Bundavica, Tuzla

Autor autobusi.org, Prosinac 06, 2007, 19:37:28

autobusi.org

Bundavica doo Tuzla
Fadila Jahica Spanca 89
tel/fax: +387 35 282 282
tel:       +387 35 361 020

www.bundavica.com

Neo

Pa ne znam nesto bas puno znam da ima tri Neoplana N116 od toga jednog sa tri osovine,ovaj na slici je najstariji i on je 1989 god, drugi je 1992 god, i ima tog troosovinca on je 1995 godiste. Ima sjediste u Tuzli i Becu, linije koje ja znam da vozi je Zagreb, Bec i ja mislim Malme Svedska nisam siguran,

Nisam bio nesto od pomoci... :-\ :-\
je zakon

transturist

Evo ja cu malo pomoci,

Linije koje Bundavica drzi su:

Tuzla-Uppasala (Svedska)
Tuzla-Bec

mislim i jednu i drugu jedanput sedmicno.

Evo i nekih slika koje sam pronasao na netu.

Vec vidjeni stari Cityliner, koji je solidno renoviran. Interesantno je da on najcesce ide za Svedsku a od njihova tri autobusa je najstariji.




Evo i troosovinca, to je njihov najmladji autobus. Nisam siguran za godiste, mislim 1997.




Eto nadam se da sam bio od pomoci.

busfan

Uveo je novu liniju Tuzla-Maribor svaki dan. Vjerovatno ima jos neki bus???

busfan

Bundavica ima i Isuzu vozi s njim za Maribor

Bundavica

Dobro vece,
Da, u pravu ste, imamo vise linija koje obnasamo sa nasim autobusima. Autobusi nisu vezani za linije, tako da vozila variraju po potrebi. Nase linije tokom cijele godine su:
Tuzla-Bec
Tuzla-Uppsala (Svedska)
Kladanja-Bec
Tuzla-Linc
Tuzla-Maribor
ako treba vise detalja i podataka, rado stojim na raspolaganju, ili ovdje na forumu ili putem e-maila (bundavica@chello.at).
pozdrav, bundavica

erobuss

Na početku dobrodošlica na forum.  8)

Bilo bi dobro da postavite poneku fotku vašeg voznog parka.  ;)
Naročito unutrašnjosti autobusa, jer sve što ovdje imamo je 'exterijer'

Bundavica

hvala na srdacnom pozdravu 
pobrinut cu se za slike.

zlikowszky

Welcome aboard,
uvijek je lijepo znati da imamo insidera na forumu. Svježe informacije iz prve ruke....
Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....

Tomek

Na putu iz Švedske za Tuzlu, ulovljen danas u Zagrebu


busfan

Jel ovo na liniji iz Svedske?

manoplan

Citat: busfan  u Svibanj 03, 2008, 17:40:26
Jel ovo na liniji iz Svedske?

Mislim da jest.Na kolodvoru (dolazak) je bio oko 14:30.

busfan

Negdje na internetu sam nasao da je linija Upsala-Zagreb-Tuzla, kako moze da uzima putneike i u BiH i u HR ???

Izgleda da ima dosta putnika

manoplan

Citat: busfan  u Svibanj 03, 2008, 17:52:52
Negdje na internetu sam nasao da je linija Upsala-Zagreb-Tuzla, kako moze da uzima putneike i u BiH i u HR ???

Izgleda da ima dosta putnika

Zašto ne?To je međunarodna linija i taj status mu to dozvoljava.Mislim da jedino ne smije stajati na više mjesta u HR i uzimati putnike.

busfan

Je mislim da recimo na liniji iz BiH za Svedsku, kroz HR,AT,DE,DK ima samo tranzitne dozvole. Jedino ako je podnio zahtjev i u HR i u BiH, a to vrijeme polaska bilo slobodno, ali opet vjerovatno mora imati partnera u HR