AP Varaždin - slike

Autor Tomek, Studeni 23, 2007, 13:59:16

St!pe

Pa koje veze da je slikana na Vž kolodvoru??Ovo je teme AP VŽ a ne Autobusni kolodvor Vž.Jesi ti uopće prolistao forum i vidio na kojem principu funkcioniramo?
Ako izgleda predobro da bi bilo istinito vjerovatno vam se pričinja.

Varaždinac

Danas sam vidio ovog gore citylinera da je dobio ap varaždin logo! To znači da pavlić opet vozi za ap? Slika nažalost nema!

tomekk

Citat: Varaždinac  u Svibanj 12, 2009, 20:51:33
Ko zajebava pa danas sam videl točno toga citylinera kojeg sam u subotu slikal samo kaj je danas umjesto vtv pavlić imal ap varaždin logo pa me to zaćudilo! Uzalud moliš  ;)
Ne kužim kaj te začudilo?? Pa i ja sam ga vidio danas ujutro već je s natpisima došao iz Splita pa me nije začudilo jer od prošlog tjedna opet su neki Pavlićevi autobusi u Ap-u. Za sad sam vidio novog citya-ne znam dal je samo jedan ili oba te crnog starlinera koji je jučer išao za Dubrovnik.
Samo se bojim da će se natpisi Ap Varaždin ubrzo skidati ak se firma proda i promjeni ime ili dio imena :-\ i hoće li nakon toga autobusi biti vraćeni il će još uvijek voziti u Varaždinu.
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

Varaždinac

Znači AP Varaždin funkcionira tak da malo hoće malo neće pavlićeve buseke! Lepo lepo!

mate

Gbr.503...



Gbr.580...



Gbr.616...



Gbr.627...


erobuss

Ukoliko smetaju duple fotke izbrisat ćemo ih naknadno






5AR

629 na tabli piše Čakovec - ?? - Rab


Tomek

Pretpostavljam da piše Čakovec-Varaždin-Zagreb-Rab.

tomekk

Citat: Tomek  u Svibanj 22, 2009, 22:56:49
Pretpostavljam da piše Čakovec-Varaždin-Zagreb-Rab.

Piše i Novi Vinodolski.Linija ide ujutro negdje oko 6 iz Vž jer je u 6:25 u Novom Marofu,a u povratku mislim oko 23:00 u Varaždinu
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

Varaždinac

Citat: tomekk  u Svibanj 22, 2009, 23:09:43
Citat: Tomek  u Svibanj 22, 2009, 22:56:49
Pretpostavljam da piše Čakovec-Varaždin-Zagreb-Rab.

Piše i Novi Vinodolski.Linija ide ujutro negdje oko 6 iz Vž jer je u 6:25 u Novom Marofu,a u povratku mislim oko 23:00 u Varaždinu

VARAŽDIN - ZAGREB - CRIKVENICA - NOVI VINODOLSKI - SENJ - RAB (sezonska)

u 6:00 polazi iz varaždina

tomekk

Evo kako Ap-ovi vozači parkiraju autobuse u svom selu kad nisu u pogonu

594



570



Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

zoki.man.fan

#176
Maksimir
gbr 477



zoki.man.fan


St!pe

Ako izgleda predobro da bi bilo istinito vjerovatno vam se pričinja.

Tomek

Ovaj ljepotan je danas došao iz Varaždina s ekipom na državno natjecanje vozača i autoservisera Hrvatske.
Gbr502, 2000. godište



Bus je iznutra u super stanju, jedino bi se izvana logo trebao srediti tj. obnoviti.