Panturist - razno

Autor Tomek, Studeni 23, 2007, 00:39:00

Mark926

Cini se da ce autobusi koji su bijeli dobiti logo panturista iznad prednjeg tocka i naprijed , 182-IL je dobio danas takve naljepnice

Dreamwalker

Koji tip busa vozi za Pariz i koliko je popunjena linija?
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

Mark926

Imam informaciju da su Translineri N316K otišli u rashod

Mark926

Još su u rashod otišli Citylineri N116 OS_332-AT i OS_701-AU a OS_596-BA je već neko vrijeme u AP Imotski

Mark926

Jumbo plakat za novu liniju za Stuttgart koja krece od 1.1.2015 godine, kooperacija naravno DB BAHN

Mark926

http://panturist.hr/news/nova-autobusna-linija-vukovar-stuttgart/ evo i službeno.
Spominje se dolazak 4 katna autobusa, samo neznam da li ce ici pod vozni park Panturist-a ili DB BAHN-a

Majstor

4 x Setra S431DT bilo najavljeno do veljace ovo je jos bolje :)
Samo mi sudite pošteno !

Mark926

Ako su 4 SETRE 431DT 2mil. € ond su valjd ove nove sa Euro VI motorom

Majstor

Zavisno od opreme od 410 000  Eura + Pdv
Samo mi sudite pošteno !

Mark926

SETRA-e Idu na Zagreb-Munchen dok ZG-5433-DL i ZG-5885-DH idu na Vukovar Stuttgart

mate

Ovisno od potrebe, ici ce te Setre i na VU - Stuttgart, ne brini se, a vrlo vjerojatno ce se uvesti i linija iz Slavonije preko Zagreba za Njemacku, sve u cilju konkurencije Touringu

zlepur1

Evo dočekali smo da i Panturist snizi cijene .Povratna  Šibenik-Osijek 416 kuna, jedan smjer 260 kao i APP.Interesantno je da su stavili cijene u lipu iste.Šta će biti dalje vidićemo, možda da očekujemo daljnje nadmetanje.
Magirus Deutz udobnost na prvom mjestu.

5dm2

Stigle dvije nove Setre iz tvornice prošli tjedan. Za koji dan su na cesti čim se papiri riješe.Ove tri privremene se vraćaju vlasniku.

mate

I doci ce jos dvije Setre - tako da ce bit 4 S431 DT, dvije idu na HR, dvije na SLO tablice, a ove su vracene u Njemacku (DBu)

5dm2

Slovenske su stigle prije cca dva tjedna. Ove tri nisu DBove nego od privatnika nekog, i navodno im je slijedeca destinacija negdje u zemlje Beneluxa.