Problemi

Autor TAM, Lipanj 02, 2014, 22:40:25

MAN truck bus

#180
Ja koristim njegove postavke i na Belgrade Fiktivu fps sa Solarisom ide preko 30 :D, instalirajte stvarno valja na Hamburgu 23 sa MAN Stadbus ili zglobonim Mercedesom iz 1999.
Čemu citiranje prethodnog posta ???
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

Shole

Nemoš budali nikako objasnit.  Stalno pila po svom iako je upozoren već X puta.  Evo mu još mjesec dana pa nek razmišlja. Ako ima čim

josipgrgin

Pozdrav svima htio bih pitat jeli netko od vas ima laptop acer predator 17 g9  i kako omsi 2 vozi u njemu


elez

Citat: josipgrgin  u Srpanj 19, 2017, 04:43:48
Pozdrav svima htio bih pitat jeli netko od vas ima laptop acer predator 17 g9  i kako omsi 2 vozi u njemu
Malo prouči specifikacije laptopa pa ih usporedi sa traženim specifikacijama igre. Bar je to lako, izdvoji 5 min za google i pretraživanje.
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

Teutonic

Nije to baš tako lako,jer na nekim lošijim računalima igra bolje funkcionira sa nekim boljim.
Ali ako ti je glavni razlog kupnje novog laptopa/kompjutera OMSI onda nemoj riskirati,jer mislim da OMSI sa laptopima nije baš najbolji.

Lion's Driver

Ja sam igrao OMSI 1 na Fujitsu Siemens laptopu iz 2008 funkcionirao je savrseno samo sam morao izgasit odsjaje u prozorima... cak i Hamburg i onaj njegov 0405N1 su funkcionirali...ma gušt...po cilo popodne amo-tamo  ;D

josipgrgin


elez

Ja san igra na kompu iz 2007. sa očajnom specifikacijom. Omsi 1 je gonio savršeno al mora san ugasit onaj Sun Glow effect i igra bi imala lako po 50 FPS. Isto na svim mapama.
Poanta je da je najvažnije vrtit po postavkama i nac idealnu postavku za svoj laptop ili komp.
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

podgora

Ja ga iman na laptopu radi sve u redu

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

Ništa kinezi samo Volvo,Man,Neoplan,Setra,Mercedes.

leonardo123

Pozdrav,
Da li netko zna kako mogu regulirati na koja vrata mi ulaze putnici u autobus? Naime, htio bih da mi npr. kod Citara G samo ulaze na prva vrata.
Hvala na odgovoru pivkan

C2

#190
Otvoriš mapu gdje ti je pohranjen Omsi, nakon toga ideš u vehicles i nađeš mapu od Citara, potom unutar nje otvoriš mapu model i nađeš fileove koji uz sebe imaju passengercabin.  Evo primjer za Citaro Facelift G od Helvete-a. Otvoriš "passengercabin_O530G_main" i pronađeš sljedeće:

[entry]
0

[entry]
1

[entry]
2

{withbutton}

[entry]
3

{withbutton}

{noticketsale}

[exit]
2

[exit]
3

[linkToPrevVeh]
24

Ovo je raspored ulaza i izlaza za prednji dio vozila. 0 je za prvo krilo prvih vrata, 1 je za drugo krilo prvih vrata, 2 za prvo krilo drugih vrata, 3 za drugo krilo drugih vrata. Dakle ako ne želiš ulaz na druga vrata obriši sljedeće:

[entry]
2

{withbutton}

[entry]
3

{withbutton}

{noticketsale}

Za prikolicu također obrišeš ulaze.
Jesi skužio princip?



leonardo123

Jesam, shvatio sam. Hvala puno na objašnjenju. Mislio sam da treba nešto brisati od fileova, ali zapravo se čini jednostavno. Hvala još jednom!

Lion's Driver

Ako ikad opet zaigram omsi i dovezem se "stvaranja" Promet Splita u omsiju... radim na tome da uopce ne ulaze na prva...nego samo nazad i jos da cilin puten kukaju  ;D

C2

Ja si obično sređujem da ulaze na sva vrata. Za neke modele je potrebno editirati čini mi se u door.osc file-u.

MAN truck bus

Ja si pokušavam namjestiti, da ne radi stanična kočnica,ali mi to nikako ne uspijeva.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"