AP Varaždin - razno

Autor Tomek, Studeni 23, 2007, 13:59:47

tomekk

Katni eurobus gb 501 ušminkan te je dobio nove retrovizore i mislim da mu je prelakirana cijela stražnja strana.u svakom slučaju, sad izgleda ljepše :) :)
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

sarggy


sarggy

danas je crveni volvo 9 700 isel bis toplice varaždin u 6 25 h

tomekk

Katni eurobus b 500 stoji parkiran i "raskopan"-vjerojatno i on čeka novo srce ;D
Av 120, b 488 vozi samo lokalu Varaždin-Križovljan Dubrava, dosta je poništen i stvarno izgleda jadno :( Nadam se da će i on doći na red da ga se malo sredi......
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

sarggy

da na volvij 500 prerađuju masinu to je potvrdil sofer koji  ga vozi

tomekk

#170
Danas sam se vozio s ovim busom http://i365.photobucket.com/albums/oo96/tomekk_2008/P7160017.jpg  i ništa mi nebi bilo neobično da u njega nisu stavljeni novi pojasevi :o
Mislim da je ovaj pravilnik za prijevoz djece dosta loše napravljen.Ap je stvarno za ovu godinu sredio puno autobusa-dakle pojasevi, ogledala kod zadnjih vrata da vozač ima preglednost, one žute naljepnice na stepenicama i rukohvatima, označeni svi izlazi u slučaju opasnosti itd itd....a kaj je najžalosnije tim pojasevima se NITKO ne veže.
Žali Bože novaca i truda utrošenih u te pojaseve, a pohvala Ap-u  :)
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

tomekk

Za Poreč upravo ode troosovinac 640.Novost je da više nije bijeli nego je dobio prekrasnu shemu.Nek ga neko uslika!!!!! ;D ;D
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

Grof

Čujem nešto danas da će i ostala braća  dobiti naljepnice sa novom shemom, navodno su naljepnice već nabavljene samo ih treba zalijepiti. I jedan od braće je već neko vrijeme u kvaru  :'(

tomekk

Citat: Goldy  u Studeni 25, 2009, 00:35:12
Čujem nešto danas da će i ostala braća  dobiti naljepnice sa novom shemom, navodno su naljepnice već nabavljene samo ih treba zalijepiti. I jedan od braće je već neko vrijeme u kvaru  :'(

Nije jedan u kvaru nego je imao sudar pa je na popravku...
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

sarggy


Classic

Citat: sarggy  u Studeni 25, 2009, 12:48:54
da crveni vilvo od ratka

Molim te kad pises napisi konkretno i tocno...ti,ja i nekolicina drugih znamo Ratka i koji autobus on vozi a ostali nemaju pojma...dakle sudar je imao VŽ-744-JP,g.b 644(boja trule višnje) ;)

sarggy

U Nedjelju u jutro su 2 pijana decka skorom uzeli stayera iz ak novi marof ali je policija dosla odma i nisu uspjeli uzetia autobus

tomekk

Iz novog regionalnog tjednika dio članka:
Citat:
Jeli putnički prijevoz u županiji pred kolapsom?

I dok Varaždin-bus sudskim putem pokušava ishoditi potrebne dozvole, u AP-u Varaždin bore se s teškoćama koje su počele kada je ta tvrtka otišla u stečaj. Iako i u takvim okolnostima pozitivno posluje, dio vjerovnika nezadovoljan je dinamikom rješavanja tražbina te traži što hitniji početak prodaje imovine. Međutim, zbog toga bi mogao stati putnički promet.
-Pitanje potraživanje rješava se dinamikom koja nije loša. Ovog mjeseca, primjerice, bit će isplaćeno 800 tisuća kuna bivšim zaposlenicima. I ostalo će se rješavati kada budu dovršeni postupci pred sudovima, odnosno kada počne prodaja imovine-ističe stečajni upravitelj Velimir Slamar. Procjena imovine je već napravljena, pa Slamar kaže da prodaja može krenuti čim budu donesene odgovarajuće odluke. Na prodaji će biti i 125 autobusa, a njihova rasprodaja mogla bi dovesti u pitanje postojeći autobusni prijevoz u Varaždinskoj županiji.
-Prodaja imovine AP-a može dovesti u pitanje i prijevoz, a i ne mora. Sve ovisi o tome kako će se prodavati, odnosno tko će kupovati i pod kojim uvjetima koju imovinu na sudskim dražbama. Zainteresiranih ima, no treba imati na umu da AP prevozi i 10 tisuća učenika, a ništa manje nisu važni i zaposlenici. Ako njihov prijevoz ne bi bio osiguran, zar ćemo zatvarati škole - pita Slamar. Što se vjerovnika tiče, puno je određeniji. Iako AP u vlasništvu ima i šest autobusnih kolodvora te poslovni objekt u Gospodarskoj ulici, Slamar napominje da je teško očekivati da će njihovom prodajom biti podmirena sva potraživanja.

Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

PROFA

Pa zar ni je ZOVKO vecinski vlasnik tu!
Pa svaki dan ne sto drugo  stoji u novinama jedan dan ovaj vlasnik,dragi boze sta je to!=??????

sarggy

sofer koji vozi volvija 553 je jako prgavi i zamjeril mi se je jako
:-\ :-\ :-\ :-\