Panturist - slike

Autor Servis, Svibanj 23, 2008, 15:50:38

man323

Nadam se da će učiniti nešto sa desnim retrovizorom, jer ovaj desni ne pruža najbolju preglednost vozaču s obzirom na mjesto montaže i dužine

sniff

Slika je loša,isječak iz videa je.Stavio sam ju jer se vide obe katnice ;).

Fox

Uhvaćena još 2 VDL Ambassadora ;D






I još 2 Mana na oblizanici








NP-549

Citat: man313  u Veljača 05, 2016, 11:38:43
Nadam se da će učiniti nešto sa desnim retrovizorom, jer ovaj desni ne pruža najbolju preglednost vozaču s obzirom na mjesto montaže i dužine

Evo jedne stare kad je bio kod nas na probi. Bio je užasno slab i spor.  Ogledalo je montirano gore


tramvajac 92

I ovi od Presečkog su spori, valjda je mjenač naštiman za uštedu na gorivu, većinom voze po ravnom i autocesti.

NP-549

205 konja i Voith mjenjač.  Katastrofa je bio za Rijeku.  To valjda ni po ravnom nema bogzna kakav start, a kamoli po našim uzbrdicama. Znaju reć da za ravnicu ni netreba više,  al ti se brate mili nemožeš normalno uključit u promet s ugibališta ni po ravnom.

man323

Koji je motor bio unutra u tom probnom za Rijeku?
Cummins ili DAF? Vozio sam se u Ambassadorima sa DAF-ovim motorom i Voith mjenjačem. Imaju snage i dobro potežu, vjerojatno su drukčije namješteni

NP-549

Mislim da je bio DAF, al nemoj me držat za riječ.  Nije poanta u tome koji je motor,  i Cummins i DAF imaju u ponudi i jače motore.  Nemože mi nitko reć da je 200 konja dovoljno za solo bus sa klimom.

man323

#818
Da, ali moraš imat na znanju da je to bus koji je težak oko 8 tona, a konkurencija ima od 10t pa nadalje

Mark926

Evo ga još jedan, bio je daleko pa sam koristio zoom i slika je zat malo loša , rege su OS_147-KV


NP-549

a ovo mu je klima na krovu  ;)

tramvajac 92

Imaju drugačija 1. vrata nego Presečki, ova su na van, i zar ovaj nema klimu?

sniff

Ima cijeli toranj,još pitaš ;D
Stvarno,ne znam,možda ovo crno na krovu(otraga) ???
Scania Irizar


BoBi19

Citat: Mark926  u Veljača 07, 2016, 17:51:56
Evo ga još jedan, bio je daleko pa sam koristio zoom i slika je zat malo loša , rege su OS_147-KV


Možno dobiti več slik, predvsem notranjosti in armaturke ( volana ) ? Prvič vidim taki avtobus ...

Pozdrav iz Maribora :)
MAPROM d.o.o.

Fox

Evo slika od jučer :)

Jedna Scania za Zagreb



Man Lion's Coach za Novi Sad




Mercedes Intouro za Slavonski Brod



VW Crafter je na servisu



I VDL Ambassadora ima sve više na lokalnim linijama oko Osijeka.Već su na dosta  Man ÜL353 skinute tablice i otišli su u otpis.