Kabrio busevi ZET-a

Autor kekobus, Svibanj 14, 2009, 10:44:12

FitzTN

Možda treba "kontakt" da bi to radilo ??? :)

Berlingo

Za praznik rada je bila tolika guzva da je nedostajalo slusalica! Ovo je stvarno istina,bio sam u tome autobusu!

Berlingo


Berlingo


Tomek

Koliko vidim ovi kabriji su pun pogodak, stalno ima ljudi, no nije to ni čudno.. Večeras sam prošetao Tkalčom, sve sami studenti iz Engleske, Nizozemske i pitajbogakud, prijašnjih godina to baš nije bilo tako u Zagrebu. Šteta kaj je grad prazan sa domaćim ljudima pa ti stranci praktino nemaju kamo za izaći u neki klub ili sl. kad je sve poluprazno.

Tomek

Evo da ulovim gbr442 da nije pun -- Mirogoj, utorak oko podneva, jedno 5 ljudi bilo u njemu

buSHunter795

Kada budu gotovi ostala 3 kabria ???

421

I ova dva su previše!
Loš marketing, stalno (nekažnjeno)zaposijedanje polazno/krajnjeg stajališta od strane ostalih domaćih i stranih prijevoznika dovoljan su razlog za  ovu tvrdnju.
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

Tomek

Pa dobro 421, ali ima putnika. A ova fora Hop on i off bi se mogla stvarno koristiti tek kad bi vozili češće jer onda bi ti mogao negdje izaći, pola sata to razgledati i sjesti se u sljedeći bus i ići dalje. Vani je to tako.

421

Sudiš samo po nekoliko objavljenih slika..
Inicijativa i kopiranje iskustava drugih je vrlo pozitivna, no koliko je (bilo) polazaka bez putnika, koliko je neiskorištenog potencijala jer se vozi samo u činovničko vrijeme, nema razgleda grada noću, ne voze se svadbe, promocije, proslave prvaka ili vožnja od aerodroma do Trga...ma ima toga još sijaset mogućnosti.
Našim ljudima je puno 70 kn/cca 10€ za odrasle i pola te cijene za djecu.
Strancima je to prihvatljivo samo za to ne znaju.
Marketing je ključ svega!
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

Tomek

Da, to se slažem, ali iznenadio bi se koliko ljudi pričaju o tim autobusima samo ova dva su jako rijetki i skoro nikad ih ne vidiš po gradu. Bez marketinga ništa ne funkcionira, ali ovo je dobar projekt za Zagreb koji ima sve više turista, pogotovo ljeti tako da budućnost uz malo truda ne bi smjela biti crna.

421

Ma po gradu su svaki dan između 8,30 i 15,30 i to na potezu između APD-Kaptol pa trase linije i pri povratku prema garaži.
Ljudi kod nas nemaju ideje, a i ono malo ideja koje postoji , utopi se u sporoj reakciji tromog sistema ZETa.
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

tramvajac 92

Ja sam tek proljetos vidio MB, a MANa još uživo nisam..

421

Crvena linija* MAN* polazi u 9,10,11,12,13 i 14 sati.
Zelena linija *MB*  polazi u 9,11 i 13 sati.
Polasci su iz Bakačeve ulice na Kaptolu.
WELCOME!
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

Majstor

Pa jasno da je malo polazaka
zakazala je tur.zajednica i ZET nema promo mat. ljudi ne znaju za buseve
a iznajmljivanje u bilo koje svrhe trenutno nije moguće / nema cijenika / smiješno zar ne  bus123
Samo mi sudite pošteno !