AMI BUS, Jelah;Tešanj

Autor tomo, Listopad 04, 2009, 20:53:30

doBUS

Citat: amar  u Siječanj 31, 2010, 10:39:00
MB jel svakodnevno voze iz sarajev i koje im je vrijeme polaska iz Sarajeva ? posto studiram u sa, a imam petkom do kasno predavanje ...
Iz Sarajeva krecu u 15.00

Benjamin

D.O.O. ''AMI'' BUS je odlična firma. Gazda je Adnan. Dosta kvalitetne vozače i autobuse posjeduju... Svi autobusi su preuredjeni,poput setre s215hd koju imamo na slikama... Uskoro još novih slika...

The_Dubster

Ja sam zasad vidio samo onog kratkog neoplana i kombi-bus VW i nisam baš oduševljen onim što sam vidio

Mustafa YJM

Citat: Benjamin  u Svibanj 05, 2010, 13:56:52
D.O.O. ''AMI'' BUS je odlična firma. Gazda je Adnan. Dosta kvalitetne vozače i autobuse posjeduju... Svi autobusi su preuredjeni,poput setre s215hd koju imamo na slikama... Uskoro još novih slika...


Daleko je to od dobre firme, druže moj......pored krševa u voznom parku, i šoferi su im seljaci prve klase. Jednom sam išao s njima iz Doboja do Jelaha. Dođe šofer da naplaćuje karte, ja mu dam 5 km a on meni kartu koja košta 2 km, i pazi, frajer mi ne vrati kusur. Kontam, reći ću mu kad budem izlazio. I, ja ti njemu kažem da mi duguje 3 km a on će ti drskim glasom da mi je dao bla bla...na kraju, mi kaže :'' hajde, nek' ti bude'' i daje mi kusur. Fuj !!!

aaaaa

Citat: Mustafa YJM  u Svibanj 05, 2010, 22:25:48
Citat: Benjamin  u Svibanj 05, 2010, 13:56:52
D.O.O. ''AMI'' BUS je odlična firma. Gazda je Adnan. Dosta kvalitetne vozače i autobuse posjeduju... Svi autobusi su preuredjeni,poput setre s215hd koju imamo na slikama... Uskoro još novih slika...


Daleko je to od dobre firme, druže moj......pored krševa u voznom parku, i šoferi su im seljaci prve klase. Jednom sam išao s njima iz Doboja do Jelaha. Dođe šofer da naplaćuje karte, ja mu dam 5 km a on meni kartu koja košta 2 km, i pazi, frajer mi ne vrati kusur. Kontam, reći ću mu kad budem izlazio. I, ja ti njemu kažem da mi duguje 3 km a on će ti drskim glasom da mi je dao bla bla...na kraju, mi kaže :'' hajde, nek' ti bude'' i daje mi kusur. Fuj !!!
ma mozda je on tebi dao kusur a ti zaboravio hahahahhahahhaa

Benjamin

Kao prvo,nije lijepo vrijeđati nikoga... Ja nisam rekao da je ''AMI'' BUS najbolja firma,već da je dobra firma za razliku od nekih koji se nalaze u njenoj blizini... Dvije Setre S215HD, jedna Setra S215H, jedna Setra S210H, dva Mercedesa 0303, Neoplan Jetlinear veliki, Neoplan Jetlinear mali, i VW kombi,su izuzetan vozni park za linije kojim saobraća ''AMI'' BUS... Uostalom imaju dosta povoljne cijene! A greška se svakom može deseti, pa tako i tom vozaču! Svakom je bitan putnik,tako i njima!

Mustafa YJM

Citat: Benjamin  u Svibanj 06, 2010, 13:55:19
Kao prvo,nije lijepo vrijeđati nikoga... Ja nisam rekao da je ''AMI'' BUS najbolja firma,već da je dobra firma za razliku od nekih koji se nalaze u njenoj blizini... Dvije Setre S215HD, jedna Setra S215H, jedna Setra S210H, dva Mercedesa 0303, Neoplan Jetlinear veliki, Neoplan Jetlinear mali, i VW kombi,su izuzetan vozni park za linije kojim saobraća ''AMI'' BUS... Uostalom imaju dosta povoljne cijene! A greška se svakom može deseti, pa tako i tom vozaču! Svakom je bitan putnik,tako i njima!



Lijepo, VW na liniji za Sarajevo.....izuzetno....Cijene su iste kao kod drugih prevoznika tako da...

aaaaa

Citat: Benjamin  u Svibanj 06, 2010, 13:55:19
Kao prvo,nije lijepo vrijeđati nikoga... Ja nisam rekao da je ''AMI'' BUS najbolja firma,već da je dobra firma za razliku od nekih koji se nalaze u njenoj blizini... Dvije Setre S215HD, jedna Setra S215H, jedna Setra S210H, dva Mercedesa 0303, Neoplan Jetlinear veliki, Neoplan Jetlinear mali, i VW kombi,su izuzetan vozni park za linije kojim saobraća ''AMI'' BUS... Uostalom imaju dosta povoljne cijene! A greška se svakom može deseti, pa tako i tom vozaču! Svakom je bitan putnik,tako i njima!


auuuu buraz pa vozni park im je star izmedju 150 i 200 godina...

Benjamin


elvis

Molio bih Benjamina,a i ostale clanove koji mogu upratiti rad ovog preduzeca da nam uz slike autobusa napisu ukoliko znaju od koga je koji bus ove firme kupljen,posto je firma novonastala a busevi po godistima nisu mogli biti tek uvezeni,sto znaci da su svi kupljeni u BiH

emir

Ova setra 215 H je ex Stajić Tours Šamac kao i jos jedna setra 215 HD koja je prinova u voznom parku.Obje isto izgledaju.

The_Dubster


Benjamin

Zaista još jednom želim pohvaliti firmu "AMI-BUS" Jelah-Tešanj... Odradio sam već 3.ekskurzije sa ovom firmom i više nego sam zadovoljan... Radim ekskurzije već 4.god ali ovo je nešto sasvim posebno! Krenivši od direktora pa preko vozača... Stvarno,svi su ekstra! Same pohvale!

aaaaa

Citat: Benjamin  u Lipanj 08, 2010, 14:58:16
Zaista još jednom želim pohvaliti firmu "AMI-BUS" Jelah-Tešanj... Odradio sam već 3.ekskurzije sa ovom firmom i više nego sam zadovoljan... Radim ekskurzije već 4.god ali ovo je nešto sasvim posebno! Krenivši od direktora pa preko vozača... Stvarno,svi su ekstra! Same pohvale!

dobro ba prijatelju "smanji dozivljaje" sve je to fino što ti iz mozda lokal patriotskih ili bilo kojih drugih razloga hvališ tu firmu medjutim kakvu ti ekskurziju mozes "raditi" sa voznim parkom od 30 godina po vozilu i koja vozila ne mogu izaci ni do Hrvatske ...to je izlet ne ekskurzija. Uz puno uvazavanje i tebe i pomenute firme. Ovo pisem bez imalo namjere da pocjenim bilo koga tako da bih te jos jednom zamolio da ovo ne shvatis licno....

Mustafa YJM

Otkad se jednodnevni izlet zove exkurzijom??  ::|