Autotransport Karlovac - razno

Autor Ivan1983, Svibanj 18, 2008, 02:21:04

travel0101


shef

Citat: NP-549  u Lipanj 16, 2015, 20:14:25
neznam šta vozi, al kolko vidim nema ga uopće u voznom parku.  Ima narančastu i crvenu crtu po dnu, zato sam ga zapamtio

Imamo mi njega, vidio sam ga danas kod željezničkog sa tabelom Rijeka-Delnice; to je Transliner, nekada VEL-tours Gornji Velemerić.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

lussin

Prinova Iveco Bus Crossway Pro- KA-960-GU, garažni broj 19-15-01. Danas vozio školsku liniju Mali Lošinj-Belej

Tomek

Još jedna prinova, Neoplan Euroliner N316SHD ex Transturist Kladušan

STress

Citat: Tomek  u Rujan 14, 2015, 17:27:14
Još jedna prinova, Neoplan Euroliner N316SHD ex Transturist Kladušan

I već je na kanalu (od utorka).
Čim je došao, bilo je problema s resetiranjem kompjutera i neotvaranjem vrata. U utorak ujutro je trzao i tresao cijelim putem od Jaske do Karlovca po A1, da bi na semaforu kod tržnice krepao. Nekako je upaljen i dovukao se do kolodvora, što će biti dalje - valja vidjeti...

Majstor

Nije naviknut na smeće od biodizela
Pere se rezervar za disel
Samo mi sudite pošteno !

STress

Opran je, danas je već bio u pogonu.
Čak i vrata rade.

travel0101

Mali radi ko urica, struja i dotok goriva riieseni.

Majstor

Kod bivšeg Gazde je pažen i mažen pa mu novi tretman nije odmah legao  >:D
Samo mi sudite pošteno !

travel0101

Citat: Majstor  u Rujan 19, 2015, 16:44:14
Kod bivšeg Gazde je pažen i mažen pa mu novi tretman nije odmah legao  >:D
Nije ni ovo bio veliki kvar dvije sitnice. Za jednu kriv vozac, a za drugu tehnika.

Majstor

Kako vozač nije valjda krivo gorivo natočio ?
Samo mi sudite pošteno !

travel0101

Citat: Majstor  u Rujan 19, 2015, 19:54:27
Kako vozač nije valjda krivo gorivo natočio ?
Nije na vrijeme natocio i povukao je talog. I sad je sve ocistitio i bus radi sasvim normalno.

shef

Inače danas je u Novom Listu izašao veliki članak sa otoka Raba gdje su Karlovčani preuzeli školski prijevoz. Naravno da ako zakasne na isti prinuđeni su koristiti lokale koje vozi Autotrans koji im naravno ne priznaje karte drugog prijevoznika.
BTW na slici su 315GTHD i Probus ATKA.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Shole

Kakve karte ?  Ako je organizirani prijevoz djece kojeg financira županija, onda za to nije potrebna karta.

shef

Nisam se baš spretno izrazio. Nemaju nikakve ali ih je ATR uzimao bez dodatnog plaćanja ako nisu stigli na školske.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic