Tipovi autobusa na linijama 2016. (neuobičajena vozila za tu liniju)

Autor leonardo123, Siječanj 05, 2016, 15:27:33

STIB

I ujutro je bio 187, napisao sam krivi broj - poanta je da je CitaroG sa senzorima na 3. i 4. vratima
Pozdrav iz Zagreba
ZDRU

MAN truck bus

"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

marin

Mozak je? Na paši. Jedno praktičnije rješenje bi bilo da se zamijeni taj Citaro sa 109 i stavi na 168, a sa 168 biodizel. Tolko je nisko sve to palo da se priča o zamjeni zglobnog sa zglobnim kad je u pitanju linija 168  >hammer< >hammer<

tramvajac 92

Ma možeš mjenjati i sa 113, 114... ima vjerojatno i na Savi neki zglobni. Koji je izgovor da 1/3 109ke ne mogu voziti Citelisi?

Citaro G je najgori izbor za 109 radnim danom.

Ivan

Viđam opet češće Citelise na 125... Ne znam u čemu je fora da ne voze Citari...

Mislim da je na kraju ovo s Citarom daleko najgora stvar za vozače, putnici će istrpiti 5 minuta duže putovanje, ali vozači mogu biti prisiljeni odvesti cijelu smjenu bez odmora (pogotovo srednju i dvokratnu, za jutarnju špicu 7-9 ne znam ni kako se uspije pokrenuti, ali cijela jutarnja bar ima oscilacije s manje opterećenim vremenima). Ne znam kako dispečeri mogu misliti da rade bilo kakav posao dok se ovako nemarno ponašaju... Vodstvo ZET-a je stvarno, teško je naći riječi.
kava

tramvajac 92


STIB

Pozdrav iz Zagreba
ZDRU

MAN truck bus

"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

MAN truck bus

520 na 281


Sent from my iPhone using Tapatalk
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

Diermeech

72 na 110 ( Nije baš nešto često da se on ugleda, pogotovo na 110)

Poslano sa mog GT-I8190 koristeći Tapatalk


CONECTO430

Idem samo jednu stanicu :D

STIB

Pozdrav iz Zagreba
ZDRU

marin

Gbr. 86 na 113! Čudno je ako je solo radnim danom, a još čudnije ako je MAN. To valjda nije bilo mjesecima.


MAN2001

Prije nekoliko dana na liniji 128 bili su gbr322,323,324 nikad nisu bila sva tri na istom danu na istoj liniji,eto.