Čazmatrans – novosti i rasprava

Autor Tomek, Studeni 21, 2007, 00:50:47

hochdecker

http://www.dugoselska-kronika.hr/dk/506/5.htm

Rugvičanski problemi s Čazmom...

Koliko otprilike košta studentski pokaz na liniji Zagreb-Trebovec, mjesečni ? Relacija otprilik nešto dulja nego primjerice Samobor - AK Zagreb (ona preki sela), koji SAMOBORČEK-AUTUTURIST naplaćuju  oko 200 kn. Postavljam ovo pitanje zbog dosta loše kvalitete voznog parka koji često vidimo na polascima sa perona 609, recimo onaj Steyr...

Tomek

Večeras na Zagreb - Čazma viđena S315HD gb472.

willysb

Čazmatrans je opet pokazao da je najbolji u nedjelju poslije svi sveta je pripermio 8 bis autobusa iz slavonije za zagreb. 2 autobusa iz Županje (Neoplan Cyitiliner i setra) , 5 iz Sl.broda ( 3 neoplana cytilinera i dvije setre) , i 1 ( setra 9 mjeseci stara) iz osijeka. Svaka Čast Čazmatransu koji je uveo besplatnu prtljagu za studente. Još je uvijek najbolji.

mate

willysb slazem se s tobom u ovom zakljucku da je Cazmatrans jos uvijek najbolji sto se tice relacija VU - ZG,te SB -ZG...
svake nedjelje u 17.55 i 19.30 budu iz Sl.Broda uvedeni bis autobusi...i to uvijek budu autobusi koji su u perfektnom stanju...te svaka cast na njihovom oslobadanju placanja prtljage za studente... ;)

Tomek

Nakon dužeg vremena  :-[ konačno sam malo sredio tablicu Čazmatransova voznog parka, dodane su i registracije većeg broja vozila, ove koje fale te nemam... Ako itko ima kakve dopune, a nadam se da ima neka piše... ;)

steyr1985

Danas viđen novi Neoplan potpuno bijeli sa probnim tablicama u garaži Čazmatransa u  Čazmi

Tomek

Budući da je nedavno kupljen novi Cityliner to bi trebalo biti to  ;)

willysb

evo ga tomek samo je malo loša slika bit će i boljih slika

Slavuj

dečki onaj merkavin koji je čekao isporuku kod volva je čazmatransov. danas sam ga vidio na aerodromu a jučer na ljubljanskoj aveniji rano ujutro ;)

buSHunter795

gbr 52 TAZ Dubrava se vratila nakon 2mjesečne pauze...vozi ko blago... e htio sam reći da ima novi JVC MP3 CD radio i NAVIGACIJSKI SISTEM HRVATSKE Vivax!!! 8)... ima par novih ukrasića i tak... može se uloviti na relaciji Zagreb-Križevci uglavnom.

Tomek

Ova nova pila S417GTHD je na ovom prvenstvu vozila Njemce. Oni su znači imali najnoviji bus na prvenstvu.

mansg313

Jučer na liniji za Daruvar viđen sreberni UL 353 gb 473  ???

buSHunter795

Citat: mansg313  u Siječanj 31, 2009, 09:33:16
Jučer na liniji za Daruvar viđen sreberni UL 353 gb 473  ???
HM... koliko ja znam ona crna Setra ima gbr473... onda je moguće da to kaj si vidio bio UL3x3 gbr 478 on je srebrn, ima novi font i piše mu www.cazmatrans.hr ak se ne varam.

Tomek

478 je nova S417GTHD, ti si mislio na 476  ;)

buSHunter795

Citat: Tomek  u Siječanj 31, 2009, 14:07:10
478 je nova S417GTHD, ti si mislio na 476  ;)

a da... vidi se ko je zaljubljen... :P ;D 8)