AP Varaždin - razno

Autor Tomek, Studeni 23, 2007, 13:59:47

actros

danas Split-Varaždin (polazak u 10.45) vozi g.b.179


zlepur1

#406
I opet je AP počeja duge linije voziti sa ovim.Di su turistički busevi? Za liniju od svojih 450 km sasvim neprimjereno!
Magirus Deutz udobnost na prvom mjestu.

315 hdh

No a kaj njemu fali bitno da ima klimu i da nije jako stari

tramvajac 92

Taj bus za razliku od npr. 637 ima sjedala u koja kad sjedneš ne propadneš jer još onog materijala kojim je sjedalo ispunjeno, a 637 je konkretno vozio za Poreč u utorak.

A što se tiče neprimjerenosti, da, neprimjeren je, ali i takav kakav je zarađuje firmi novce da bi mogli izaći iz stečaja ili kupiti još autobusa.

Di su turistički? Na izletima, maturacima, itd. Poslati AV120 ne mogu na takve ture jer ne zadovoljava ni E3 normu jer bi se ili plaćala velika taksa za ulaz u gradove ili ga možda nebi ni pustili...

TAM

Citat: tramvajac 92  u Lipanj 21, 2013, 15:13:59
Poslati AV120 ne mogu na takve ture jer ne zadovoljava ni E3 normu jer bi se ili plaćala velika taksa za ulaz u gradove ili ga možda nebi ni pustili...
Što fali AV120? Koje to forme on to ne zadovoljava?
Dani ponosa i slave!
    

MrMarko

Meni baš nije najjasnije kada se vozim sa AV 120 na npr. liniji Varaždin - Poreč (preko 300 km), dok pored mene na liniji Zagreb - Varaždin (cca 70 km) prolazi neoplan cityliner n1216, irisbus magelys pro, setra 315, 317 i slično tome. Nemam ništa protiv AV 120, meni su iskreno u redu, ali su više za lokalne, nego za tako dugačke linije.

tramvajac 92

Citat: TAM  u Lipanj 21, 2013, 15:21:43
Citat: tramvajac 92  u Lipanj 21, 2013, 15:13:59
Poslati AV120 ne mogu na takve ture jer ne zadovoljava ni E3 normu jer bi se ili plaćala velika taksa za ulaz u gradove ili ga možda nebi ni pustili...
Što fali AV120? Koje to forme on to ne zadovoljava?
Norme ispušnih plinova tipa Euro 3

bre

Ovaj Volvić je avio naspram Regia koji iako noviji je mnogo bučniji i klimaviji za putnika

TAM

Pa zar te norme Euro 3 ne vrijede samo kad se ide izvan zemlje u Europu.Kako onda šibenski AV120 mogu voziti za Dubrovnik i Rijeku?
Dani ponosa i slave!
    

tramvajac 92

To sam i mislio. Možeš AV120 slat po HR kolko god hožeš. Te norme vrijede vani, kod nas (još) ne.  thumbs


TAM

Citat: dado1979  u Lipanj 28, 2013, 11:21:40
381 ima motor od mercedesa 380PS.
Da nije možda taj motor iz Setre 215 HD jer je i šibenskom TAM-u ubačen mercedesov motor iz Setre 215 HD.
Dani ponosa i slave!
    

MrMarko

Jučer dok sam išao za Rovinj s AP-ovim gbr. 644, dobili su vozači poziv (negdje prije Rijeke) da pokupe jedno 20-ak putnika negdje prije Učke. Ako sam dobro razumio, umalo se zapalio Eurobus AV 120, ne znam koji gbr., bijele boje, na sezonskoj liniji Varaždin - Zagreb - Pula.

Bari

Ne znam ni ja koji gbr, neki od putnika su stopirali, neki krenuli pješke prema tunelu :D
Nije bilo nikakvih tragova da je gorio.
KREPAT MA NE MOLAT !

tomekk

TAZ Dubrave ex ATR dobile nove GBR oko 65x i nove rege VŽ 35x-LD
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

troosovinac

Citat: tomekk  u Srpanj 30, 2013, 14:48:30
TAZ Dubrave ex ATR dobile nove GBR oko 65x i nove rege VŽ 35x-LD
znači sad su njihove  ;D
bela lađa