ATP Šibenik - razno

Autor Tomek, Studeni 23, 2007, 14:07:28

tramvajac 92

Vjerojatno 310 ks, i oko 600 000 km. Imaš takvih još nekoliko na MAN Top used.

Teutonic

Od 04.09.2017. Autotransport Šibenik,uz Čazmatrans obavlja školski prijevoz za OŠ Marina,i to sa Temsom Opalin (ŠI-520 DB) te Setrom S315 UL (DA-343 CN).Osim naših autobusa tamo je Čazmin Irisbus Daily.

Shole

Tko je to do sad vozio ?

Teutonic

Autopoduzeće Imotski,sa svojim Renault Aresima.

zlepur1

Tačnije inf .glase, Setra , Eurobus 221 ET, Iveco Daily povišeni od ČZT Dalmacija, Temsa opalin i čini se kombi od Gaje onaj smeđi,
Magirus Deutz udobnost na prvom mjestu.

sniff

Citat: matej  u Rujan 09, 2017, 23:19:02
A zamisli kada ga je Čazma slala za Njemačku.Imao sam priliku to doživjeti,bus je katastrofa,definitivno!Za Citylinera sam ocekivao vise,punoo vise.

Istina, nije 50 minuta vožnje isto kao 5+ sati vožnje.

zlepur1

Ispravak , minibus od aje vozi đake na području Skradina.Dalje Čazminu liniju u 17 00 iz ZG koja je prije išla do Zadra vozi ATP i produžena je do Šibenika, a iz Šibenika je polazak u 19 i 30.
Magirus Deutz udobnost na prvom mjestu.

sniff

Evo ga opet, ovaj put u Zagrebu

zlepur1

Svaki dan vozi Čazminu liniju u 17 00 iz Zagreba za Šibenik.
Magirus Deutz udobnost na prvom mjestu.

peron24

Izgleda da je već stigla zamjena za nedavno zapaljeni Steyr Volvo. Iz daljine sam vidio crvenu Setru S315 UL (BJ-497-GS) iz 2002. Vjerovatno će trajno ostati u ATP-u. U garaži sam vidio i jedan od Citylinera 1116 ex Larus koji su zadnju godinu uglavnom vozili u Kninu. Taj bus je i ranije znao upadati kao ispomoć. Ako se Setra 319-ica ne bude vraćala bilo bi potrebnije da ubace troosovinski Travego ex Liburnija. U ATP-u sad se drže krilatice " Jer kako je dobro kad si na Čazmi, jer Čazma je bogata i Čazma te časti"

peron24

Setra S319 GT-HD vraćena u promet i sada je ŠI-984-GR Spasila ju je njena extremna dužina od sigurnog rashoda. Sada u ATP-u prometuje ukupno 6 Setri i sve su serije 300. Slike uskoro

Teutonic

ŠI-595 GA -> ŠI-386 GP

Poslano sa mog SM-J730F koristeći Tapatalk


šolsmen

Setra je u ČZT Dalmaciji a krivo si vidija neoplana ono je euroliner

peron24

#1228
Nedavno je nabavljena još jedan srebrni Opel Vivaro sa 8 sjedala. ŠI-938-GR ex ZD-892-JM. Proizveden 2014. Za pojedine manje rentabilne linije kombibusevi prometuju umjesto standardnih autobusa. Ako se pojavi više od 8 putnika onda nastaje problem. Spala knjiga na dva slova. Tipično za ATP

peron24

Novopristigli Integro dobio tablice ŠI-359-GT i od jučer je u prometu. Izgleda da će zato u penziju posljednji prigradski TAM Avtomontaža 260 A 116 P kojem je ovih dana istekla registracija. TAM se nalazi pokraj rashodovanih autobusa sa dignutom haubom. Tablice mu nisu skinute.