Pleso prijevoz - razno

Autor setra, Travanj 12, 2012, 14:37:08

travel0101


shef

Ja sam se danas mimoišao s jednom, skroz bijela, ima naljepnice Pleso Prijevoz i Mercedes Benz Leasing.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Tomek

Obje ex AM Turist nedavno stigle, plus ona jedna koja je kod njih od lani ;)

Dreamwalker

Kad smo već kod Pleso prijevoza, ima li tko podatak koliko autobusa imaju i koliko ih je stacionirano u Splitu?
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

tramvajac 92

Na ovoj što sam je slikao je isto naljepnica isto MB leasing.

Dreamwalker

50% (polovica od Croatia Airlinesa) Pleso prijevoza je prodan Globtouru.
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

MAN19464

Uskoro bi mogli stići novi tourismi, pocetkom sljedeceg mjeseca.

elez

Tourismo, rege ZG-1001-PP, ostao u kvaru u Splitu u utorak, nesto je curilo ispod busa, pretpostavljam voda.
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

Zadarsko dite

Citat: Tomek  u Prosinac 30, 2015, 22:21:02
Obje ex AM Turist nedavno stigle, plus ona jedna koja je kod njih od lani ;)

Obje ex AM Turist pobijelile i preselile juznije.
Jos uvijek su ZG tablice na njima kad ce ih Bili staviti na zadarske ne znam.

lussin

ZG-1955-FG
https://www.24sata.hr/news/lose-prestrojavanje-okrznuli-se-autobus-i-zet-ov-tramvaj-558955
Citat:Tramvaj broj 11 koji je išao u smjeru prema Dubcu imao je okrznuće s autobusom drugog prijevoznika, rekao nam je glasnogovornik ZET-a Domagoj Zeba. Nešto prije 17 sati pri pokušaju prestrojavanja autobusa u Aveniji Dubrava sudarili su se autobus i tramvaj. Na sreću, nitko nije ozlijeđen i nastala je manja materijalna šteta kada je pri sudaru puknuo prozor na tramvaju.

Iako je pomislio da je tramvaj iskočio iz tračnica ubrzo je vidio da je riječ o okrznuću. Napravio je krug i vratio se u spremište - dodaje Zeba. Putnici su odmah izašli iz tramvaja ali promet nije zadržan jer je tramvaj ostao u voznom stanju pa ga je vozač vratio u spremište radi popravka.

pero-zg

Kakvi su uvijeti rada u pleso prijevozu? I dal mozda zaposljavaju?

pero-zg

moze mi se netko javit u inbox kakvi su uvijeti rada i placa u pleso prijevozu

NP-549

Takav odgovor ćeš naprije dobit na facebooku u grupama

hochdecker

ZG-3123-FA -- travego I gen. -- stoji između Samobora i Bregane sa zelenim tablicama kod jednog špeditera na parkingu.