Irisbus (Iveco) Crossway

Autor man323, Siječanj 10, 2016, 00:18:44

man323

Činjenica je da svi autobusi koji se sklapaju za naše tržište, neovisno MAN, Mercedes-Benz, Iveco ili Isuzu, su neusporedivo lošije sklopljeni nego da idu na zapadno tržište.

elez

Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

Majstor

Pričate gluposti
Ista linija ista ekipa i jos k tome neznaju za koga je
Samo mi sudite pošteno !

man323

Piše na svakom autobusu koji se proizvodi za koga je. I danas su svi dijelovi označeni brojevima i bar kodovima tako da svako vozilo ima svoje dijelove.
Zašto su naši Citelisi toliko problematični za razliku od jednog koji vozi u Francuskoj?


Majstor

MAN Setra i Neoplan posjetio vidio na licu mjesta nema nikakve razlike
Motori,mjenjači unutrašnjost i sve ostale komponente ugrađuju isti ljudi
samo kontrolori vide u svakom trenutku za koga je vozilo ostali u lancu ne znaju i nije ih briga
Druga stvar je sto naši odaberu lošiju opremu pa to izgleda drugačije

Takva priča je i sa Audi,Vw,Škoda i Seat sa kvalitetom dijelova /isti su /
Samo mi sudite pošteno !

elez


pogledajte i uvjerite se da dijelovi imaju oznaku na sebi di idu  :) ;)
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

netko

Ista stvar je bila prije par dana u 24 sata kada su testirali prašak za rublje. Pa Airiel (njemački) i ostali nisu uopće ispirali mrlje, nego je to samo jedan DM-ovov uspio.

Općenito gledajući, dok se to ne dokaže, kao i ovaj primjer sa praškom za rublje, teško je govoriti o tome iako smo svi mi uvjereni da su naši busevi lošiji od "zapadnih".

Evo npr. naši Crosway LE definitivno su loši po završnoj obradi (škripucanje i ispadanje plastike), a sada treba ispitati da li se to dešava i sa onima u Francuskoj ili Njemačkoj.

Ili je to možda sve stvar onoga: "Koliko para, toliko muzike" tj. stvar osobnog dogovora sa proizvođačem. Ako želiš nešto bolje i kvalitetnije onda to i plati, a naša platežna moć nije baš kao njemačka ili francuska.
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

citaro


elez

održavanje je tema za sebe... jako slabo se radi na tome i to je žalosno
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

Neko

A slabo zalijepljena stakla na tek isporučenim Iveco Prometu 2013.?  Tih "grešaka" iz tvornice je bilo, e sad jel to sam za naše tržište, a za zapadno drugačije, ko bi to znao


Sent from my iPhone using Tapatalk

elez

Bus mi je zakon al jedna stvar me živcira a to je gasenje klime kad su vrata otovrena. Svaki put tako. Iritantno je i ne kuzim poantu toga
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

citaro

Citat: elez  u Srpanj 11, 2017, 18:56:14
Bus mi je zakon al jedna stvar me živcira a to je gasenje klime kad su vrata otovrena. Svaki put tako. Iritantno je i ne kuzim poantu toga

Stednja energije...

elez

Citat: citaro  u Srpanj 11, 2017, 21:24:59
Stednja energije...
Neznam bas koliko se tako uštedi al aj, nek im bude
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

Nalc

Što ne?? Probaj na autu sa automatskom klimom otvorit SVA vrata i gledaj jačinu puhanja ventilatora tad! Na starijima, većina novijih gasi klimu kad otvoriš prozor i/ili vrata.
A sad to prenesi u razmjere busa, gdje kroz samo jedna vrata nahrupi zraka ko kroz sva vrata na autu....

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk


Neko

Citat: Nalc  u Srpanj 12, 2017, 08:26:31
Što ne?? Probaj na autu sa automatskom klimom otvorit SVA vrata i gledaj jačinu puhanja ventilatora tad! Na starijima, većina novijih gasi klimu kad otvoriš prozor i/ili vrata.
A sad to prenesi u razmjere busa, gdje kroz samo jedna vrata nahrupi zraka ko kroz sva vrata na autu....

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk

Moje osobno auto, koje zaustavlja brisače po kiši kad stanem na semaforu, ne gasi klimu na automatic modu kad otvorim vrata ili prozor. Nisam čuo da to radi ni jedno osobno auto. Tako da mi je ovo s busom isto iznenađenje, ali vjerojatno neka "eco" pizdarija