AP Varaždin - razno

Autor Tomek, Studeni 23, 2007, 13:59:47

tramvajac 92

ex 206, danas 668, MAN Lion's Regio

art

AP odlazi na ponovnu prodaju. Presecki prema svemu sudeći nema dovoljno sredstava. Još malo gledanja stagnacije...

niki

Ne odlazi. Stvar je gotova, vlasnik je Presečki grupa.

peron24

Imam neke podatke  za dopunu voznog parka AP Varaždin: postoje tri Eurobusa AV 120 koji su nekada pripadali bivšoj firmi Croatiaturist.

551 - Eurobus AV 120 - obnovljen (VŽ-461-HM) ex. ZG-7638-U
552 - Eurobus AV 120 - obnovljen (VŽ-352-HG) ex. ZG-7635-U
553 - Eurobus AV 120 - obnovljen (VŽ-363-HG) ex. ZG-7634-U

Ja sam se vozio 2004 u 551 i 553. Tada su još bili ljubičasti. Ovaj 553 je vozio na linijama tadašnjeg Larusa zajedno sa brojnim Steyr Volvima. 551 je vozio na redovnim linijama AP Varaždina.

tomekk

Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

tramvajac 92


zlikowszky

Citat: niki  u Siječanj 24, 2015, 19:26:11
Ne odlazi. Stvar je gotova, vlasnik je Presečki grupa.
Ajde da je i to konačno riješeno. Nadam se da će Presečki zadržati brand AP Varaždin. Čak mu i postojeći naziv odgovara(Antun Presečki... yahoo 8-8
Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....

MrMarko

Vidio sam kako tu na forumu tako i neki dan uživo gbr 501 da je skroz bijeli iz vana. Zna netko možda oće mu stavljat sliku starog grada natrag? Mislim šteta bi bilo tako dobro održavan autobus pustit bez ikakve slike..

seko05

jucer sam naletio,al nisam se sjetio da slikam ta setra(siva) il mozda neka druga koja je slicna prije beca(wiener neustadt)imala unfall.pa ako netko mozda zna nesto vise o tom nek napise.npr.ko je kriv,dal je bilo ozljedenih itd....

tramvajac 92

Gospodin Presečki je osnovao novu firmu pod nazivom Autobusni prijevoz d.o.o., Gospodarska 56, Varaždin.

TAM

Kako je to moguće ako  Autotransport Šibenik isto ima registriranu firmu Autobusni prijevoz d.o.o.?  ???
Dani ponosa i slave!
    

tramvajac 92

Zato jer je u Šibeniku puni naziv poduzeća AUTOBUSNI PRIJEVOZ d.o.o. Šibenik , a tu je AUTOBUSNI PRIJEVOZ d.o.o. Znači kod ATPa je dodano i ime grada, što je sasvim dovoljno da ga razlikuje od bilo koje druge firme. Možeš osnovati i ti firmu i nazvati je Autobusni prijevoz d.o.o., ali je nekako moraš razlikovati od drugih, pa je nazoveš npr. Autobusni prijevoz d.o.o Primošten i sve je ok i po zakonu. Barem koliko se ja kužim u to, možda i grješim.

TAM

#567
Hell yeah :)evil


Izvor:njuskalo.hr
Dani ponosa i slave!
    

315 hdh


tramvajac 92

#569
Četri Berkhofa imaju tablice:

VŽ 742-MA
VŽ 744-MA
VŽ 746-MA
VŽ 748-MA
još ostaje 5 buseva za otkriti, pretpostavljam Bove. Podatke sam isčupao sa slika iz članka: http://www.evarazdin.hr/index.php/2014-11-10-00-07-24/gospodarstvo-2/item/6958-presecki-preuzeo-ap-varazdin-najavio-nova-ulaganja-i-korekciju-place-radnicima

Edit: došao sam i do ostalih tablica:
VŽ 741-MA
VŽ 743-MA
VŽ 745 MA
i 2 bove:
VŽ 747-MA
VŽ 749-MA