MAN Lion's Regio

Autor Lion, Prosinac 01, 2007, 20:46:32

lukica

ovo je 683 ako  se ne varam :-\ ::| :-\

mivano


shef

713 na svojoj redovnoj turi OŠ Kostrena:



Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Tomek

Za Riječane koji se koliko sam čuo kupaju u suncu evo slike sa maglovitog kontinenta, jučer iz Vukovara.. Regio blješti :)

M.A.N. boy

da i ja sam ga vidio teško bi ga bilo ne primjetit u moru bijelih autobusa, vidio sam ga na kolodvoru u vukovaru gdje je bio parkiran iako tamo nije bilo puno buseva al nisam stigao slikat. mislim da se radi o gb 713 ili 685 al ja tipujem na 685 jer je ona tabla za djecu što se otvara bila iste narančaste  boje kao i bus, ne svijetlija kao kod nekih a 713 ima drugačije obojan krem  prednji dio, to što sam uspio na brzinu vidjeti al mislim da kolege iz rijeke znaju koji je išao.

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

Bari

Prevozili su male maškare

KREPAT MA NE MOLAT !

5AR


Tomek

713 prije par minuta viđen sparkiran ispred Kazališta Trešnja u Zagrebu, vjerojatno dovezao neke klince na predstavu. Društvo mu pravi ZET Citelis 18m gbr 779 koji je isto dovezao neke klince.

little-perfect-fairy


shef

685 pun gas po slavnoj D404 prema aerodromu:

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

tramvajac 92


Shole

ne nego linija "zračna luka Rijeka"

Tomek

Jučer ljepotan 713 slikan u Zagrebu



Boki651