Čazmatrans – novosti i rasprava

Autor Tomek, Studeni 21, 2007, 00:50:47

Tomek

Malo prije sam vidio novonabavljeni Neoplan Eurliner U od Čazme, registracije ZG-9180-DS.
Inače zanimljivo je da svake subote u Zagreb dolazi na redovnoj liniji stari sanos S415. Može ga se u Zagrebu vidjeti oko 1500h.

steyr1985

Danas taj Neoplan viđen u Dubrovniku izgleda kao bombon vozio liniju Metković - Dubrovnik.

steyr1985


Krpan

Gbr. 240 TAM 190A11 - stacioniran u Zupanji

Tomek

Moram pohvaliti ČZM jer na dosta starijih buseva na kojima nije bilo zbog nekog razloga garažnih brojeva su nalijepljeni. Tako sam danas vidio gbr360 kojeg nismo imali, to je TAM331 BJ-538-BJ.
Još da na sve Conforte vrate gbr koji su nakon prefarbavanja maknuti bilo bi super.


buSHunter795

Danas je ostao gb195 u kvaru kod Sesveta..
i gb303 ima sav bijel prednji kraj..mora da mu je nešto bilo, danas on i gb389 vozili djecu po Zagrebu...


buSHunter795

E to mi nije jasno!!! Kaj je gbr222- isti takav sa slike izgubio u Kutini?? On je uvijek školarac u Zelini, a zna najčešće vikendom otići na kolodvor.
A moguće je da je to 222-zato jer ga uopće ne viđam. Ali čudim se kaj je on tražio u Kutini..
Bio je gotov iznutra..  skeptičan sam.

buSHunter795

Danas sam vidio 222...naprijed gore mu se vidi narančaste ogrebotine kako je prije imal-sad jeli to od sudara ili..

Tomek

#40
Ima Čazma više takvih TAMova 260A116P, vjerojatno je neki drugi.

Slavuj

Evo moram pohvaliti čazmatrans. kupuje nove autobuse i to ih je dosta kupio sto je jako pohvalno. nisam njegov ljubitelj jer je vec puno nesreca bilo uzrokovanih nemarom u firmi. nadam se da ce toga biti sto manje i da ce čazmatrans poceti kupovati i nesto prigradskih autobusa za ove putnike koji se jos moraju voziti u podrhtinama tipa bove.

mate

starliner gbr.307 dobio novu shemu ČTR-a...sada zbilja izgleda jako dobro,kako iznutra tako i izvana...prije sat vremena sam dosao u Osijek s njim... ;)



Tomek

Evo zvjerke sa novim ruhom jučer navečer u Zagrebu -- inače bus ima samo 43 sjedala budući da je bio nabavljen za nogometaše Hajduka



A evo i novosti -- S315UL -- ravni prednji kraj




mansg313