NM Auto, Soline (ex Najam Rota) [DU]

Autor đivo, Travanj 19, 2011, 17:38:38

Shole

Čekaj da malo bura zapuše

nidi

Citat: miky  u Travanj 26, 2015, 12:25:24
Dok kontinentalni dio HR predstavlja novosti u obliku EURO 6-ica, u Dubrovniku koji teži elitnome turizmu prijevoznici predstavljaju autobus od cca 25 godina starosti kao unikatnu jedinicu!!!😔
o-0 miky nije tema da o tome raspravljamo ovdje, ali i ti i ja smo  svjesni koliko kaskamo za unutrasnjosti, oni rade 12 Mjeseci mi 6...a da ne pricamo o cjenama i spustanju gaca u Dubrovniku... i sve dok je tako nece bit bolje...  glavauzid
*****  V     O      L       V       O   *****

NMandun

Evo jedne prinove u Najam Roti

zlepur1

Neće biti da je prinova , prije najam za sezonu ili nekakav drugi prijevoz.
Magirus Deutz udobnost na prvom mjestu.

NMandun2

Zna se da se u Najam Rota vozila dugo ne zadržavaju pa me i čudi što je ovaj skoro 6 mjeseci kod njega. Šuška se o mogućoj prodaji za 12-13 tisuća eura.
Vozilo je WOW!


peron24

Ovaj ljubičasti Eurobus DU-170-GT je od 1995 pripadao Samoborčeku (što se vidi po boji) ZG-624-SF, kasnije ZG-5223-EK. Jedno vrijeme je bio u Samoborček Buzet, a od 2012 do 2016 u Antonio toursu iz Šibenika ŠI-705-FD gdje je vozio uglavnom na kratkim posebnim vožnjama.

NMandun

Mlada nada dubrovačkog turizma i Najma Rote  :) ;)

NMandun

Nas ljepotan na prvom izletu ove godine. Vozio nogometase u Opuzen, i na zalost nakon toga ostao u kvaru i zavrsio na servisu zbog puknuca ploce jastuka 😕

NMandun

U akciji... 😎😊😁😆

NMandun

Prinova u Najam Roti. Neoplan Jetliner, 1997 godište. Ex No.5 Dubrovnik, ex Šabadin  8) :)

NMandun

Naš ljepotan ispred luksuznog Sheratona u Dubrovniku :)

NMandun

Buduća gazdarica  🤗❤

NMandun

Mali i veliki

NMandun


NMandun

Friško opran uživa na prekrasnom zalasku sunca!
Također imamo
OBAVIJEST!
Tvrtka Najam Rota prelazi u obrt pod imenom NM Auto. :)