Pogađalica --- mjesta gdje su uslikani autobusi ZET-a

Autor Tomek, Studeni 24, 2008, 21:48:08

sniff

Šteta šta nitko nije uslikao 670 na 227 prekjučer popodne.

MAN truck bus

"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

leonardo123

Linija 220, početno-krajnje stajalište Kauzlarićev prilaz, iza se nalazi Dom zdravlja Dugave.

Shole

Na neki kratki period zaključavam temu.  Zagrebački podforum ZET-a se sveo skoro pa samo na pogađalicu

Ivan

Nadam se da su neki shvatili da nije fora u svakoj banalnoj fotki busa pa valjda možemo nastaviti s ovom temom...

??

MAN truck bus

Too easy for me.  thumbs
Pisarovina,prije dok je ZETvozio do Jamnice. byeg
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"


MAN truck bus

#487
Peršinovec? Prvonožina?
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

Ivan



Ivan

Mislim stvarno, je li tako teško pričekati da riješimo jedno? Toliko vam je falila ova tema? :P Nadam se da opet neće postati nezanimljiva i kaotična. Ciljajte na nešto neobično i drugačije a ne redovni bus s krivim ili zamućenim smjerom (iako su neki ovdje čak stavljali i slike redovnog busa s redovnim smjerom na displeju), ili i da je na redovnoj liniji neka se vidi neki dio koji nije prepoznatljiv ili kojeg ljudi obično previde...


Negdje sredina Bukovačke inače, lin.203 smjer A. Jedino drugdje gdje bi cesta i kuće izgledali ovako na istoku grada bi bilo još na Oboju ili Remetama, ali tu se vidi parkiralište restorana i bilo je lako provjeriti google maps kod stanice uz restoran. :P

Sad neka netko pokuša opet moju.

atr-zgb

Oznaka prometnog podrucja P se nalazi na cerovskom vrhu, stanica žuzic brdo.  Ta jedna stanica je ostala u prometnom podrucju pokupskog.

leonardo123

#492
Citat: Ivan  u Kolovoz 25, 2017, 14:23:36
Mislim stvarno, je li tako teško pričekati da riješimo jedno? Toliko vam je falila ova tema? :P Nadam se da opet neće postati nezanimljiva i kaotična. Ciljajte na nešto neobično i drugačije a ne redovni bus s krivim ili zamućenim smjerom (iako su neki ovdje čak stavljali i slike redovnog busa s redovnim smjerom na displeju), ili i da je na redovnoj liniji neka se vidi neki dio koji nije prepoznatljiv ili kojeg ljudi obično previde...


Negdje sredina Bukovačke inače, lin.203 smjer A. Jedino drugdje gdje bi cesta i kuće izgledali ovako na istoku grada bi bilo još na Oboju ili Remetama, ali tu se vidi parkiralište restorana i bilo je lako provjeriti google maps kod stanice uz restoran. :P

Sad neka netko pokuša opet moju.
Točno. Ispričavam se na postanju slike i pogađalice dok prethodna nije riješena. Neću više.  russian_roulette

BTW. naziv teme je "Pogađalica --- mjesta gdje su uslikani autobusi ZET-a", a koliko vidim tvoja slika se ne slaže s tim topicom.  o-0

Ivan

Citat: atr-zgb  u Kolovoz 25, 2017, 15:02:12
Oznaka prometnog podrucja P se nalazi na cerovskom vrhu, stanica žuzic brdo.  Ta jedna stanica je ostala u prometnom podrucju pokupskog.
Točno, okretište nema biti gdje ranije u Cerovskom, iako je i ovo zapravo prije propust nego ciljana tarifa, jer je okretište na samo 20 m od teritorija VG pa bi vjerojatno bilo logičnije da su uveli stanicu pod PP VG kad PP P više ne postoji, :) a okretište od VG dijeli samo mala i nekad lijepa rijeka Kravarščica (koju su nepotrebno devastirali mafijoze iz Hrvatskih voda dok 10 km dalje ništa ne poduzimaju gdje se svakih par godina poplave sela oko Čiča niti su se baš pretrgli s druge strane u Pokuplju, no dobro, OT -.- )

Diermeech