Stare fotografije i povijest JKP-a GRAS

Autor MILCHO, Prosinac 08, 2009, 01:53:24

elvis

Zglobni renaulti su,prema informacijama koje ja imam,nabavljani preko Transmonta Kladanj,dok je jos njihov gazda bio ziv...ispravite me ako grijesim

aaaaa

Citat: MILCHO  u Prosinac 12, 2009, 21:50:41
Zna li se iz kojih su gradova nabavljeni:
1 - Zglobni Renaulti?
2 - Zglobni MAN-ovi 481 & 482 koji su vozili prije 5-6  godina?


zglobni renaulti nabavljeni iz Saarbrickena iz Njemacke a MAN-ovi 481 i 482 mislim takodje da su iz Saarbrickena ili iz Solingena biće prije da je saarbrickena....

aaaaa

Citat: elvis  u Prosinac 12, 2009, 22:18:59
Zglobni renaulti su,prema informacijama koje ja imam,nabavljani preko Transmonta Kladanj,dok je jos njihov gazda bio ziv...ispravite me ako grijesim

nisi ti 100% u krivu, preko TRANSMONT-a je nabavljen Mercedes 405 g.b. 499 koji je trenutačno u kvaru bio je "na probi" i jedan Neoplan kao ovi 421 422 i 423 samo druga boja pa je vracen. Inače kad spomenuh ovog 499 on je dugo vremena stajao jer mu papirlogija nije bila u redu pa su iz Kladnja bili poslali zamjensko vozilo neki solo Steyr sa automatskim mjenjacem

aaaaa

Ma taj Neoplan nije ni vozio ni jednu linijiu. Bio je par mjeseci u garaži da bi nakon toga bio vracen u Kladanj bio je u slicnoj boji kao ovaj Mercedes 499

MILCHO

#34
Citat: aaaaa  u Prosinac 13, 2009, 09:39:39
Ma taj Neoplan nije ni vozio ni jednu linijiu. Bio je par mjeseci u garaži da bi nakon toga bio vracen u Kladanj bio je u slicnoj boji kao ovaj Mercedes 499
Bilo je još autobusa od '96-te na ovamo koje nikad nisam vidio u prometu.
U spisku donacija je zapisano da je RATP Paris donirao autobus Renault. međutim jedini Renaulti koji su tad vozili su bili matori SC10 73x koji nemaju veze s Parisom (Mislim da su iz Liona) a zna se kakvu RATP ima color shemu.
Postojala je i stara Scania (699) ali je nikad nisam vidio na nekoj liniji.

Postojali su i autobusi koje sam 1996 viđao samo jednom komercijalu (siguran 100%)
Jednom sam vidio dali Mercedes O.405 ili MAN SL202 boju nisam siguran (Bordo ili Smeđa) ali znam daje cijeli dan vozio na 31e
a jednom sam se vozio u Van Hoolu A120 na komercijali ali sam ga samo tad i vidio. bio je otprilike ovakav.

Takvog je imao i Centrotrans.

aaaaa

Ma bilo je mnogo vrsta autobusa koji su dosli kao donacija poslije rata. Bili su francuski heuliez sa Mercedesovim motorom 665, 666, 667 pa bila je vec pomenuta Scania, bilo je 20 ak komada autobusa koji su dosli iz Španije "Pegasso" bili su neki crveni Mercedesi kao donacija iz Turske , bio je jedan mislim Vanhool nisam siguran g.b.625 urađen ofarban i nakon toga je misteriozno nestao. Osim ovih bilo je nekoliko omada Mercedes Arna mislim da su donacija iz Švedske ili neke nordijske zemlje. Bili su jako masivni teski a debljina stakla im je bila sigurno 3 cm ...

MILCHO

#36
Citat: aaaaa  u Prosinac 13, 2009, 14:40:01
Ma bilo je mnogo vrsta autobusa koji su dosli kao donacija poslije rata. Bili su francuski heuliez sa Mercedesovim motorom 665, 666, 667 pa bila je vec pomenuta Scania, bilo je 20 ak komada autobusa koji su dosli iz Španije "Pegasso" bili su neki crveni Mercedesi kao donacija iz Turske , bio je jedan mislim Vanhool nisam siguran g.b.625 urađen ofarban i nakon toga je misteriozno nestao. Osim ovih bilo je nekoliko omada Mercedes Arna mislim da su donacija iz Švedske ili neke nordijske zemlje. Bili su jako masivni teski a debljina stakla im je bila sigurno 3 cm ...
Ako je bijeli Van Hool onda je to taj.
a zadnji pomenuti Mercedesi su iz Norveške (Donacija "Graditelje mira")stigli su krajem 1995 bilo ih je 9 Komada. 8 ih je uradio VBK, a Crveni 698 ARNA mislim da su bili bazirani na MB o307.  Između duplih stakala se vremenom kondenzovala vlaga pa se kroz prozore malo šta vidjelo. 690 je vozio sve do Marta ove godine.

aaaaa

Citat: MILCHO  u Prosinac 13, 2009, 15:43:39
Citat: aaaaa  u Prosinac 13, 2009, 14:40:01
Ma bilo je mnogo vrsta autobusa koji su dosli kao donacija poslije rata. Bili su francuski heuliez sa Mercedesovim motorom 665, 666, 667 pa bila je vec pomenuta Scania, bilo je 20 ak komada autobusa koji su dosli iz Španije "Pegasso" bili su neki crveni Mercedesi kao donacija iz Turske , bio je jedan mislim Vanhool nisam siguran g.b.625 urađen ofarban i nakon toga je misteriozno nestao. Osim ovih bilo je nekoliko omada Mercedes Arna mislim da su donacija iz Švedske ili neke nordijske zemlje. Bili su jako masivni teski a debljina stakla im je bila sigurno 3 cm ...
Ako je bijeli Van Hool onda je to taj.
a zadnji pomenuti Mercedesi su iz Norveške (Donacija "Graditelje mira")stigli su krajem 1995 bilo ih je 9 Komada. 8 ih je uradio VBK, a Crveni 698 ARNA mislim da su bili bazirani na MB o307.  Između duplih stakala se vremenom kondenzovala vlaga pa se kroz prozore malo šta vidjelo. 690 je vozio sve do Marta ove godine.

ne znam da li je ovaj vanhool u pitanju ali znam da je uradjen ofarban u plavo zutu šemu i onda je nestao...a ovi Mercedesi iz Norveske su cesto mjenjali brojeve kako ih se broj smanjivao tako su im "prekucavali" brojeve

MILCHO

Ovo pitanje postavljam na sve strane ali na žalost neuspješno.koliko je prije rata bilo zglobnih TAM-ova? (tip kao gb 483) i ako je moguć gar. broj bar jednog. Kad je proradio autobus za Dobrinju 1994. viđao sam ga, ali mislim da je 1995 bio pogođen.

Za solo TAM-ove mislim da ih je bilo 5 (220-224) i mislim da su svi solo TAM-ovi preživjeli rat i vozili do kraja 1997.

Ova slika Grasovih radnika sa direktorom Jusufranićem (mislim da je nastala u ratu) je JEDINA slika za koju znam da se na njoj vidi TAM iz pomenute serije.
(foto: GRAS)



Pored TAM-a na slici se vide: Ikarus IK-161B 436 koji je najduže vozio (Prvi s lijeva),
Ikarus IK-108 (drugi s desna) ne sjećam se garažnog broja, bio specifičan po 4 okrugla fara i dvokrilnim vratima.
ostala dva Ikarusa su standardni Grasovi autobusi IK-115B


aaaaa

Citat: MILCHO  u Prosinac 21, 2009, 01:58:04
Ovo pitanje postavljam na sve strane ali na žalost neuspješno.koliko je prije rata bilo zglobnih TAM-ova? (tip kao gb 483) i ako je moguć gar. broj bar jednog. Kad je proradio autobus za Dobrinju 1994. viđao sam ga, ali mislim da je 1995 bio pogođen.

Za solo TAM-ove mislim da ih je bilo 5 (220-224) i mislim da su svi solo TAM-ovi preživjeli rat i vozili do kraja 1997.

Ova slika Grasovih radnika sa direktorom Jusufranićem (mislim da je nastala u ratu) je JEDINA slika za koju znam da se na njoj vidi TAM iz pomenute serije.
(foto: GRAS)



Pored TAM-a na slici se vide: Ikarus IK-161B 436 koji je najduže vozio (Prvi s lijeva),
Ikarus IK-108 (drugi s desna) ne sjećam se garažnog broja, bio specifičan po 4 okrugla fara i dvokrilnim vratima.
ostala dva Ikarusa su standardni Grasovi autobusi IK-115B



hm tesko pitanje znam i ja sam vidjao i solo i zglobne tamove par godina poslije rata ali garazne brojeve ne znam. Kad si vec spomenuo 483 on nije pripadao Grasovom prijeratnom kontingentu nego je poslije rata tacnije 2001, kupljen od Zenicatransa...Inace ta vozila se nisu bas pokazala pogotovo za sarajevo koje je u glavnom brdovito. Naime imali su vazdusno hladjenje a i spoj na zglobu je bio lose uradjen tako da je i ovaj 483 radio veoma kratko.

aaaaa

Citat: MILCHO  u Prosinac 21, 2009, 13:33:05
ovi TAM-ovi kad su povučeni (ne znam jesu li prodati ili izrezani)  bili su stari svega 6-7 najviše 8 godina, dok je, primjera radi, iste godine (1997) kupljen Mercedes star 14 godina, Koji je danas poslije 12 godina još u funkciji.

TAM gb 222 je bio ofarban pred kraj radnog vijeka (color shema je ostala ista).
čini mi se da su 220-222  imali kvadratne a 223-224 okrugle farove.

Na žalost ovaj zglobni nije dočekao kraj rata, pa nisam upamtio detalje.

Ma TAM-ovi su bili oko 1990. d o1992. godiste i tačno je da su bili prilicno mladi kad su povuceni, međutim zaboravljas jedno a to je da su ta vozila radila u ratu. Neki su bili angazovani za potrebe vojske samim tim bili su poprilicno pohabani i potroseni i kad je u pitanju motor a i ostalo. Inače zanimljivost vezana za TAM-a jeste to da su oni kada su u pitanju exJugoslovenski prostori prvi poceli sa širom upotrebom automatskih mjenjaca kod autobusa. A što se tiče farova svi su oni serijski imali četvrtaste farove koji su kasnije usljed razbijanja i sl promjenjeni okruglim. TAkođe 483 je imao četvrtaste farove pa su mu jos dok je bio u vlasnistvu Zenicatransa ugradili okrugle.

MILCHO

Evo jedna pravo stara slika:
Londonski Leyland Titan PD1 kod vijećnice. Proizveden je 1946. Oni su nabavljeni 1955, vozili su do kraja 60-tih

conecto

Ne znam da je to jedan od tih, ali takve buseve je imao Zagreb koji su kasnije otišli u Sarajevo. U monografiji se navodi podatak da su zbog visine (valjda usputnih prepreka poput mostova i sl.) u Sarajevo putovali preko Mostara.
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

conecto

Citat: aaaaa  u Prosinac 21, 2009, 18:37:16
Citat: MILCHO  u Prosinac 21, 2009, 13:33:05
ovi TAM-ovi kad su povučeni (ne znam jesu li prodati ili izrezani)  bili su stari svega 6-7 najviše 8 godina, dok je, primjera radi, iste godine (1997) kupljen Mercedes star 14 godina, Koji je danas poslije 12 godina još u funkciji.

TAM gb 222 je bio ofarban pred kraj radnog vijeka (color shema je ostala ista).
čini mi se da su 220-222  imali kvadratne a 223-224 okrugle farove.

Na žalost ovaj zglobni nije dočekao kraj rata, pa nisam upamtio detalje.

Ma TAM-ovi su bili oko 1990. d o1992. godiste i tačno je da su bili prilicno mladi kad su povuceni, međutim zaboravljas jedno a to je da su ta vozila radila u ratu. Neki su bili angazovani za potrebe vojske samim tim bili su poprilicno pohabani i potroseni i kad je u pitanju motor a i ostalo. Inače zanimljivost vezana za TAM-a jeste to da su oni kada su u pitanju exJugoslovenski prostori prvi poceli sa širom upotrebom automatskih mjenjaca kod autobusa. A što se tiče farova svi su oni serijski imali četvrtaste farove koji su kasnije usljed razbijanja i sl promjenjeni okruglim. TAkođe 483 je imao četvrtaste farove pa su mu jos dok je bio u vlasnistvu Zenicatransa ugradili okrugle.

Zagrebački ZET je među prvima kupio zglobne TAM-ove kad su ušli u serijsku proizvodnju i to je bilo 1989. godine. Samim tim svi imaju četvrtaste farove koji su se u modele 260 A 116 (180) M/P počeli ugrađivati 1988. Bio je poneki stariji zglobni TAM s okruglim farovima ali ti spadaju u prototipove.
Ali zglobni TAM se baš nije proslavio i gdje god je vozio u Hrvatskoj nije dugo trajao i brzo je nestao. Stoga ne čudi ako ga je nadživio daleko stariji Mercedes.
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

MILCHO


Vožnja u zadnjem dijelu ovog MANa 475 je Nezaboravan doživljaj. zadnji dio je jako poskakivao pri najmanjoj neravnini. sjećam se kako je odbacivao sa sjedišta a jednom kad sam stajao opalio sam glavom od plafon.

Ovi su kupljeni iz Augsburga, a vozili su, ako se ne varam, od 1999 do 2006 ili '07