Vozne karte

Autor gaspa, Siječanj 06, 2008, 13:21:33

Ivan

Citat: dean25  u Rujan 22, 2008, 14:23:53
Mislim da se ovdje neke stvari pogešno shvaćaju.Duboko se ispričavam ako sam nekoga povrijedio.Post NOVI VOZNI REDOVI više ne postoji.Mislim da bi bilo OK da se više nejavljam.Puno pozdrava šalje dean25
:'(
Ne razumijem o čemu se radi. Ovdje je problem postojao jedino sa članom mansg313 i njegovim neprikladnim postovima.

Novi vozni redovi mi je bila zanimljiva tema, možemo ju vratiti ako treba...

Ivan

Samo sg313 je u međuvremenu izbrisao svoj post (iako, uređena verzija posta je još u quoteu u mom postu gore), možda je to izazvalo zabunu? Stvarno ne razumijem.

plavi ZET-ov bus volim

Wow, čudim se da je tema zamrla nakon svega nekoliko postova. Oživit ću ju malo sitnicom koju već neko vrijeme želim podijeliti s vama, a nisam ju željela staviti u ZET razno.
Dakle, ovo su vozne karte, točnije - ZET-ovi mjesečni đački pokazi iz 2000. godine (ako se ne varam). Moram primijetiti razliku u cijeni...


Molim cijenjene članove foruma autobusi.org i njegove posjetitelje da NE KRADU fotografije. Pod krađom mislim na njihovo (pred)stavljanje na druge internetske stranice (s ili bez prethodne modifikacije) kao vlastite i/ili bez navođenja izvora ili autora.

STIB

Nisu tu đački pokazi, nego pokazi za nezaposlene ( i nisu bili besplatni!)
Pozdrav iz Zagreba
ZDRU

citaro

Ispričavam se što vadim temu iz naftalina, ali imam jedno pitanje. Vrijedi li ZET-ova studentska godišnja karta samo u 1. zoni, ili u svima? Taj podatak nisam mogao naći.

421

#20
O D R E D B E
za primjenu Cjenika za prijevoz putnika i prtljage u javnom prometu na području
gradova Velike Gorice i Zaprešića, općina Bistra i Luka, Stupnik, Klinča Sela i na
području Grada Zagreba od  30. listopada 2013.  godine

21.  Studentska mjesečna pretplatna karta vrijedi sa mjesečnim studentskim kuponom
koji  se  prilikom  kupnje  ili  izdavanja  elektroničkim  putem  upisuje  u  čip  pretplatne
karte  te  vrijedi  za  vožnju  od  prvog  dana  u  tekućem  mjesecu  s  početkom  dnevnog
prometa do  kraja  noćnog  prometa  posljednjeg  dana  u  mjesecu, na prometnom
području naznačeno u pripadajućem kuponu.

22.  Studentska godišnja pretplatna karta vrijedi sa godišnjim studentskim kuponom
koji  se  prilikom  kupnje  ili  izdavanja  elektroničkim  putem  upisuje  u  čip  pretplatne
karte  te  vrijedi  za  vožnju  u  razdoblju i  na  prometnom  području  naznačenom  u
pripadajućem kuponu.

Studentski godišnji kupon vrijedi za 12 uzastopnih mjeseci za odabrano razdoblje i to:
- od 01. listopada tekuće školske godine do 30. rujna naredne godine, ili
- od 01. studenog tekuće školske godine do 31. listopada naredne godine.

C J E N I K
za prijevoz putnika i prtljage
u javnom prometu na području Grada Zagreba od  30. listopada 2013.  godine.

21. Cijena mjesečnog studentskog kupona za studentsku  pretplatnu kartu za neograničeni broj
putovanja tramvajem, autobusom i uspinjačom u dnevnom i noćnom prometu od prvog dana
u tekućem mjesecu s početkom dnevnog prometa do kraja noćnog prometa posljednjeg dana u
mjesecu na području Grada Zagreba, iznosi ......................................................................  120,00 kn

26. Cijena godišnjeg kupona za pretplatnu kartu učenička srednjih škola i studenata za
neograničeni broj putovanja tramvajem, autobusom i uspinjačom u dnevnom i noćnom
prometu na području Grada Zagreba, iznosi:
- 1.200,00 kuna, uz mogućnost plaćanja u ratama, od 2 do 12 rata.
27. Godišnji kuponi iz točaka 25. i 26. ovoga Cjenika vrijede za 12 uzastopnih kalendarskih
mjeseci za odabrano razdoblje, i to:
a)    za učenike osnovnih i srednjih škola,
-  od 01. rujna tekuće školske godine do 31. kolovoza naredne godine ili
-  od 01. listopada tekuće školske godine do 30. rujna naredne godine,
b)    za studente,
-  od 01. listopada tekuće školske godine do 30. rujna naredne godine ili
-  od 01. studenog tekuće školske godine do 31. listopada naredne godine.
Iznimno, ako je ugovorom o subvencioniranju prijevoza za  izdavanje godišnjih karata za učenike i
studente reguliran drugačiji rok valjanosti kupona, primjenjivat će se rok valjanosti sukladno
Ugovoru.
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

tramvajac 92

Citat: citaro  u Veljača 03, 2014, 20:26:49
Ispričavam se što vadim temu iz naftalina, ali imam jedno pitanje. Vrijedi li ZET-ova studentska godišnja karta samo u 1. zoni, ili u svima? Taj podatak nisam mogao naći.

Ak imaš za ZG pokaz (ili pretplatnu kartu, kak hoćeš), vrijedi za vožnju unutar područja ZG+neke stanice koje su unutar neke druge zone, ak ideš natrag u ZG (tamo oko Lučkog i Stupnika najviše)

smogovci.bbb2

http://www.zet.hr/default.aspx?id=10361

Prodajna mjesta


Sve su vrste pretplatnih, vrijednosnih i pojedinačnih voznih karata dostupne na svim uobičajenim prodajnim mjestima ZET-a, kioscima svih ugovornih partnera i u vozilima javnog prijevoza.

Ispričavamo se korisnicima zbog današnje kratkotrajne ograničenosti pojedinih usluga u dijelu prodajne mreže.


Ujutro je bila obavijest da se od danas sve vrste karata ne mogu kupovati na kioscima TISAK-a. Nakon objave na HR radiu zbog ove situacije sa
Agrokorom, ista je opozvana. Tko je tu koga prutisnuo :)evil
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza