Disponiranje autobusa (2)

Autor neopran, Kolovoz 13, 2013, 20:00:36

markost


RegioBus

ST-2927-F su mu tablice a #304 još nije u pogonu

Kolega Ćole

Citat: RegioBus  u Lipanj 14, 2016, 16:26:00
#304 još nije u pogonu

Vjerojatno će za par dama u pogon jer mu trebaju popraviti vrata i retarder.

RegioBus


Paško

To je pojačanje koje #240 uvijek vozi ;)
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

markost


Kolega garažer

Oko koliko sati je #251 bio na 16
PROMET Split

Kolega Ćole


Zoran C. Promet Split

Danas na liniji 86 Split - Kladnjice u 15: 30 # 243

mainz

Hybrid danas na 7
176 na liniji 28... :-\

Paško

Klasična situacija... Večeras je bio koncert Maidena u Spaladiumu i, naravno, masu ljudi je išlo tamo linijom 17. Promet je lijepo na nju posadio City NL 263 (g.b. zaboravio pogledat) i napravio džumbus gori nego na koncertu. Popodne je i lako se mogao poslat neki Conecto G ili SG 313, a da ne govorim da bi Sanosi dušu dali za ovakve stvari.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

josipgrgin

Zasto jednostvno kad moze komplicirano.

mainz


Ivan

#283
Citat: mvgmainz  u Srpanj 29, 2016, 14:59:03
g.b. 65 danas na liniji 37  :)

Bio je i barem još u srijedu.

Mislim, bus solidno vozi i sam po sebi je u redu (trom je ali standardni O305G bez turba su takvi bili i mlađi) i mislio bi čovjek da je turistička atrakcija da izgleda bolje, ali s tim čudnim točkama izgleda kao da je netko amaterski sređivao limariju i da će se raspast... Je li ga baš nužno slati na liniju punu turista kad i domaći pričaju hoće li ga rađe propustiti kad ga vide?? A šokirani stranci valjda misle da su došli u Pakistan a ne u srednje bogatu europsku zemlju...

Mislim, meni je super bilo kao fanu provozat se 8-8 , ali realno, može li biti jasnije, ide kroz Kaštela, aerodrom i Trogir, i kraj srpnja je, ako tu i tad nema turista nema ih nigdje, kao da se nitko od dispečera ne sjeća trase linije 37. ::|
Znam da Promet ne razmišlja o tim stvarima kao ni mnogi drugi prijevoznici u Hrvatskoj, al mislim stvarno ovo izgleda kao izvučeno iz otpada bez obzira što vozi kako treba i ne vidim razloga da ide baš na tu liniju, može na nešto drugo kraće i manje utjecajno na ugled, a ovdje bi mogli srediti da se redovito šalju barem prosječna vozila...
buljo

MAN truck bus

Misliš li pod turbo kao kickdown?
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"