
Nedavno sam cuo pricu dvojice vozaca. Pričali su opcenito o autobusima i njihovom stanju te su se nadovezali zadnja dva busa na probi. Za otokara nisu nista posebno rekli, a za Ursusa su poceli razgovor recenicom "onaj ružni Poljak". Uglavnom, pricali su kako je bus ocajan, nije ekonomican, da predugo traje punjenje baterija, da ima posebna neka ograničenja i pravila (npr. ako je ljeto, špica, raspaljena klima onda se u njemu smije vozit max 50 ljudi) i onda su komentirali kako nebi ni jednu smjenu na nijednoj liniji izdržao cijeli dan. Onda su spomenili kako im je na prezentaciji receno da bus nije bas namjenje uzbrdicama (presmijesno) i njih dvojica su dobro zakljucili da taj bus u Splitu nema sta radit. Bilo je tu jos toga al ovo mi je nekako bilo najzanimljivije i iskreno malo mi je falilo da se umijesam i pitam ih jos nesto al nisan htio.  byeg
Citat: Lion's Driver  u Lipanj 24, 2017, 22:15:41
Gasi "mišalicu", kupi kablove, aj ća  ;D
Kakav je to autobus koji ne trpi uzbrdice...za čega je on napravljen...za gradove budućnosti... svašta... šta se tiče punjenja...ajde...tehnologija se usavršava al kakva ograničenja...kako ćeš reć putniku ima nas već 50ak nemoš uć...autobus ne trpi  ;D smješno i žalosno...

Eto opet po stoti puta se obistinila ona poslovica kako nije bitno šta je rečeno, nego tko je reko !   Nemojte uzimat zdravo za gotovo sve što se čuli.  Valjda ste i sami shvatili do sada da ima svakakvih vozača.  Autobus je bio na probi i u Rijeci.  Vozili su najstrmiju liniju 7 za Pehlin  sa njim s nekih 30-ak ljudi u busu. Bus ide najnormalnije bez obzira na broj putnika.  Baterija je došla sa 100% do 90% na okretištu, da bi se onda ponovno napunila do 95% prilikom kočenja po toj istoj sada nizbrdici kad su se spustili u grad.  Bus je punjen po 4 sata na običnoj trofaznoj industrijskoj utičnici od 415 Volti.  Ljudi su bili jako zadovoljni prikazanim u Rijeci jer su do tada vozili samo po ravnoj Poljskoj gdje su puno manja rekuperacije baterije jer nema toliko kočenja.  Ovo im je bilo nešto sasvim novo.  Osim tog busa, imaju još jednog jačeg kojeg imaju u planu dovest ponovno u Rijeku na daljnja testiranja.  Osim spomenutog četverosatnog punjenja preko noći, postoji mogućnost i nadopunjavanja na okretištima, i to sve će bit testirano u sljedećem navratu.  To što bus blesavo izgleda i što su se slabo trudili oko dizajna nemora posljedično značit da mu je i tehnologija bezvezna.  Naravno da neće zamjeniti klasične diesel autobuse, ali vrijedi uložit u moderne tehnologije, pogotovo ako ti ih europski fondovi sufinanciraju pa dobiješ ovakav bus za 100 hiljada Eura a košta 500

elez

Ja samo kazem sta sam cuo, njima se ocito ode nije svidio... Al aj, drago mi ie cut i drugo misljenje  pivkan
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...