Autoherc - rasprava i novosti

Autor erobuss, Siječanj 22, 2008, 15:48:59

Neo

Bas kako sam i mislio, znaci da je Fortuna...
je zakon

evobus

Rasturaju sa ovim turcima;) Čuo sam da uvoze i par polovnih travega za preprodaju.

erobuss

Fali ovom još ponešto... Kvaliteno ofarban prije prodaje za poludit...  ;D


AiN_forever

Ko god je farbao ovog MAN-a ocito se nije mogao odlucit da li da ga ofarba u crnu ili bijelu boju... hh svasta ;D ;D

mate

Pa jel taj MAN imao mozda kakvu prometnu...ili su ga pri kupnji ofarbali tako aljkavo ???

erobuss

#35
Ovaj idiot http://www.bljesak.info/content/view/17281/158/ je prošao pola sata nakon bijelog MAN-a iz predhodnog posta.

Na dijelu ceste gdje je ušao u pogrešan smjer, stoji znak od 4 kvadrata koji označava obavezan smjer!!! Zaista svaka budala danas vozi autobus!  >:(

mate

stvarno je sreca bila sto nije doslo do nekog sudara...a valjda je netko dojavio policiji...jer se ovakve stvari trebaju strogo kaznjavati... >:(

autoherc

zna li ko od vas kada se dogodio ovaj incident!molim vas ako imate kakve informacije! ???

erobuss

Citat: autoherc  u Listopad 08, 2008, 07:51:18
zna li ko od vas kada se dogodio ovaj incident!molim vas ako imate kakve informacije! ???


24. rujna iza 13 sati.

autoherc


autoherc

Sto se tice incidenta u Mostaru  provjerila sam i razlog zbog kojeg je vozac isao u suprotnom smjeru a to je zato sto je znak postavljen na nedovoljnoj udaljenosti prije obveznoga smijera.
Nakon sto je vozac skrenuo nije bilo mogucnosti za okretanje s obzirom na velicinu autobusa.
Nazalost moze se dogoditi svakome ali nije opravdanje. :) :) :) :)

CroHerc

MAN troosovinac (roze boje) prije par dana na lini Ljubuški-Čitluk-Mostar ,

a liniju Čapljina-Međugorje-Čitluk-Mostar vozi MAN kojeg dosad nisam viđao (bjela crvena i žuta boja) zna li netko jeli prinova ili su možda nekog prelakirali . na vratima piše AUTOHERC GRUDE

erobuss

Citat: autoherc  u Listopad 10, 2008, 09:46:40
Sto se tice incidenta u Mostaru  provjerila sam i razlog zbog kojeg je vozac isao u suprotnom smjeru a to je zato sto je znak postavljen na nedovoljnoj udaljenosti prije obveznoga smijera.
Nakon sto je vozac skrenuo nije bilo mogucnosti za okretanje s obzirom na velicinu autobusa.
Nazalost moze se dogoditi svakome ali nije opravdanje. :) :) :) :)

Znak je propisno postavljen, ako treba odoh uslikat pa ću ga staviti. Svaki dan tuda prolazim i tvrdnje za takvo nešto ne odgovaraju istini.  ;)

Ubuduće nek manje pričaju sa putnicima, a više prate kud voze. Ovo je dobronamjerna kritika, nema razloga da se bilo tko uvrijedi.   :)

autoherc

Prije svega zahvaljujemo na kritici.sto se tice incidenta nažalost  ne možemo vratit vrijeme i promijenit nešto ali nismo se uvrijedili.Zahvaljujući vašim opažanjima i kritikama nastojat cemo poboljšati  našu uslugu. ;D

TOMAZY

a kako je na njemačkim linijama,ima li putnika??