Kvarovi autobusa

Autor maky, Siječanj 04, 2008, 23:28:15

maky

Pukao mu remen, mehaničar Promet Makarske je bio odmah pri ruci, a došao je ovim prastarim, muzejskim primjerkom Peugeota  ::)




NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

markost

prekjučer su na popravak došli sa kombijem na kojem također piše Promet Makarska.

maky

Jel s ovim?





P.S. slike su stare

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

markost


Tomek

Jučer cura u Novom Zagrebu ulovila ovaj Neoplan





brzi

prije par mjeseci,njihovom Neoplanu se zaglavila svirena...ide nešto od kolodvora(ST) i trubi...što je sad tko živčani...kad ono vidiš nakon cca 1km stoji Neoplan vozač zove mobitelom,a truba i dalje trubi  ;D

brzi

15 metarska Setra, ide put Makarske( ili Dubrovnika), sa stražnjim otvorenim poklopcem motora... a putnici u busu...


maky

Mrzim kad mi se dogodi ovo sa suncem...


MA-797-AL na liniji Makarska- Split ostala u kvaru na ulazu u Split.

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

maky

Opet MA-797-AL neposlušna. Slikano jučer...


Shole je 5 min. gasirao na stanici i punio zrak, pritom održavajući stalnu vezu sa garažom preko mobitela. Na koncu je odustao...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

conecto

A kad će u ovu temu već doć ti Kinezi koji niš ne valjaju?

A ovdje malo-malo savršeni Neoplani i Setre....

Znam da su Kinezi još novi u odnosu na ove, ali kako (baš zato) svi znaju da ne valjaju ništa? I kao novi kupljeni za slične pare ko ovi rabljeni...
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

conecto

A ja baš često navratim ovdje da nađem King Longa...
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

Tomek

A baš si našao, kad već pitaš novi turistički King Long od Promet Makraske jedva koji put navrati do Splita, a o Zagrebu da ne pričam koliko dolje na grabi stalno stoji. A kad se sjetim Jujnovića kad su ga uzimali kad je najavio da će održavati liniju Split - Zagreb  ;D

Tlimfocit

Citat: Tomek  u Svibanj 02, 2009, 16:54:59
A baš si našao, kad već pitaš novi turistički King Long od Promet Makraske jedva koji put navrati do Splita, a o Zagrebu da ne pričam koliko dolje na grabi stalno stoji. A kad se sjetim Jujnovića kad su ga uzimali kad je najavio da će održavati liniju Split - Zagreb  ;D

ček taj bus ima problema se dovuć iz Makarske do Splita????

Tomek

Ne, dok je ispravan nema, ali s njim imaju stalno neka sr.... Onaj midi još i vozi, ali ovaj veliki turistički očito treba prvo da ga oni poslože pa će onda moć voziti kak spada.