Display

Autor ikar, Prosinac 01, 2007, 13:16:56

shef

Dno dna. Ili ima i niže i bijednije. 593 (koji dimi ko HŽ dizeli) sa papirom A4 i kemijskom našaranim brojem 1.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Bocko

Pa to je dobro. Neki dan na petici zglobni 6**, je li ekran krepao ili ide u garažu, uglavnom bez ikakve oznake i samo staje po stanicama. Znaš da je petica samo zato jer se ukrcaš na Škurinjama :D Čudim se da nitko nije ništa pitao kada je stajao po gradu i Rivi.

mivano

Citat: shef  u Srpanj 05, 2016, 21:05:00
Dno dna. Ili ima i niže i bijednije. 593 (koji dimi ko HŽ dizeli) sa papirom A4 i kemijskom našaranim brojem 1.
Podsjeća na 90-te. Sjećam se vožnje u jednom Sanosu koji je imao na nekom papiriću našarano crnim flomasterom "Lokva".

lussin

Citat: shef  u Srpanj 05, 2016, 21:05:00
Dno dna. Ili ima i niže i bijednije. 593 (koji dimi ko HŽ dizeli) sa papirom A4 i kemijskom našaranim brojem 1.
Pojavljuju se i ultra maleni papirici (doduse isprintani) sa 1 Bivio-Centar-Pecine. 582 ga ima naljepljenog na iza prvih vratiju

Boki651

Uskoro će se ova tema trebati preimenovati u papirići i tabele.

tramvajac 92

Kad sam počeo pratiti ovaj podforum bilo je skoro nezamislivo da  bus123 koji ima display vozi bez njega. Dok su se mjenjale trase linija bilo je paralelno u kompjuterima stara i nova trasa. Našima nije 7 mjeseci dosta da se u svih 50ak zglobnih autobusa upišu produžetak linije (APP, linija 115).

MB Citaro

Vjerovatno kad si počeo pratit ovaj podforum nije bilo ovo rukovodstvo u firmi koje je sada

Bocko

Da se tema zove papirići i tabele ja bi imao zamjerku jer niti jedan autobus koji nema display nema na stražnjoj strani, na to predviđenom mjestu stavljen broj linije.
Valjda u prometnom više ni ne dobivaju/uzimaju takve oznake kada voze npr kocke.

lussin

Mozda ti nisi vidio tabelicu straga, ali ja jesam. Jedino prigradski nikad nemaju (imao ju je 595 (32) ali to je proslost)

Shole


Matija87

e ali ja sam znao viđat da ostane tabelica npr. od 1A a drugi dan taj bus vozi 2A...naravno to ide "na dušu" šoleta koji zaboravi promjenit

Boki651

Lako za to. Znalo se događati da je tijekom vikenda prigradski bus u gradu s npr. 2A, a ponedjeljak vozi 29 s tim istim 2A otraga..

NP-549

Citat: mivano  u Travanj 20, 2016, 17:05:20
Jednom sam u 618 sam vidio na bočnom displeju "Rijeka - Lokva". Bez "Drenova". Koja je šifra za to? To nitko živ ne koristi, a očito postoji.

On nije imao displej na šifre nego je bio spojen na vozačko računalo.  Zato su se i pojavljivali svakavi natpisi:


Shole

Večeras oko 18 sati vidio na Kozali 675 sa žutim displejem  11 LOKVA !!!!  Kolko im jd trebalo,  3 godine da ga poprave ?

kico101

Žuti?
Onda je prvi s tom bojom.
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.