ČZT Dalmacija - razno

Autor shef, Kolovoz 29, 2011, 08:51:13

MAN464

Ta Setra je dosla iz Njemackd ako se misli na 415 gt HD sa crnim sjedalima sa zlatnom kozom unutra i sigurno joj blokada nije skinuta tako da dečko bezveze govori da je 120 vozila. 


ja sam jednom sa brzinomjerom na biciklu izmjerio 300kmh na mjestu  yahoo ;D
AD Maiorem Dei Gloriam!!

"Hrvatska je izvojevala svoju slobodu, svoju samostalnost, svoje pravo da sama odlučuje o svojoj sudbini." - Dr.Franjo Tuđman 23.11.1996.

Shole

Citat: Nalc  u Rujan 21, 2016, 09:16:53
Stari, isprobal sam masu tih aplikacija kaj mjere brzinu, onak, iz vica, večina ih je teeeško sranje!

Tipkam dok vozim.....


I ja probao i na tabletu i na mobitelu,  i usporediš li sa baždarenim tahografom te aplikacije su uvijek lagale 10-12 %.  Interesantno kako uvijek pokazuje više, nikad manje.  Valjda je namjerno tako namješteno, ko na osobnim automobilima.

Nalc

Zakon zabranjuje da uređaji na vozilima prikazuju brzinu MANJU od stvarne. Dok za VEĆU od stvarne nema tog propisa. Možda je i kod njih tako.

Tipkam dok vozim.....


Dreamwalker

Zbog sigurnosti na cestama, u svrhu stvaranja lažnog osjećaja da ideš prebrzo, mjerni uređaj namjerno pokazuje veću brzinu od stvarne. To je uvijek bilo tako. Ne vidim zašto bi kod autobusa bilo drugačije kad je veći broj života u pitanju. Ima li kakvih dodatnih ograničenja brzina kod prijevoza djece (s onom narančastom tablom)?
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

sniff

Istu brzinu su pokazivali i tablet i brzinomjer i mali zeleni displayčić na kojem piše koliko je sati,kolika je brzina vozila,i koliko je prešao..

Boki651

Citat: regis filius  u Rujan 21, 2016, 07:24:14
Sjećam se kad sam dobio svoj prvi brzinomjer za biciklu... stavio bih ga uvijek što bliže sredini kotača, pa bi mjerio da vozim 200km/h... kako sam uživljen bio  yahoo  tablet  >hammer<

Onda je to bilo stvarno davno, jer ja imam brzinomjer iz 1999. godine i gdje god ga postavio, ako staviš pravi promjer kotača na početku postavki pokazat će ti pravu brzinu kojom se voziš.

sniff

Da,a bus baš i nije bicikl...

BareVD

Vecina autobusa, bar onih koje ja vozim a i po prici s kolegama imaju blokadu na 99km/h dok autobusi koji vrse organizirani prijevoz djece niti po autoputu ne smiju voziti brze od 80km/h. E sad ako je bila nizbrdica moguce da je brzina bila veca al svejedno na opisanoj dionici je ludost tako voziti jer je odgovornost vozaca ogromna i ne isplati se riskirati koliko god da bilo kasnjenje...

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk


regis filius

Na prvu sam se malo našalio klinac
Znači da zaključimo svaku raspravu, apsolutno nemoguće  hi

sniff

Hm...ali vidio sam ju na Janjču pokraj Samoborčekove 9235, a kod Lisinskog sam ju vidio kako ide prema jugu,najvjerojatnije prazna.Jedno sam vrijeme sjedio oko 20.sjedala,pa nisam vidio kad nas je pretekla... kava

Marek


podgora

#101
Ne kontan sta je bilo



Ništa kinezi samo Volvo,Man,Neoplan,Setra,Mercedes.

lussin

TV Loki je ogledni primjer vrsnog novinarstva, pa rade senzaciju od najobičnijeg šlepanja autobusa. Ako odete u dubinu njihovog kanala, stisnut će vas u želucu od gluposti

tramvajac 92

ZD 178-IT danas oko 9:45 odšlepana s AK Zagreb, šlepala ju je neka 315 UL.

podgora

Malo prije sam iz busa vidio šucinog mercedesa dole je tabla čazme dubrovnik zadar jeli mozda kupljen mercedes u šuce ili je kvar

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk

Ništa kinezi samo Volvo,Man,Neoplan,Setra,Mercedes.