ZET - vozni park 2008.

Autor Tomek, Studeni 20, 2007, 20:20:56

Tomek

A jel znaš koje će novi Cacciamaliji koji bi do kraja tjedna trebali doći u APP imati garažne brojeve? I dali će i ovi Citari G ići na Biodizel?

Aurel

#16
E to neznam, mislim da će ići na eurodizel, ispričava se za lapsus

Tomek

Hvala Aurel, ako će biti još kakvih novosti javi, a na forumu u temi o nabavci novih autobusa imaš slike Cacciamalia, novosti u voznom parku.. ;)

tomislav2809

Kombijima koji voze na 150 je promjenjen gbr.Bili su gbr.14 i 15, a sada su dobili brojeve gbr.1(u njemu sam se vozio) i vjerovatno gbr.2(nisam siguran 100%).Inače je tu vozio i jedan stariji vw koji ma gbr.8(ne piše na njemu nego sam vidio onu teku u koju ispunjavaju vozači).

conecto

Citat: Tomek  u Prosinac 23, 2008, 20:03:18
Kad će novi biti registrirani i gdje je završio Marbus gbr1 te zašto on nema istaknut garažni broj?
Taj drugi Marbus bez garažnog broja je sad (trenutno?) u Dubravi. Vjerujem da vozači u Podsusedu na plaču za njim
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

ilija

IMA LI NETKO PODATKE O BROJU AUTOBUSA NA BIODIZEL, TE NAMJERAMA ZETA SA BIODIZELOM

Portos

Citat: ilija  u Travanj 19, 2009, 18:47:39
IMA LI NETKO PODATKE O BROJU AUTOBUSA NA BIODIZEL, TE NAMJERAMA ZETA SA BIODIZELOM
11 autobusa g.b. 156-166. Svi novonabavljeni MAN i MB mogu u rezervoarima kao gorivo koristiti do 20% Biodiesela.

PRAVILA foruma autobusi.org:
Ukoliko želite citirati tekst s neke druge web stranice, pored navođenja citiranog linka obavezno citirajte i pripadajući tekst.

ilija

pisem diplomski o biodizelu, ima li netko nekakve literature o biodizelu u zetu,  planovi zet-a sa biodizelom itd , unaprijed zahvaljujem..........

tamlover

Biodizel je u ZET-u (istina ne preglasno) proglašen promašajem. Ekonomski naravno jer je potrošnja bila značajno iznad očekivanja. Tako da i oni autobusi koji su dobili oznake biodizel nakon nekog vremena vratili su se na dizel a ekologija se furala samo naljepnicama  ;D
...i bilo je lepo i navek TAM bu....