Autotrans Lika (ex Autoprijevoz Otočac) - razno

Autor erobuss, Siječanj 06, 2008, 17:41:05

Berlingo

#45
Izgleda da ce biti pakleno ljeto. Na Kantridi noce Scania, MB (sta je vec tu, post gore, slikao ga prije 7 dana) ali i MB od Slunjana (onaj od subote).

Berlingo

Zar ce isti bus cijelo ljeto voziti Dinu?

Shole

Pa šta ako je isti bus !?  Obrati pažnju ko vozi.  Dal je uvijek jedan te isti ili se vozači mjenjaju.  Pretpostavljam da je bus iz Otočca na ispomoći u Rijeci pošto nema škole, i da ga vozi Riječki vozači

Berlingo

Citat: Shole  u Srpanj 27, 2011, 23:51:07
Pa šta ako je isti bus !?  Obrati pažnju ko vozi.  Dal je uvijek jedan te isti ili se vozači mjenjaju.  Pretpostavljam da je bus iz Otočca na ispomoći u Rijeci pošto nema škole, i da ga vozi Riječki vozači
Slusaj, ne poznam vozace kao sto vi neki znate. I ne zelim to bas puno pratiti. No cudno mi je da je uvijek tu na toj voznji. Rijecki vozaci? Evo ti ga i sad pokraj skole Kantrida gdje je proveo veliki dio ovog ljeta.

Berlingo

Tko je rekao da nema tablica Senj- Rijeka? Ali kad se ona pojavi onda je Senj pokriven.



nina6011990

 Garažni broj 503 ima nesreću 
     

zagorec

mislim da bi autoprijevoz otočac trebalo spojiti autotransu jer pj gospić upada ap otočac na tržište

nina6011990

Nabavili su bijelog  Craftera na vratim ima natpis Autoprijevoz i garažni broj mislim 506 al nisam siguran  :-\

shef

Slika mlina na Gackoj skinuta sa Setre 920-AM.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

MSX

Danas ujutro velika guzva na magistrali iznad Bakra da bi na kraju vidio jedan od autobusa Autoprijevoza sa otpalim bocnim branikom i policajcem koji regulira promet. Zna li netko sto se dogodilo? Autobus je vozio na liniji 6:00 Rijeka - Gospic.

dizainGFX

#55
čuo sam za ovu nesreću u bakru ali nije bilo ništa strašno bus je već drugi dan bio u pogonu.
u rashodu je setra s215h sa plavo žutim slovima sva je rastavljena,također stoje parkirani već duže vrijeme setra s215h sa zelenim slovima,mercedes o303 (GS-802-I),tam sa shemom od vatrogasaca,setra bijela kratka.
mercedes o303 GS-733-AT je ofarban i u pogonu je a također je i popravljen otoyol šta je imao nesreću..
neznam ni šta je sa malim žutim mercedesom nisam ga vido već 3-4 mjeseca a nije parkiran nigdje

dizainGFX


dizainGFX

#57
Citat: Tomek  u Ožujak 13, 2013, 19:30:22
Krasno je odlijepljena shema s ove Setre  ::|
http://i1204.photobucket.com/albums/bb417/autobusi11/album3/IMG_0088.jpg
ova setra je na remontu, uređuje se u garaži autoprijevoza, vidjet ćemo kako će ispasti čim bude gotova slikat ću je thumbs


shef

Nakon što sam zaključio da netko u Novom Listu obožava moje fotografije (bogte, još ću se i uobraziti, a snimljeno Sony Ericssonom Zylo), eto odgovora zašto se ne ulaže u vozni park...

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic