AP Varaždin - razno

Autor Tomek, Studeni 23, 2007, 13:59:47

Boki651

Ja imam pitanje koje se nužno ne mora ticati ovog prijevoznika pa se prije svega ispričavam ako sam pitanje postavio na krivom mjestu.
Naime, zanima me ako postoji kakva direktna autobusna linija iz Varaždina ili Čakovca do Toplica Sveti Martin. Ako postoji kolika je karta i kakvi su polasci.

Prije nego sam se odlučio na upit tražio sam na internetu, međutim ništa nisam saznao. Hvala na odgovoru.

tramvajac 92

Iz Čakovca vjerojatno da, iako to ne vozi APVŽ, nego neki drugi prijevoznik, pitaj na telefon 040/313-947, to ti je kolodvor u Čakovcu.  thumbs

Boki651


bre

od Čakovca do Svetog Martina na Muri vozi Jakopić par puta dnevno, ali ne znam dal ide baš do toplica koje su malo dalje od centra mjesta

Boki651

Hvala na informaciji, upravo na njegovoj internet stranici našao sam da prometuje za Toplice. Da li možda postoji autobusni prijevoz iz Varaždina?

tramvajac 92

Vž-Čk vozi Ap Varaždin i Croatia bus. Mala napomena: posljednji polazak za Varaždin je Croatia bus u 19:15.

Boki651

Mislio sam ako postoji prijevoz iz Varaždina za Toplice Sv. Martin?

tramvajac 92


bre

Danas viđena Bova (mislim da je to Lexio) u naljepnicama AP-a i s garažnim brojem. Jel to možda Vincek svoju jednu stavil u promet il je njihova?

tramvajac 92

AP ima jednu bovu to je ova, gb. 154:




dado1979

Citat: bre  u Kolovoz 31, 2013, 21:23:40
Danas viđena Bova (mislim da je to Lexio) u naljepnicama AP-a i s garažnim brojem. Jel to možda Vincek svoju jednu stavil u promet il je njihova?
Dobro zapaženo  ;) jedna od Vincekovih koji su u AP-u

bre

Danas u garaži AP-a viđena tri podjednaka prigradska Irisbusa (bijela). Proba   ??? ???  prezentacija  ??? ??? najam   ??? ???  ili nešto četvrto

tomekk

Najam tj vjerojatno kupnja.Isto tako još je tu i nekoliko Vincekovih autobusa kao i 3 Presečkova niska Eurobusa  :)
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

seko05

Citat: dado1979  u Rujan 01, 2013, 15:58:45
Citat: bre  u Kolovoz 31, 2013, 21:23:40
Danas viđena Bova (mislim da je to Lexio) u naljepnicama AP-a i s garažnim brojem. Jel to možda Vincek svoju jednu stavil u promet il je njihova?
Dobro zapaženo  ;) jedna od Vincekovih koji su u AP-u

nije ta bova bila prvo atp cakovec..pa onda u ap varazdin pa se opet vratila u atp cakovec i sad je natrag u ap varazdin..tj mislim da nije vincekova..i

tomekk

Crvena je ex Apt Cakovec, a 2 Lexio su u najmu od Vinceka.
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga