Novi vozni redovi...2

Autor dean25, Siječanj 02, 2011, 13:05:07

dean25

Bit će toga još uskoro.
Ova naredna tri mjeseca će biti jako napeta.
Pratite situaciju:stanje na današnji dan i stanje za tri mjeseca.

Ivan

#286
Citat: Miho-x  u Rujan 21, 2012, 15:28:22
Citat: dean25  u Rujan 21, 2012, 00:08:33
Od ponedjeljka 24.9. na izvanrednoj autobusnoj liniji za Sljeme radnim danom,zbog neisplativosti,ukidaju se polasci s Mihaljevca u 19:00 i od Tomislavovog doma u 20:00 sati.
Šteta baš mi je žal, Plačem za svakim ukinutim polaskom i linijom :(
Ne znam, bolje ukinuti polazak na praznoj liniji koja ne sudjeluje u normalnom JGP-u a totalno opterećuje i izrabljuje bus nego skinuti vozni red na nekoj drugoj. Nego, meni nije jasno zašto su 140 prestali voziti Cacciamaliji, za Lion's Cityjem radnim danom nema baš nikakve potrebe i tolika potrošnja goriva, kočnica i ostalog na ovako teškoj liniji nema uopće smisla.

conecto

Do prije koju godinu linije i polasci su se uvodili bez ikakve logike kad bi se netko sjetio, nazvao na pravo mjesto ili djelovao preko lokalnih institucija. Danas se jednako tako bez previše logike ukidaju i tamo gdje je su realno potrebni.
Iz krajnosti u krajnost!
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

dean25

S početkom primjene novog jesenskog voznog reda,od subote 8.9.mjenjan je vozni red na liniji 203 subotom.
Produženo vozno vrijeme (obrtaj 60minuta)plus to da su svi polasci produženi do Krematorija.
Oba dva vozna reda su cijeli dan u prometu.

dean25

Od sutra sitnije izmjene voznog reda na linijama 112,115 i 222.
Također od sutra mjenja se vozni red na liniji 164-smanjen broj polazaka a zbog produljenja svih polazaka do Komara.

dean25

Na zahtjev MO Mlinovi i MO Šestine,uskoro slijedi korekcija voznog reda na liniji 102.
Subotom:svakih 30min-s Br.trga od 05:10-23:10 plus polazak u 00:10,s Mihaljevca nema polaska u 0:40-bus ide odmah u garažu.
Nedjeljom i blagdanom svakih 40 min a uvecer u 18:40,19:50,20:50,21:50 i 23:15.
Radnim danom ukinut iz Br.trga u 0:10 i u 0:40 povratno s Mihaljevca.

Tomek

Šta iz Mihaljevca bus ide za garažu? Pa zašto? Šta nije mogao odvoziti to do Britanca pa onda za garažu, a ne ovako preko cijeloga grada prazan bezveze?

sokre

Citat: dean25  u Studeni 27, 2012, 21:21:29
Na zahtjev MO Mlinovi i MO Šestine,uskoro slijedi korekcija voznog reda na liniji 102.
Subotom:svakih 30min-s Br.trga od 05:10-23:10 plus polazak u 00:10,s Mihaljevca nema polaska u 0:40-bus ide odmah u garažu.
Nedjeljom i blagdanom svakih 40 min a uvecer u 18:40,19:50,20:50,21:50 i 23:15.
Radnim danom ukinut iz Br.trga u 0:10 i u 0:40 povratno s Mihaljevca.

MO Mlinovi i Šestine su tražile redukciju polazaka?

dean25

Tražili su pojačanje voznog reda vikendom,a dobili ovo.

dean25

Od ponedjeljka 3.12.izmjene voznog reda na linijama 102,121,176 i 203.

dean25

Od subote, 8. prosinca, mijenja se vozni red na linijama 101 Britanski trg – Gornje Prekrižje, 103 Britanski trg – Kraljevec i 204 Kvaternikov trg – Horvatovac – Voćarska – Kvaternikov trg.

Od ponedjeljka, 10. prosinca, mijenja se vozni red na liniji 302 Velika Gorica – Velika Buna. Linija u nekim polascima produžuje do Ključić Brda.

MAN19464

#296
da do ključič brda gdje su poneki zavoji pod 90 stupnjeva a cesta oko 3 metra široka. da skratim protuzakonito, ali naravno ima i tamo glasača a izbori se bliže, pa se grad gorica sjetila tih ljudi. oni pješače do 3 km., da bi se vozili okolo jel je linija 302 djelomično kružna, sad očekujem da će neki bus skretat u veliku mlaku koji su na granici glavnog grada a ljudi pješače i po pola sata do busa linije 268, hočeli se netko za njih potrudit?
što se tiče ključič brda malo sam prosurfao na googlu i ako se bude išlo do kraja (do izletišta Matković) bit će gadno, sa lijeve strane ograde su do ruba ceste a jedan je čak uzeo metar ceste,napravio ogradu i posadio cvijeće,
pa nemogu vjerovat a ovi su stavili znak suženja na cesti stim da je blizu zavoja pa će biti kriv onaj tko obilazi ogradu parkiranu na cesti, a busevi morat će se kod svakog mimoilaženja penjat po rinzolima i stvarat štetu na gumama.
osim ako gospodin Heged (on je zaduđen za javni prijevoz u gradskoj velikogoričkoj upravi) nije u međuvremenu poslao buldožer i to sve poravnao i proširio,jer na googlu su stari snimci.

marin

Jao ono skretanje kod ključić brda je katastrofa, ne samo da je zavoj uzak to je najmanji problem, nego je cesta katastrofa uska nadalje od skretanja. Kao što je rekao MAN19464.

MAN19464

Novi vozni red na liniji 302
Vidim da imamo i prolazno vrijeme na toj liniji.

MAN19464