Servisna i ostala vozila

Autor maky, Prosinac 04, 2007, 22:22:19

maky

Koliko sam upoznat, imamo jednu RABU, 2 Mercedes kombija (plavi i narančasti), bijeli Fiat Fiorino, kombi Opel Vivaro, 2 Opel Astre karavan i 2 pauk vozila marke TAM. Evo zasada ovakve slike kakve imamo, ali  nadam se da ćemo u bližoj budućnosti imati kvalitetnije slike...

RABA:


Fiat Fiorino:


Mercedes:


Opel Vivaro (služi za prijevoz vozača):


Opel Astra:

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

maky

Citat: Jopa007  u Prosinac 07, 2007, 11:17:04
Vidio sad astru karavana.Ne znam jeli servisno vozilo,ali piše promet na njoj  ;) ;)
Da, imaju Astre, ali koliko znam, to nisu servisna vozila, nego se njima koriste u druge svrhe (parkinzi...).

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

maky

Evo dodao sam malo bolju sliku RABE

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

netko

Prometova Astra danas u Trogiru dopratila plavi MB o345g i ostala na parkiralištu.
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

maky

Mislim da bi bio red da Auto Hrvatska ili Euroline doniraju Prometu kakvo servisno vozilo, kakav je inače običaj. Ipak je ovo velika nabavka autobusa i bilo bi uredu od njih...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

Tomek


maky

Citat: Tomek  u Travanj 21, 2008, 21:21:33
Gdje je to običaj ???
A pa čuj, zadnji put su donirali kombi za prijevoz invalida prilikom kupovine Conecta i SG 313, ZET je također nešto dobio kao donaciju ako sam dobro skopčao, tako da  je to polako postalo običaj...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

Tomek

ZET je prije par godina dobio MB VIto koji je prije nego što su ga poklonili odslužio svoje. Inače, lijepa gesta bi bila svakako.

maky

Danas oko 12:20 na pazaru vidio Prmetovu RABU sa upaljenim rotacijama, imala je neku intervenciju, ali nisam vidio da šlepa ikoji autobus. Možda su tek išli po njega.

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

maky

Fiat Fiorino pao na tehničkom  ;D

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

mansg313

Citat: Tomek  u Travanj 21, 2008, 21:34:16
ZET je prije par godina dobio MB VIto koji je prije nego što su ga poklonili odslužio svoje. Inače, lijepa gesta bi bila svakako.
Kad si več spomenuo Vita on je prije vozio u DHL-u :)

maky

NOVOST u Prometovom voznom parku!!!

Danas sam se vozio autobusom koji je ostao u kvaru, pa sam odlučio pričekati i servis jer mi se nigdje nije žurilo. No imao sam što vidjeti. Umjesto starog raspadajućeg Mercedesa, na intervenciju je došao novi VW Transporter!

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

maky

Zaboravio sam reći da je u paketu sa VW Transporterom došao također i novi VW Caddy...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

Sofer122

ovu temu smo malo zapustili,pa sam odlucio obavjestit forumase da su pauk vozila prodana u paketu u privatno vlasnitsvo uskoro moguce slike

Kolega garažer

Evo da malo oživim temu, ovaj Opel Vivaro se u Prometa vodi kao osobno vozilo 7 (O-7). Koristi se za prijevoz radnika odnosno kontrolora na neke dalje udaljenosti na prigradskim linijama.
PROMET Split