Vozni park - komentari

Autor markost, Veljača 05, 2008, 22:30:23

Lion's Driver

Ostaju ostaju...ne treba puno da ostanes bez njega...malo zakacis...savijes...i on vrcne....dogodilo mi se to na kamionu (man f2000)...a samo sam se dodio cijevi sto strsi ispod nadstresnice  glavauzid

Neko

Citat: man313  u Siječanj 15, 2017, 01:03:38
Meni je stvarno zanimljivo kako oni ostanu bez tih poklopaca, a čvrsto su zakopčani za kućište retrovizora.

Provlače se svukuda, cesta nije uređena, nadvijene krošnje stabala nad cestom, dovoljna je deblja grana i adio poklopac. U nekim slučajevima, stablo koje strši raste iz dvorišta uz cestu, a "vlasnik stoji sa dvocijevkom" pa ti pilaj grane. Nažalost, ovi autobusi i retrovizori su za gradsku vožnju u EU gradovima.

Toni1234

Je li itko zna jel #271 popravljen ili je još u remontu?

RegioBus

Citat: Toni1234  u Siječanj 16, 2017, 22:02:00
Je li itko zna jel #271 popravljen ili je još u remontu?
U remontu

Toni1234

Nisam dugo vremena vidio #688, 152, 154. Je li oni voze ili su otpisani?

vozilo SSC

154 čini mi se da sam ga vidio u Trogiru.

prometnik

#688 vozi na l.38 cini mi se
kupi kartu spasi Promet

elez

#1222
#238 je dobia sa desne strane lipu "reklamu", napisanu flomasterom: Momak karta, ACAB, JPC
  rofl
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

Kolega garažer

#308 je imao tehničkih problema ali ubrzo je na cesti.
PROMET Split

Sule

#308 veoma uredan i odrzavan. Nista ne klapa motor radi savrseno i za sada je jos sve citavo i ne osteceno iako ima par  ostecenja grebanjem nije nista veliko. Cini mi se da ima jedno sjedalo vise nego nasi iz 2008. I nisan skuzia cemu sluzi mala naprava na lijevoj sipci pokraj izlaznih vrata dok je na suprotnoj sipci normalna tipka "STOP", nisan je dobro vidia.

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk


Diermeech

#1225
Dugme za otvaranje vrata, zadnja su na senzor pa imaju to tipkalo, kao kod nas u zagrebu ( ako misliš na to sivo tipkalo i treba pisati tür auf)

man323


C2

Idealan alat za povećanje švercanja.

man323

U Splitu se jednostavno ne može stati na kraj švercanju, makar je to zadnjih godina u padu. Ima dovoljan broj debila koji jednostavno rade probleme i takvi je naš Grad i nažalost tomu nema rješenja.

Neko

Citat: C2  u Veljača 01, 2017, 19:05:49
Idealan alat za povećanje švercanja.

Dok vozač prekidačem ne dozvoli otvaranje vrata, ova tipka ne funkcionira, tako da ne vidim "alat za švercanje".