Samoborček - novosti i rasprava

Autor Tomek, Studeni 21, 2007, 01:09:41

sniff

#810
Ma ništa joj ne fali,ali ova je baš dobro izgledala...Možda će biti za dijelove... ???

(treba nadopisati u voznom parku 3 515ice i staviti 191 pod bivša vozila onda)

jigsaw

Fali klima  ;D. A sto se tice linija, 191 je vozila kolodvore i ljubljanice te medsave. A linija 149 glasi Samobor - Medsave i nema veze sa crnomercem niti polaskom u 18.45

jigsaw

Eto ovo sam uspio poslikat. Ostale 3 slike imate na 24 sata :(

sniff

#813
Imam dojam da je i unutrašnjost itekako dobila svoje :( 
Pred devet mjeseci na kolodvoru u Novom Marofu se zapalio CB Volvo 9900. Svi su rekli da se dade popraviti,no pitanje glasi : je li popravljen? Isto tako što se tiče ove Setre,no 191 valjda ide na rezanje ???

C2

Eventualno bi se mogli iskoristivi dijelovi počupat van i iskoristiti kao rezerva za ostale auobuse.

jigsaw

191 ide za dijelove. Dosla je prinova, isto troosovinka kao 192. Sad ide na farbanje. Mozda dobije gbr 191

sniff

#816
Šta je s ovom Setrom?
Citat: hochdecker  u Studeni 11, 2014, 18:14:49
S415UL business


(šteta što se Trendliner nije zapalio >:( )

tramvajac 92


MAN464

E moj Filipe uozbilji se da se bar ni jedan bus nije zapalio neznam sto ti znaci da je bar ovaj da je bar ovaj Itd.....

A ova Setra je otišla od tamo od kud je i došla a to je Neu Ulm  hi
AD Maiorem Dei Gloriam!!

"Hrvatska je izvojevala svoju slobodu, svoju samostalnost, svoje pravo da sama odlučuje o svojoj sudbini." - Dr.Franjo Tuđman 23.11.1996.

bonaparte12

Ova setra je otisla u Čazmatrans poslovnicu Petrinja.
POLAKO I SIGURNO

Majstor

Uz već spomenutu prinovu 319 ul stigao i jedan Integro
Uskoro jos prema najavama i malo iznenađenja 🤔
Samo mi sudite pošteno !

goranxxx

Lako sad stizu prinove kad kupili firmu za podizanje kredita,,, hmmmm u roku god dana dok prve rate pocnu dolaziti evo profe u stecaju
SETRA 417 HDH

sniff

Citat: Majstor  u Listopad 12, 2016, 21:32:43
Uskoro jos prema najavama i malo iznenađenja 🤔

Na proljeće još tri 5ice ili ?

tramvajac 92

Na proljeće dolazi 10 Setri 4 za prigradski promet, odlaze sve ostale Setre 2 i one 3ice s 2+2 vratima i plastičnim sjedalima  ;D


Mislim, nebi škodilo, ali teško.  ;)

jigsaw

Setre 215 vise ni ne voze, 4 su izrezane, zadnju to jos ceka