Autobusi - razno (2)

Autor Portos, Prosinac 17, 2012, 08:24:27

Shole

Po zakonu o javnoj nabavi jest.
A neki se nežele dovodit u situacije da se poslije natežu po sudovima  ko Rončević za kamione. Zakon je glup i treba ga mjenjat, al dok je takav ne treba osuđivat one koji ga se bezpogovorno pridržavaju,  niti prozivat one druge koji uspiju kupit ono šta žele bez obzira na cijenu

marin

Citat: Shole  u Travanj 25, 2017, 10:05:27
Iverco Urbanway12 CNG  košta red veličine 250 000 €, dok je isti takav Mercedes Citaro2 barem 100 tisuća skuplji, ako ne i više.  Znači skoro za trećinu.   Zato nemoj uspoređivat Daciju i Golfa.  Osim toga, a nažalost to smo probavili na ovom forumu već miljon puta,  većini građana ove zemlje sve što nije švapsko nevalja. Al o ukusima se ne raspravlja pa se mi držimo cijene kao vrlo opipljivog elementa
Kaj je najbolje nebi se sigurno fulalo da se kupuje samo švapsko.
Btw. prožvakali smo također da su za trećinu skuplji samo u startu, a to koliko je isplativo nitko ne računa tako da ono. Kolko su kvarljiviji, sad su ispod 400 tisuća i nek im se nadoda 200-300 tisuća (mada nije toliko) dok su stajali, opet bi imali manje km od Citara i MAN-ova pogotovo. Kaj će mi Dacia koja je trećinu jeftinija ako ću isplatit to kroz kvarove (karikiram). Al da, sve kaj je 545 rekao sve stoji, a i izgled im je zaostao. Neki s ovog foruma kažu da smo zatupljeni s Njemačkim markama. Pa ako nešto valja, zašto onda ić s konja na magarca? Makar bilo jednako dobro, ako je ovo provjereno, čemu?

lussin

Ja kao putnik na Urbanway18 nemam prigovora. Vozio sam se ovo ljeto i na autobusu ništa nije lupalo ni klapalo, klima je radila perfektno i autobus je vozio uglađeno bez nekih grubih trzanja. Što se mene tiče poboljšanje u odnosu na Citelis

Shole

Vezano za zakon o javnoj nabavi koji poznaje samo stavku početnog ulaganja,  a ne i što će vrijeme pokazat (dodatna ulaganja s godinama o kojima Marin govori), izgleda da će od 1.7. situacija bit nešto drugačija i da će se birati najpovoljnija ponuda, ali na način da se dugoročno uzima u obzir, a ne samo trenutno

Ivan

Citat: marin  u Travanj 25, 2017, 16:00:41
Btw. prožvakali smo također da su za trećinu skuplji samo u startu, a to koliko je isplativo nitko ne računa tako da ono. Kolko su kvarljiviji, sad su ispod 400 tisuća i nek im se nadoda 200-300 tisuća (mada nije toliko) dok su stajali, opet bi imali manje km od Citara i MAN-ova pogotovo.
Da su i drugi plinski imali bi manje kilometara jer nemaju autonomiju za prigradske linije kud sad dizelski moraju dodatno ići...
A dok voze gradske motori, prijenosi i mjenjači su pod dodatnim pritiskom umjesto ovjesa i šasije (što se vidljivije odražava tek nakon desetljeća eksploatacije dok pogonski sklopovi stalno trebaju intenzivno održavanje).
Dakle pređeni kilometri su od 2013. sasvim u skladu s onim što su radili drugi autobusi ako su bili disponirani na iste takve linije kakve sad voze Citelisi.

I je blizu dodatnih 250-300 tisuća da su vozili dok nisu imali punionicu koje im se može zbrojiti jer su sad u 3,5 godine došli većinom od malo više od 100 do malo manje od 400... Ne znam što tu nije jasno i koliko imaš iz matematike jer to je za 4. razred osnovne.
Dakle sasvim normalne performanse s obzirom na uvjete. Možeš pisati da je to problem jedino ako hoćeš opet muljati, ali bus koji prolazi blizu 100 tisuća kilometara godišnje skoro jedino na gradskim linijama radi puno posla.

Prožvakali smo sve to i ekstremno si dosadan.

tramvajac 92

Jučer je bio 163 na 134.

Motor i mjenjač su izvrsni, ide jako dobro i ne osjeti se šaltanje. Interjer tako tako, ali nisam vidio da je jako pošaran ili nešto. Neka sjedala su i pretapecirana. Jedno dobro pranje bi skoro sve rješilo. I onda dolazimo do najgoreg dijela - limarije. Limarija je u prilično lošem stanju, mislim da bi trebao biti sljedeći na redu za rješiti limariju i onda će to biti autobus i pol.

marin

#1416
Citat: Ivan  u Travanj 26, 2017, 07:25:45
Da su i drugi plinski imali bi manje kilometara jer nemaju autonomiju za prigradske linije kud sad dizelski moraju dodatno ići...
A dok voze gradske motori, prijenosi i mjenjači su pod dodatnim pritiskom umjesto ovjesa i šasije (što se vidljivije odražava tek nakon desetljeća eksploatacije dok pogonski sklopovi stalno trebaju intenzivno održavanje).
Dakle pređeni kilometri su od 2013. sasvim u skladu s onim što su radili drugi autobusi ako su bili disponirani na iste takve linije kakve sad voze Citelisi.

I je blizu dodatnih 250-300 tisuća da su vozili dok nisu imali punionicu koje im se može zbrojiti jer su sad u 3,5 godine došli većinom od malo više od 100 do malo manje od 400... Ne znam što tu nije jasno i koliko imaš iz matematike jer to je za 4. razred osnovne.
Dakle sasvim normalne performanse s obzirom na uvjete. Možeš pisati da je to problem jedino ako hoćeš opet muljati, ali bus koji prolazi blizu 100 tisuća kilometara godišnje skoro jedino na gradskim linijama radi puno posla.

Prožvakali smo sve to i ekstremno si dosadan.
Neisplativo. Ne mislim na autobuse.

421

Citat: Ivan  u Travanj 26, 2017, 07:25:45
Da su i drugi plinski imali bi manje kilometara jer nemaju autonomiju za prigradske linije kud sad dizelski moraju dodatno ići...
A dok voze gradske motori, prijenosi i mjenjači su pod dodatnim pritiskom umjesto ovjesa i šasije (što se vidljivije odražava tek nakon desetljeća eksploatacije dok pogonski sklopovi stalno trebaju intenzivno održavanje).
Dakle pređeni kilometri su od 2013. sasvim u skladu s onim što su radili drugi autobusi ako su bili disponirani na iste takve linije kakve sad voze Citelisi.

I je blizu dodatnih 250-300 tisuća da su vozili dok nisu imali punionicu koje im se može zbrojiti jer su sad u 3,5 godine došli većinom od malo više od 100 do malo manje od 400... Ne znam što tu nije jasno i koliko imaš iz matematike jer to je za 4. razred osnovne.
Dakle sasvim normalne performanse s obzirom na uvjete. Možeš pisati da je to problem jedino ako hoćeš opet muljati, ali bus koji prolazi blizu 100 tisuća kilometara godišnje skoro jedino na gradskim linijama radi puno posla.

Prožvakali smo sve to i ekstremno si dosadan.

8-8        8-8
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

marin

Gbr. 29 stoji u garaži sav očerupan, motor i diferencijal izvađeni, stražnji farovi, tablice skinute, iznutra dzekovi vire od displeja i pola oplate iznutra fali, ne znam čemu su to dirali, ali navodno da mu je motor skroz otišo i getriba tako da je uopće upitno kaj će bit s njim. Možda netko zna više?

Tomek

Bilo bi prestašno da ga se rashoduje jer je bio jedan od očuvanijih s manjom km.

ManNLNG

Slažem se,ja se svaki dan vozim u 128 i gbr.29 je bio najčešći na toj liniji nekad i kad sam se vozio u njemu je bio dobro očuvan i dobro je zvučao.Ovo je meni neugodno iznenađenje!
EUROBUS AV120

man323

Citat: tramvajac 92  u Travanj 26, 2017, 14:03:21
Jučer je bio 163 na 134.

Motor i mjenjač su izvrsni, ide jako dobro i ne osjeti se šaltanje. Interjer tako tako, ali nisam vidio da je jako pošaran ili nešto. Neka sjedala su i pretapecirana. Jedno dobro pranje bi skoro sve rješilo. I onda dolazimo do najgoreg dijela - limarije. Limarija je u prilično lošem stanju, mislim da bi trebao biti sljedeći na redu za rješiti limariju i onda će to biti autobus i pol.

Unutrašnjost je odlično očuvana. Kao što si rekao, jedno pranje bi osvježilo unutrašnjost. Prometovi Lion'si iz 2007. i 2008. izgledaju X puta gore iznutra.

CONECTO430

549, 550 i dosta zglobnih CITARA novih ima kod zadnjeg fara udubljene od stupa...bandere
Idem samo jednu stanicu :D

Shole

Ovo je valda već deseti put u zadnje vrijeme da čitam na forumu o zadnjim farovima.   Dajte se više naučite da su naprijed farovi a iza su štop lampe

marin

Automatski pišem, sorry