Pohvala

Autor Varaždinac, Svibanj 02, 2009, 12:22:45

Varaždinac

Pohvala svim administratorima i globalnim moderatorima na stvaranju ovog foruma jer je fakat dobar! Ja sam već radio na mnogim forumima i viđao kojekakve gluposti no ovaj je jedan od najboljih koji sam vidio! No imam malu primjedbicu! Zašto nema rangova za ostale forumaše? npr. od 0 do 50 postova početnik (ili nekaj drugo kaj vi znate u autobuskom smislu) pa od 50 do 100 mlađi korisnik itd.

ikar

#1
Prije su postojali ti rankovi, ali su ukinuti jer su donosili probleme sa nabijanjem postova od strane određenih članova.

Hvala na pohvalama. Forum je osnovan u Kolvozu 2006. godine na proboards serveru, a u Studenom 2007. godine prešli smo na domenu autobusi.org

Varaždinac

Jedino imam jedno pitanje! Postoji marketing foruma?

CroHerc

Citat: Varaždinac  u Svibanj 05, 2009, 22:50:36
Jedino imam jedno pitanje! Postoji marketing foruma?

Ako mislis na reklame koje se postavljaju na forum .
Onda si mogao primjetiti  Milana Bandića o kojem djela govore.  ;) ;)

erobuss

Samo za informaciju, Bandić se pojavljuje u Google oglasima, a ne u 'službenom' marketingu Autobusi.org. Isto se odnosi i na sve druge kandidate za predstojeće izbore  ;)


Shole

Mislim da je sve vezano uz marketing ove stranice na naslovnoj stranici (ne foruma, nego portala)

Varaždinac

Citat: erobuss  u Svibanj 05, 2009, 23:51:59
Samo za informaciju, Bandić se pojavljuje u Google oglasima, a ne u 'službenom' marketingu Autobusi.org. Isto se odnosi i na sve druge kandidate za predstojeće izbore  ;)



da to sam skužil tak je i na mojem forumu!