Globtour - linije(razno)

Autor Tlimfocit, Veljača 27, 2009, 22:19:53

ist

I je li provjereno otkud nova registracija

Tlimfocit

na linij Dubrovnik-Vinkovci (s tablom Dubrovnik-Posušje) maloprije u Metkoviću SIDERAL ZG 8497BD.....stigao sa oko 35 putnika i otišao sa 33....

tomo

Citat: Tlimfocit  u Listopad 31, 2009, 19:05:06
na linij Dubrovnik-Vinkovci (s tablom Dubrovnik-Posušje) maloprije u Metkoviću SIDERAL ZG 8497BD.....stigao sa oko 35 putnika i otišao sa 33....
A večeras na liniji Vinkovci-Neum-Dubrovnik vozi troosovinac ZG-5405-DV

Tlimfocit

popodne u Metkoviću na redovnoj liniji Dubrovnik-Sarajevo Barbi 664-M-562 sa 7 putnika došao i sa 9 otišao iz Metkovića.....

Tlimfocit

promjene na voznom redu linije Split-Beč stavljene su post o toj liniji....

tomo

I večeras na liniji Vinkovci-Neum 9700/3 ZG-6117-EB

tomekk

Citat: Berlingo  u Prosinac 07, 2009, 23:47:07
ZG 8497 BO jutros odmara u blizini Arene. Imao oznaku linije Varazdin-Medjugorje.
http://slike.hr/slike/p/pc070008_b847b.jpg

To je nekad bila linija u kooperaciji s AP Varaždinom, no nekim čudnim spletom najprije su dogovorili da će pola godine vozit jedni, pola drugi da bi onda ispalo da Globtour vozi slijedeće 3 godine(od tog "dogovora" ostalo je još pola otprilike) no rasplet je bio čudan i sad ne znam dal postoji veza s Varaždinom preko Ap do Zagreba pa onda presjedanje u Globtourov bus....mislim da se ta linija na kraju ipak "raspala" i da sad nema nikakvog presjedanja nego Globtour(Panoramabus??) vozi Zg-Međugorje te je promijenjen termin polaska u odnosu kad su liniju držali s Varaždincima...
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

Tlimfocit

mislim da si u pravu tomekk.....samo neam pojma odakkle isplativost na toj liniji za Zagreb.....iz Hercegvine za ZG vozi bus 100 puta dnevno od Globtoura i još 765 puta od drugih firmi tako da je to pustinja osim u dane kad su upisi na fax i slično.....moderatori teleportirajte nas u temu linije......hvala :D

steyr1985

Citat: Tlimfocit  u Prosinac 08, 2009, 00:02:51
mislim da si u pravu tomekk.....samo neam pojma odakkle isplativost na toj liniji za Zagreb.....iz Hercegvine za ZG vozi bus 100 puta dnevno od Globtoura i još 765 puta od drugih firmi tako da je to pustinja osim u dane kad su upisi na fax i slično.....moderatori teleportirajte nas u temu linije......hvala :D
Iz Hercegovine za ZG Globtour vozi jutarnju liniju 05,15 iz Neuma preko B.Luke  i 02 noćne linije  koje polaze u isto vrijeme iz Međugorja( jedna preko B. Luke  druga preko Knina ).

Tlimfocit

iz Splita za Bec 27.12.2009. isao ZG 9085 DZ.....iz Splita krenulo 6 putnika, u Sibeniku se ukrcalo jos 6, u Biogradu 1, Zadru 6 i konacno u Karlovcu 7.... umjesto u 23:45 bus je u Bec stigao u 22:45 jer nije bilo putnika za Bruck/Mur i Wienner Neuerstadt......iako se dosta pisalo kritika o busevima Panoramabusa i Globtoura na linijama ja nemam primjedbi na OVAJ bus i posadu.....voznja je bila jako ugodna, vozaci pristojni i simpaticni (preporucam ekipi u operativi firme da ih NIKAKO ne razdvaja) a u busu je bilo jako puno mista za noge (umjesto prenatrpanog siderala B12B sa 55 sjedala ovaj B12B je ima 53 sjedala)......preporucam svima koji iz nekog razloga trebaju ici u Bec iz Dalmacije da krenu upravo ovom linijom.....mislim da se neäe razoöarat

Tlimfocit

sa Erdberga ZG 8872 BH otisla za Vinkovce, a ZG 1304 AL za Ilok

tomo

Večeras Vinkovci-Neum ZG-6117-EB (opet), sreo ga u Osijeku na semaforu, na liniji od Vinkovaca preko Vukovara do Osijeka čini mi se da ima jedan putnik uz 2 vozača, a možda čak nijedan, ne mogu sa sigurnošću tvrdiiti ipak su stakla zatamnjena....

Tlimfocit

#147
dobia san informaciju iz prve ruke da Globtour vozi liniju Wien-Crikvenica.....to se nekad prije ljeti znalo dogodit ako je bilo puno putnika ali koliko čujem sada je službeno tijekom cijele godine.....sad u zimskim mjesecima kombi kreće iz Crikvenice i dovodi putnike do Karlovcca gdje presjedaju na Split-Wien.....u ljetnima bi trebao ići cijeli bus iz Crikvenice
može li netko od rječana poć na rječki kolodvor u subotu ujutro oko 3i25 (čisto sumnjam :D ) ili u nedilju popodne u 15:20 i provjeri/slikat?
btw izvršia san promjenu tamo di je obrađena ova linija.....

tomo

Citat: Tlimfocit  u Siječanj 15, 2010, 09:30:58
dobia san informaciju iz prve ruke da Globtour vozi liniju Wien-Crikvenica.....to se nekad prije ljeti znalo dogodit ako je bilo puno putnika ali koliko čujem sada je službeno tijekom cijele godine.....sad u zimskim mjesecima kombi kreće iz Crikvenice i dovodi putnike do Karlovcca gdje presjedaju na Split-Wien.....u ljetnima bi trebao ići cijeli bus iz Crikvenice
može li netko od rječana poć na rječki kolodvor u subotu ujutro oko 3i25 (čisto sumnjam :D ) ili u nedilju popodne u 15:20 i provjeri/slikat?
btw izvršia san promjenu tamo di je obrađena ova linija.....
toliko lud nitko nije osim ak se netko slučajno vraća iz noćnog života

Tlimfocit