AP Varaždin - razno

Autor Tomek, Studeni 23, 2007, 13:59:47

tomekk

Citat: Tlimfocit  u Srpanj 29, 2010, 10:05:17
Citat: St!pe  u Srpanj 29, 2010, 02:39:02
Tlimfocit,jel ti stvarno vjeruješ da daješ tih 8 kuna više (u usporedbi sa ATPŠi) da bi se Varaždinci izvukli iz krize.Daješ lopovima u džep.Nebudi naivan.Ništa nefunkcionira na taj način...

Ma rekao sam to poluironično. Ako će pomoći bit će mi drago, a ako neće...nije smak svijeta
U zadnje vrijeme se pojavilo dosta slučajeva da vozći ne izdaju kartu na navedenoj relaciji. Jedino sam vidio da uvijek, ali ama baš uvijek u crvenom Volvu se karte uredno izdaju. Možda ne bi bilo loše da se malo to dovede u red ako se firma misli izvlačit iz problema.

Cijene su takve kakve jesu, nitko nikog ne prisiljava da putuje s kim ne želi.Slučajeva neizdavanja karata je bilo i bude kod svih prijevoznika, to je teško kontrolirat pogotovo kad si daleko od kuće, no eto, dečki iz crvenog volva su očito naučili lekciju...

U toku su pregovori oko preuzimanja gradskog prijevoza između AP-a i Varaždin busa.Sutra se očekuje ishod:
http://www.evarazdin.hr/sutra-dogovor-ap-a-i-varazdin-busa/

Btw, danas sam se vozio u 16:10 s B501 koji je išao za Zg i ne mogu vjerovat kako se jedna žena iščuđavala autobusu na kat.Pita ona vozača da zašto je bus na kat i kaj sad ona mora ići gore itd itd.Srećom, vozač bio ljubazan pa joj otvorio zadnja vrata i onda je ušla dolje  ;D no svejedno joj očito nije ništa bilo jasno  :P
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

Tlimfocit

Ma uglavnom. Busevi su uredni i to je jedina sugestija.
Inače, danas čujem da od 11. mjeseca AP Varaždin će voziti liniju za Hercegovinu koju sada vozi Globtour.

Sonja

Za vrijeme Spancirfesta od 20.08.-29.08.2010. vozit ce posebna autobusna liniju "Spancirfest" tvrtke AP Varaždin na relaciji Zagreb - Varaždin - Zagreb za 69kn.

http://www.spancirfest.com/hr/vijesti/spancirbus-iz-zagreba-za-69-kuna

tomekk

Mislim da su ovi eurobusevi ex Istrapromet gotovi s lakiranjem te vjerojatno čekaju rege i naljepnice.Danas viđena 2 u krugu AP-a, treći vjerojatno u radioni :-\
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

zaza

Citat: tomekk  u Kolovoz 17, 2010, 14:13:17
Mislim da su ovi eurobusevi ex Istrapromet gotovi s lakiranjem te vjerojatno čekaju rege i naljepnice.Danas viđena 2 u krugu AP-a, treći vjerojatno u radioni :-\
ta dva na krugu još nisu lakirani

tomekk

Citat: zaza  u Kolovoz 17, 2010, 14:36:26
Citat: tomekk  u Kolovoz 17, 2010, 14:13:17
Mislim da su ovi eurobusevi ex Istrapromet gotovi s lakiranjem te vjerojatno čekaju rege i naljepnice.Danas viđena 2 u krugu AP-a, treći vjerojatno u radioni :-\
ta dva na krugu još nisu lakirani


Onda moguće da njih pripremaju jer su bili parkirani pred ulazom u radionu, jedan s istočne, a drugi s zapadne strane...
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

tomekk

#276
Evo još jedna info vezana uz Špancirfest.
Citat:Grad Varaždin u suradnji s Autobusnim prometom Varaždin, Varaždinbusom, Crtoradom i prometnom policijom osmislio je organizaciju parkiranja u vrijeme održavanja Špancirfesta od 20. – 29. kolovoza.

Znači da se ne stvaraju gužve u gradu, ako dolazite na Špancir autom, možete parkirat na parkiralištu nekog od trgovačkih centara kao što su:Lidl, Baumax, Kaufland, Mercator itd ili  parkirališta kod nekih javnih objekata (gradski bazeni, sportska dvorana...)
Bit će uvedene 2 linije:

LINIJA 1: Lidl – Baumax – gradski bazeni – autobusni kolodvor

LINIJA 2: Gradska sportska dvorana na Dravi – Kaufland – Mercator – varaždinsko groblje – autobusni kolodvor

U dane vikenda bit će uvedena dodatna treća linija autosajam Biškupec – autobusni kolodvor.

više na evarazdin.hr : karta linija

Preporučam svakome ko ima volje da dođe jer zna biti zanimljivih stvari, a i navečer uvijek dobrih koncerata.Slobodno se javite i za kavu :)
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

tomekk

Dubrave dobile zelene logotipove dok je atr-ova shema ostavljena.Viđene maloprije 2 na AK Novi Marof.Jedna je imala gb 76, drugu nisam vidio.Pretpostavljam da su im brojevi od 72-78 (osim ako prije nisu eurobusevi ex IP).Ostale su im i riječke rege.

Evo i jedan citat s evarazdin.hr vezan uz Špancirfest:

Citat:■Tvrtka AP Varaždin je u sklopu svojeg projekta "Špancirbus" iz Zagreba u Varaždin prevezla oko 2.000 posjetitelja
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga


tomekk

Eurobusevi ex IP nisu u najmu već su u vlasništvu AP-a te su u skladu s tim i dobili brojeve od 646 na dalje( 647 i 648).Isto tako, dobili su i VŽ rege, konkretno B 646 VŽ 326-KB (preostala 2 vjerojatno 327 i 328).
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

grga

                   
                       Danas prije podne u Sesvetama na križanju Zagrebačke i Bistričke na VŽ393 bk otpali
        zadnji kotači.

tomekk

Pošto je AP privremeno dobio koncesiju za gradski prijevoz u Varaždinu, na Isuzu-e su naljepljene naljepnice gradski bus.Uz to, u krugu AP-a stoje 2 Higera u vlasništvu VŽ busa koja su očito povučena iz Imotskog i trenutno su im skinute sve naljepnice osim onih malih sa vrata.Sad ćemo vidjeti dali će oni voziti po gradu ili će završiti negdje drugdje s obzirom da je Varaždin bus u stečaju.
Uz to, viđen jedan Eurobus ex IP s crnim logom i velikim naljepnicama Helios osiguranja (mislim da VŽ 328 KB)
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

Majstor

Piše u spisku vozila da su Man-ovi ex. Zovko prodani Čzm pa od koga ih je onda leasing zaplijenio pošto su u žici već par dana ?
Samo mi sudite pošteno !

tomekk

Citat: Majstor  u Rujan 09, 2010, 22:05:50
Piše u spisku vozila da su Man-ovi ex. Zovko prodani Čzm pa od koga ih je onda leasing zaplijenio pošto su u žici već par dana ?

Di u žici?? Ja sam neki dan vidio jednog na servisu u MAN-u u Varaždinu...
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

Majstor

U Samoborskom Strmcu kod Gabrek auta parkirani pored Pakšecovog Noge-a i još dva Translinera od prije
tu je i Transliner od Deni-bus-a
Ispravak ; Man-ovi Su 263 su Gbr 601,602,603 i 604 koji su bili AP Varazdinovi
Plavi,crveni , bijeli i ?
Samo mi sudite pošteno !